Dziś jest 24 kwietnia 2024 r., imieniny Grzegorza, Horacego

Camper przegrywa po tie breaku

(Zam: 12.01.2021 r., godz. 13.24)

Camper Wyszków rozpoczął 2021 rok od wyjazdowej przegranej z wiceliderem tabeli II ligi, Spartą Grodzisk Mazowiecki. Rywale wygrali spotkanie wynikiem 3:2.

Mecz Sparta Grodzisk Mazowiecki – Camper Wyszków został rozegrany w sobotę 9 stycznia. Nieznacznym faworytem spotkania byli wyżej notowani siatkarze Sparty, którzy dodatkowo nie przegrali jeszcze żadnego starcia we własnej hali w tym sezonie. Spotkanie było bardzo wyrównanym widowiskiem. Po premierowej partii, która padła łupem gospodarzy, Camper przejął inicjatywę i wygrał dwa kolejne sety. Niestety, wyszkowianom po raz kolejny w tym sezonie nie udało się postawić przysłowiowej kropki nad „i” w postaci wygranej za trzy punkty. Sparta wróciła zwycięstwem w czwartej odsłonie i bardzo mocną postawą w tie breaku. Podopieczni trenera Gerymskiego przegrali decydujący set do 7 i tym samym cały mecz 2:3. Cieszy jeden punk zdobyty na trudnym terenie wicelidera, smuci natomiast stracona szansa na zgarnięcie pełnej puli.

Sparta Grodzisk Mazowiecki – Camper Wyszków 3:2 (25:22, 22:25, 22:25, 25:22, 15:7)

Wg terminarza w następnej kolejce Camper zmierzy się we własnej hali z Centrum Augustów. Mecz planowany jest na sobotę 16 stycznia.