Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 23 stycznia 2021 r., imieniny Ildefonsa, Rajmunda

Kradł na potęgę

(Zam: 26.11.2020 r., godz. 13.38)

  • fot. KPP w Wyszkowie
Do 5 lat więzienia grozi 38-letniemu mieszkańcowi Warszawy, który ukradł sprzęt elektroniczny o wartości 11 tys. zł. Do Wyszkowa przyjechał wynajętą taksówką, do której próbował załadować łup. Przyłapany ukrywał się... leżąc między zaparkowanymi samochodami.

Na początku tygodnia dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie otrzymał zgłoszenie o kradzieży sprzętu elektronicznego z jednego ze sklepów na terenie miasta. Z relacji zgłaszającego obywatela Ukrainy, kierowcy taksówki wynikało, że przyjechał do Wyszkowa z klientem, który wykupił kurs z Warszawy. Mężczyzna poszedł do sklepu, a po chwili wyszedł z wózkiem pełnym sprzętu elektronicznego i zaczął przepakowywać towar do bagażnika taksówki.Kiedy kierowca zapytał mężczyznę o paragon – ten uciekł.
Funkcjonariusze wyszkowskiej patrolówki szybko odnaleźli uciekiniera. Złodziej ukrył się... leżąc między zaparkowanymi samochodami. Został przewieziony do policyjnego aresztu. Po sprawdzeniu w policyjnych rejestrach okazało się, że w przeciągu ostatnich kilku dni 38-latek ze stolicy w podobny sposób okradł kilka sklepów na Mazowszu. Jego łupem padały głównie elektronarzędzia, roboty sprzątające, trymery i elektryczne maszynki do golenia. Sumę strat oszacowano na 11 tys. złotych. W samym tylko Wyszkowie skradziony sprzęt wart był ponad 5 tys. zł. Śledczy dodatkowo ustalili, że mężczyzna ten jest poszukiwany przez jednostki w całej Polsce.
Teraz o losie 38-latka zdecyduje sąd. Za przestępstwa kradzieży grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Oprac.J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Komentarze

atak
Dodane przez ania, w dniu 26.11.2020 r., godz. 22.09
oddajcie mi syna! bandyci

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl