Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 23 stycznia 2021 r., imieniny Ildefonsa, Rajmunda

Camper pokonał MOS

(Zam: 20.11.2020 r., godz. 10.50)

  • fot. Camper Wyszków
W środę 18 listopada w hali sportowej WOSiR Camper Wyszków rozegrał zaległy mecz rozgrywek II ligi siatkarzy przeciwko zespołowi MOS Tramwaje Warszawskie. Gospodarze wygrali 3:2.

Przed spotkaniem trudno było wskazać faworyta do zwycięstwa. W pierwszym secie zdecydowanie lepiej prezentowali się wyszkowianie, którzy prowadzili stabilną grę w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Rywale mieli kłopoty z mocnymi zagrywkami gospodarzy i ostatecznie ulegli 19:25.

W drugim secie role się odwróciły. Siatkarze Campera zaliczyli fatalny początek, dodatkowo urazu doznał lider drużyny, Tobiasz Wojtkowski. Rywale szybko wypracowali sobie bardzo wysoką przewagę, której nie oddali do końca, przegranego przez wyszkowian do 15 seta.

Dobra gra gospodarzy wróciła w trzeciej partii. Camper z Kacprem Wojtkowskim w ataku siał spustoszenie w szeregach przyjezdnych. Stołeczni nawiązali walkę w drugiej fazie seta, jednak sama końcówka ponownie należała do podopiecznych trenera Gerymskiego. Camper wygrał 25:22 i ponownie objął prowadzenie w meczu.

W czwartej partii wahadło zwycięstwa znowu przechyliło się w stronę warszawian. Siatkarze z Wyszkowa ułatwiali im zdobywanie kolejnych punktów swoimi błędami. Przegrana 16:25 sprawiła, że zwycięzcę meczu musiał wyłonić tie break.

Ten zdecydowanie należał do gatunku dreszczowców. Bardzo wyrównana rywalizacja przebiegała z niewielką przewagą przyjezdnych (8:7 dla MOS-u przy zmianie stron). W końcówce oba zespoły rywalizowały na przewagi, goście mieli dwie piłki meczowe, jednak Camper zdołał je obronić i ostatecznie wygrać seta 17:15 i 3:2 w całym meczu. Gratulujemy!

Camper Wyszków – MOS Wola Warszawa 3:2 (25:19, 15:25, 25:22, 16:25, 17:15)

Camper: Bodzon, T. Wojtkowski, Karol Wojtkowski, G. Stryjewski, Balasz, K. Stryjewski, Wójcik (libero) oraz Olszewski (libero), Kruk, Ślązak, Kacper Wojtkowski, Sosnowski.

Camper zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli, jednak część zespołów ma do rozegrania zaległe spotkania. Wyszkowianie w najbliższym meczu zagrają prawdopodobnie zaległy mecz z AZS-em UWM Olsztyn. W sobotę 28 listopada ekipa trenera Gerymskiego powinna natomiast podejmować w Wyszkowie Metro Warszawa.

Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl