Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 23 stycznia 2021 r., imieniny Ildefonsa, Rajmunda

Akcja „Świąteczna paczka”

(Zam: 19.11.2020 r., godz. 14.08)

Z myślą o najuboższych i najbardziej potrzebujących wyszkowianach odbędzie się zbiórka trwałych artykułów spożywczych, słodyczy, środków codziennego użytku.

Akcję realizują gmina Wyszków, Ośrodek Pomocy Społecznej i Klub Przyjaciół Wyszkowa. Żywność oraz inne artykuły będą zbierane 11 i 12 grudnia w hali sportowej WOSiR (ul. Geodetów 45).
JP.

List organizatorów do przedsiębiorców:
Szanowni Państwo,
wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Będą one szczególne nie tylko ze względu na ich wymiar religijny i kulturowy, ale także dlatego, że przypadają one w czasie największej pandemii XXI wieku. Przez ostatnie lata gromadziliśmy się w centrum Wyszkowa na Wigilii Miejskiej, aby podzielić się opłatkiem, złożyć sobie życzenia świąteczne. To wydarzenie stało się miejską tradycją, w której chętnie uczestniczyli wyszkowianie. Ponadto na plebanii Sanktuarium Św. Idziego organizowaliśmy spotkanie wigilijne dla osób ubogich, samotnych i niepełnosprawnych. W wyszkowskich sklepach wspólnie z wolontariuszami, zbieraliśmy produkty, z których później przygotowywane były paczki dla osób będących w potrzebie.
Obecna sytuacja epidemiczna i związane z nią obostrzenia sprawiają, że nie będzie możliwości zorganizowania powyższych wydarzeń. W związku z tym zwracamy się do Państwa, wierząc w gorące i hojne serca o wsparcie kontynuacji inicjatyw Gminy Wyszków, Ośrodka Pomocy Społecznej w Wyszkowie i Klubu Przyjaciół Wyszkowa. Pragniemy zorganizować nową akcję, w ramach której stworzymy świąteczne paczki z trwałymi artykułami spożywczymi, słodyczami, środkami codziennego użytku, które trafią do najuboższych wyszkowian. Będziemy je dysponować przez Ośrodek Pomocy Społecznej oraz rozwozić do tych rodzin, które znajdują się w kwarantannie. Jeśli posiadacie Państwo produkty, które możecie przekazać na rzecz osób potrzebujących, prosimy gorąco - zgłoście się do nas.
Żywność zbierać będziemy w dniach 11-12 grudnia 2020 r. (można również zostawić produkty wcześniej). Siedzibą akcji będzie hala sportowa Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wyszkowie (ul. Geodetów 45). Zachęcamy do przyłączenia się i prosimy o wsparcie. Raz okazane dobro powraca z podwójną siłą. W razie pytań bardzo prosimy o kontakt z Naczelnikiem Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Wyszkowie, Panią Edytą Wittich, tel.: 792-240-097, e-mail: edyta.wittich@wyszkow.pl, bądź z Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Wyszkowie Panią Agnieszką Mróz, tel.: 696-148-018.
Z wyrazami szacunku,
Burmistrz Wyszkowa Grzegorz Nowosielski
Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Agnieszka Mróz
Prezes Klubu Przyjaciół Wyszkowa Marek Siekierski

Komentarze

Dodane przez Anonim, w dniu 19.11.2020 r., godz. 16.20
Danke za Mikołaja bo potrafi zabiegać o siebie
Dodane przez Św Mikołaj, w dniu 19.11.2020 r., godz. 19.34
PO co zbierać? W tym roku na pewno nie odbędzie się powiatowo-gminna wigilia samorządowa. Zaoszczędzone środki finansowe przeznaczyć na zakup artykułów spożywczych i po kłopocie.
kupić
Dodane przez Anonim, w dniu 19.11.2020 r., godz. 22.25
Wódki, boczku i śledzi i na Wąską na libejszyn do D.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl