Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 28 stycznia 2021 r., imieniny Juliana, Walerego

Zostań wolontariuszem WOŚP

(Zam: 19.11.2020 r., godz. 13.54)

  • Fot. Paweł Krupka/WOŚP
Wyszkowski sztab poszukuje osób, które wesprą zbiórkę w ramach 29 Wielkiego Finału.

Zainteresowani powinni przesłać na adres wosp.wyszkow@gmail.com dane: imię i nazwisko, PESEL, datę urodzenia, e-mail, numer telefonu, adres zamieszkania (kod pocztowy, miasto, ulica, numer domu, numer lokalu), nazwę i adres szkoły lub miejsca pracy. Niepełnoletni podają imię i nazwisko rodzica lub opiekuna prawnego. Należy też załączyć zdjęcie (600 x 800 px, dobrze widoczna twarz, format jpg).
O zakwalifikowaniu decyduje kolejność prawidłowo przesłanych zgłoszeń (liczba miejsc ograniczona).
J.P.

Komentarze

Dla Owsiaka
Dodane przez Ola, w dniu 22.11.2020 r., godz. 17.11
To nie Owsiak zbiera dla dzieci to dzieci zbierają dla Owsiaka.
Eychler Ola owsiak
Dodane przez Martez, w dniu 22.11.2020 r., godz. 22.23
No to się Eychler popisał. Cytuje „ Żeby nie Owsiak to tragedia w służbie zdrowia miałaby miejsce i bez wirusa.” On to naprawdę napisał. Wiedziałem ze jest alkoholikiem i jak każdemu alkoholikowi wóda niszczy szare komórki ale żeby aż tak? Przecież ogłosił Owsiaka ZBAWICIELEM narodowej służby zdrowia. Owsiak na ministra zdrowia !!! Jakby nie owsik to wody w kranach by nie było. Debil. Zatrzymajmy się przy Owsiku i zastanówmy się dlaczego owsik zbiera pieniądze i kupuje sprzęt medyczny a nie przekazuje tych pieniędzy do szpitali a szpitale kupują sobie same potrzebne im urządzenia które stają się wtedy własnością szpitala???? A dlatego ze to nie jest żaden biznes dla owsika. Biznes jest wtedy gdy tworzy się na żonę owsika spółki które to spółki negocjują u producentów urządzeń medycznych warunki zakupi i serwisu. I jak myślicie który sprzęt owsik wybiera ? Najdroższy ? Najtańszy? A może najlepszy? Nie on wybiera firmę która jak najwiecej zaoferuje kasy dla spółki żony owsika za całą obsługę związaną z zakupem jak i późniejszym serwisem. Jestem za pomocą szpitalom ale w przejrzysty sposób. WOŚP dostaje kasę cześć kasy dostaje owsiak a reszta pieniędzy przekazywana jest szpitalom. To ma sens. A jaki jest Owsiaka cel - typowo biznesowy. Sprzęt owsika w niektórych szpitalach zalega w magazynach bo jest niepotrzebny.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl