Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 23 stycznia 2021 r., imieniny Ildefonsa, Rajmunda

W środę kolejny marsz

(Zam: 27.10.2020 r., godz. 17.24)

Ponownie z placu Miejskiego wyruszą przeciwnicy zaostrzenia prawa aborcyjnego. Marsz odbędzie się 28 października. Początek o godz. 19.00.

W mediach społecznościowych pojawiło się wydarzenie zapowiadające drugi wyszkowski marsz „Wyszków nie składa parasolek” - piszą organizatorzy. „Po licznych wiadomościach od wszystkich osób sercem zaangażowanych w spacerowanie, stwierdziliśmy, że środa będzie dobrym dniem na ponowne podziwianie ulic Wyszkowa.
Dlatego wszystkich, którzy wyrażają podobną do nas ochotę na spacer zapraszamy 28 października o godzinie 19 na Plac Miejski. Ponownie zachęcamy do wyrażania myśli poprzez banery i plakaty, a także prosimy o zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa (maseczki i dystans). Jeśli ktoś będzie wyrażał chęć aby zabrać ze sobą znicze, na pewno znajdziemy odpowiednie miejsce na postawienie ich. ”
J.P.

Komentarze

Adam Mróz
Dodane przez Anonim, w dniu 27.10.2020 r., godz. 18.08
Będziesz spacerował pod sztandarami hitler jugend? Nie wierzę i sam to jutro muszę zobaczyć. Prawico do obrony wiary naszych ojców do obrony kosciola. Jutro 19.00 do kościołów.
Dodane przez Anonim, w dniu 27.10.2020 r., godz. 18.15
Filmujemy wszystkich i wszystkich zidentyfikujemy. 13 letnie macice.
"Spacerowanie neobolszewików"
Dodane przez Antykomunista, w dniu 27.10.2020 r., godz. 18.32
Redakcjo "Wyszkowiaka" - wykażcie się odwagą i wskażcie tych mitycznych organizatorów spacerniaka dla nowych bolszewików. Oni chyba mają jakieś nazwiska i imiona . A może pseudonimy ?
Dodane przez WWY, w dniu 27.10.2020 r., godz. 19.47
Po co promować ten spęd i popis chamstwa, agresji, nietolerancji, nienawiści oraz braku szacunku do ludzi o odmiennych poglądach? Uważam, że ludzie, którym nie podoba się wyrok Trybunału Konstytucyjnego, są mu przeciwni i mają w związku z tym coś do powiedzenia, powinni się zorganizować oddzielnie i jasno wyrazić swoje niezadowolenie, wątpliwości i propozycje, a nie uczestniczyć w tej hucpie. Idąc ramię w ramię ze swołoczą wołającą "j***ć PiS", "wypie****ać!", niosącą transparenty "jedyna ci*a, która możesz rządzić ma na imię Andrzej" itp. tracą jakąkolwiek wiarygodność. Dyskusja nie polega na wyładowywaniu jakiejś wewnętrznej frustracji, agresji i zaszczepionej przez lewicowe media nienawiści do wszystkich i wszystkiego, co prawicowe, chrześcijańskie, tradycyjne i konserwatywne.
Dodane przez WWY, w dniu 27.10.2020 r., godz. 20.05
I jeszcze jedna rzecz, proponuję tym ludziom stworzyć jakiś symboliczny pomnik ich rozumu, rozsądku i godności, i pod nim zapalić znicze.
Dodane przez Anonim, w dniu 27.10.2020 r., godz. 21.24
Gdzie PO licja? Przetrzebić trzeba trochę ten małolacki Hyde Park na placu miejskim. DDM
Dodane przez Anonim, w dniu 27.10.2020 r., godz. 21.28
Sobczak, powiedz pan małolactwu, żeby nie palili pod biurem pis świeczków, bo pan po ich stronie, ręka w rękę z Terenią Czajkowską pod pachę z lewactwem Mroza i postkomuną Nowosielskiego idziecie.
Twarz suwerena
Dodane przez Ania, w dniu 27.10.2020 r., godz. 21.33
To, że filmujecie, rozpoznajecie czy śledzicie to rzecz oczywista. Wy wzywacie do odwagi? Nie rozumiecie tego słowa. Mordy pełne religijnych sloganów, a który to zgłosił się z was orły jako wolontariusz do Loretto? A przepraszam, będziecie teraz zajęci filmowaniem i rozpoznawaniem. Może potem? Wy wzywacie redakcje do odwagi? Żałosne.
NORMALNOŚCI
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 27.10.2020 r., godz. 21.47
Nie chodzi już teraz o samą aborcję, która ma być jak we wszystkich normalnych krajach na żądanie, chodzi o przegięcie pały na całej linii. Ten nie(rząd) musi podać się do dymisji, nowe wybory, Konkordat do kosza, religia do kościoła, rozliczenie kościelnych bandytów gwałcących polskie dzieci, kościelnych złodziei typu Rydzyk wraz ze swoją sektą i jemu podobnych, zakaz finansowania Kościoła z budżetu państwa, zakaz funkcjonowania ugrupowań faszystowskich, przywrócenie publicznej roli TVP.
Dodane przez Anonim, w dniu 27.10.2020 r., godz. 22.38
Aniu, z wyskrobanym rozumkiem.
Dodane przez WWY, w dniu 27.10.2020 r., godz. 23.21
Drugi raz zdarzyło mi się, że zgadzam się z Eychlerem, wprawdzie tylko co do jednego, ale jednak. Ma rację, że powinien być zakaz funkcjonowania ugrupowań faszystowskich, wtedy skończyłyby się te różne czarne marsze, ataki na kościoły, wymachiwanie tęczowymi flagami itp.
Marek eychler
Dodane przez Martez, w dniu 28.10.2020 r., godz. 00.14
Uczestnicy dzisiejszych demonstracji przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego zaatakowali grupę katolików, którzy ochraniali kościół przy ul. Fredry – podało Radio Poznań. Tego lewaku chcesz? To spotkajmy się a ja tobie mordę obije .
Dodane przez Anonim, w dniu 28.10.2020 r., godz. 01.40
Eychlej, alimenty ci doskwierają? Wolałbyś wyskrobać problem?
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 28.10.2020 r., godz. 07.44
narodowy brylant nie popisał się wczoraj bohaterstwem w sejmie, zasłaniany przez pisich a potem straż marszałkowską - potem wezwał swoich do obrony kościołów- nie tego należałoby się spodziewać od vicepremiera odpowiedzialnego za bezpieczeństwo: to co, państwo sobie nie radzi z zapewnieniem bezpieczeństwa? - wzywa do ataku jednych na drugich?
poniżej krytyki
Dodane przez fazi, w dniu 28.10.2020 r., godz. 08.26
Zbiorowy idiotyzm dotarł do mojego rodzinnego Wyszkowa... I co też będziecie mazać świątynie ?
Dodane przez Nie godzę się na to wszystko!!!, w dniu 28.10.2020 r., godz. 08.52
Ludzie przejrzyjcie w końcu na oczy!!! Zobaczcie co zrobił z narodem ten chory z nienawiści człowieczek? Polej się krew i to on będzie ja miał na rękach!!! Nigdy, przenigdy polski naród nie był tak podzielony jak teraz gdy rządzi PiS. Wszędzie szukał wrogów i jeszcze w to wszystko wplatał kościół. Jestem człowieka wierzącym ale nigdy nie byłem i nie będę zwolennikiem pisu!!! Czy to oznacza że jestem gorszy? Nie godzę się na niszczenie kościołów i zakłócanie mszy świętych, to Sacrum musi być uszanowane ale kościół ( księża ) muszà być traktowani jak inni zwykli obywatele pod względem karnym i podatkowym!!! Ludzie wam wszystkim się w du..ie poprzewracało z dobrobytu, wojny wam potrzeba? Czym to wszystko różni się od 89 roku? Jak dla mnie niczym. W jednym i drugim przypadku nawiedzeni ludzie walczą z własnym narodem. Myślałem że po tonującym i wzywającym do opanowania emocji i agresji wystąpieniu prymasa Polaka będzie możliwa jakaś nić porozumienia ale wystąpieniu „pożal się Boże” wicepremiera Kaczyńskiego odpowiedzialnego za resorty siłowe wzywającego wszystkich członków i sympatyków pisu do wojny to opadły mi ręce a w oczach pojawiły się łzy. A myślałem że rozlew polskiej krwi będę znał tylko z książek i opowieści moich pradziadków. Do jasnej cholery czy nie ma w całej tej pie...nej polityce ludzi myślących ( mam na myśli wszystkie ugrupowania w parlamencie i poza nim oraz prezydenta z całą jego świtą) żeby starć się ten cały spór spróbować rozwiązać w jakiś cywilizowany sposób bez krwi i bez podpuszczania jednych na drugich!!!! Jestem załamany co ten człowieczek zrobił z Naszą Ojczyzną, o którą walczyli nasi przodkowie, za którą przelewali krew. To przez niego są i będą podziały w rodzinach i to przez niego stracimy wszyscy a on ma to gdzieś bo on ma tylko kota. Życzę nam Wszystkim rozumu, zdrowia i aby to wszystko okazało się tylko złym snem.
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 28.10.2020 r., godz. 09.30
vicepremier wczoraj w sejmie, po tym jak kobiety z opozycji podeszły do ławy poselskiej, na której siedział: " jesteście wszyscy ruską agenturą" - więc informuję: w sejmie nie byłam ale popieram gorąco demonstracje kobiet, nie jestem ruską agenturą
do kozaczka marteza
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 28.10.2020 r., godz. 09.43
Katokomuchu, trochę was za mało, żebyście cokolwiek mieli jeszcze do powiedzenia. Jeśli jednak masz ochotę spotkać się ze mną to zapraszam, wszyscy wiedzą gdzie mieszkam. Tylko przyjdź i się pokaż, a nie jak ostatnio, kiedy wybiliście (przez pomyłkę nie mnie a mojej matce) okna w nocy.
A w Wyszkowie PiS i PO to jedno LEWACTWO!
Dodane przez prawy do lewego, w dniu 28.10.2020 r., godz. 10.01
Wy Aniu nie palcie zniczy pod siedzibą PIS w Wyszkowie, bo wyszkowski PiS to zakamuflowane lewactwo. Sobczak i Czajkowska, co to z komuną Mroza i Nowosielskiego idą ręka w rękę. PiS PO to jedno lewactwo.
Dodane przez Ewa, w dniu 28.10.2020 r., godz. 10.49
Prawie 19 tysiecy nowych zakazen. 236 osób zmarło. Idzcie i zakażajcie siebie i innych. Wojny nie potrzeba.
Dodane przez 123, w dniu 28.10.2020 r., godz. 10.54
Proponuję taczkę i wywieźć przy okazji dzisiejszego marszu naszych włodarzy, dość ich rządów dla dobra własnego i kolegów, trzeba zniszczyć ten funkcjonujący od wielu lat układ, dość niemających nic do gadania w radnych, w zamian na posadki dla rodzin i nie małe diety. Dość tego kumoterstwa.
Aniu
Dodane przez sąd obywatelski zaoczny, w dniu 28.10.2020 r., godz. 11.23
"Aniu", wszem i wobec czynię ciebie odpowiedzialną za ew dewastację wyszkowskich kościołów. Jesteś namierzona i oświedczam, że za wszystko poniesiesz karę Bożą. Ale, że w Boga nie wierzysz, nie będzie to kara po śmierci za sprawą sądu ostatecznego, a kara doczesna. Chcesz wypisywać lewackie hasełka, to prosze matce swojej na czole, albo swojej babce na stodole. Ku rozwadze.
Dodane przez Dziecko, w dniu 28.10.2020 r., godz. 12.06
"O co walczysz mamusiu? - o to abym mogła Cię zabić zanim się urodzisz."
Nie poznasz dnia ani godziny
Dodane przez spacerowicz, w dniu 28.10.2020 r., godz. 13.19
Zamiejscowe towarzystwo się rozjedzie, ale miejscowi liderzy tej hucpy pozostaną i tu ich mamy, ich domy, mieszkania i interesy, samochody.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 28.10.2020 r., godz. 15.49
Niejaki spacerowicz usiłuje zastraszyć uczestników. Mnie tak już straszą prawie 10 lat. Jak do tej pory to wybili szyby w nocy w mieszkaniu mojej matki , pomylili mieszkania. Ręczę wam, że oni mają takiego stracha, że robią teraz w gacie i nie wiedzą nawet co powiedzieć. Zdają sobie sprawę, że jest ich tylu, że gdyby każdy z nas tylko raz na nich splunął to utopiliby się w naszej ślinie. Nawet rąk z kieszeni nie musielibyśmy wyciągać. Takie to towarzystwo, mocne tylko w gębie i to anonimowo bo żaden się jeszcze nie ujawnił z nazwiska. Jak robili swoje "marsze życia" to było ich 50-100, z czego połowa to księża ze wszystkich parafi w powiecie, reszta to kółko różańcowe i paru pomyleńców. Siła ich, łoj siła!
Eychler
Dodane przez Martez, w dniu 28.10.2020 r., godz. 16.04
To ty dziadu 10 lat tak kozaczysz? Bo nagle cię po alkoholu olśniło ze nienawidzisz wszystkiego co prawicowe, konserwatywne? Stary capie jeśli chcesz abym np. ja nie był anonimowy abym mógł ci mordę lewacką obić za te bluzgi na kościół katolicki to służę uprzejmie. Napisz gdzie i kiedy. Wtedy pokażesz jaki jesteś kozak. Ciotko ciotunia cioteczna
hahhahahahha
Dodane przez laki, w dniu 28.10.2020 r., godz. 16.21
1. Był KOD 2. Byli UBwatele 3. Byli obrońcy KOnstutcji 4. Byli obrońcy sądów 5. Był Ciamajdan w sejmie 6. Jest lewacka chryja w środku pandemii 7. PiS wygra kolejne wybory To tak do tego Pana co sałatkę jadł na schodach i dla wszystkich wojowników klawiatury . Życzę zdrowia na spacerze.
Do "Ani"
Dodane przez Antykomunista, w dniu 28.10.2020 r., godz. 16.42
Jak stary antykomunista pamiętający czasy stalinizmu, komunizmu i post komunizmu "III RP" udzielę Ci paru informacji boś młoda i głupia.Dziś spacerujesz z nowymi bolszewikami nienawidzącymi polskości , tradycji , wiary katolickiej będących fundamentem Narodu Polskiego.Byli już w historii tacy, którzy próbowali ten fundament zniszczyć- niemieccy narodowi socjaliści zamordowali 6 mln Polaków , twoi dziadkowie bolszewicy sowieccy i ich kontynuatorzy wykończyli około 100 mln ludzi na całym świecie, a w Polsce około 2 mln.Mimo tych "gigantycznych wysiłków" polskość wciąż istnieje i Naród Polski ma się dobrze.Ty dzisiaj nosisz znak niemieckiego hitlerjugend i myślisz ,że my Polacy tego się przestraszymy. Naiwność twoja jest porażająca - dziecko idż do domu , umyj rączki,zajmij się czymś innym.Może zrób coś na drutach jakiś szalik albo beret. Idzie zima , może ci się przydać ciepłe odzienie.
Zapraszam dzisiaj
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 28.10.2020 r., godz. 18.36
Zapraszam na Pułtuską 27, mam cię nawet czym poczęstować. Jak to mówią - gość w dom.
Jak to jest?
Dodane przez Obs, w dniu 28.10.2020 r., godz. 19.08
Kiedy oglądałem wczorajsze wystąpienie najwyższego prezesa, miałem mieszane odczucia. Po pierwsze strach, że ktoś (wicepremier) otwarcie nawołuje do ulicznego mordobicia. Po drugie zdziwienie, że mając nadzór nad policją, służbami odwołuje się do ludu pisowskiego. Po trzecie litość i współczucie, kiedy widać staruszka z drżącymi rękami i któremu ktoś ukradł ciemne okulary i orła ze sztandaru które widoczne były w pamiętna niedzielę bez teleranka.
Dodane przez PUTIN, w dniu 28.10.2020 r., godz. 19.21
PIS...TO JEDYNA POLSKA PARTIA.....................
PS.
Dodane przez Obs, w dniu 28.10.2020 r., godz. 20.47
Mam gorący apel do całego PiS-u:chuchajcie i dmuchajcie na swojego wodza. Patrząc na niego, jak tak dalej pójdzie to problem z PiSem sam się rozwiąże. A poważnie po prezesowskim expose to chyba lekarza potrzeba.
Daj ciumka
Dodane przez Ania, w dniu 28.10.2020 r., godz. 21.59
Że uderzyłam w punkt, to świadczą te wasze skamlenia. No bo co wy w końcu umiecie? Zmierzyć się z jakimiś racjami? Nie, to dla was za dużo. Obrażanie, bluzgi to wszystko. I tego się spodziewałam. Już po was idziemy, szczekajcie dalej, a karawana już ruszyła... chłopaczki... Wy naprawdę myślicie, że coś namierzycie, coś odkryjecie? Przyjdź troglodyto i sformułuj jakoś konstruktywną myśl i ją zgłoś..
Eychler
Dodane przez Martez, w dniu 28.10.2020 r., godz. 23.09
Sprawdzę emerycie.
Konstruktywna skrobanka
Dodane przez Szlauf, w dniu 29.10.2020 r., godz. 10.06
Aniu oświecona aborcjonistko, bo w d...pie uwierało?
Gazeta wyborcza
Dodane przez Martez, w dniu 29.10.2020 r., godz. 11.10
Dziennikarz gazety wyborczej przyszedł do proboszcza kosciola trzech krzyży w Warszawie z pytaniem. Proszę księdza proboszcza proszę powiedzieć jak ksiądz przygotowuje się do kolejnych marszy wkur...nych kobiet? A ksiądz proboszcz ... „ Dokupiłem kilka hektarów ziemi pod cmentarz. ”. Tak się może skończyć po tych waszych lewackich marszach. Dobrej zabawy z covidem debile. Czyźak tez dokupił nowy piec dla idiotów.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 29.10.2020 r., godz. 17.20
Martez, no i gdzie ty jesteś? Mam cię czym ugościć, poczęstunek stygnie.
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 30.10.2020 r., godz. 07.53
prezes Kaczyński, podczas sławetnego już nawoływania do tego, aby jedni bili drugich w kościołach i pod, wpiął sobie bezprawnie w klapę marynarki powstańczą kotwicę: tak to jest gdy całe życie chował się za odwagą i bohaterstwem innych - daleko nie zajechał, jest sam jak kołek w płocie, wściekły, zły, z ponurą perspektywą, pod ochroną policji, całkowicie pozbawiony szacunku - ci, którzy go popierają robią to wyłącznie dla własnego zysku - w każdym razie tłumu kobiet boi się szczególnie, a jego napady wściekłości w sejmie już przeszły do historii - od środy policja chroni domy, biura posłów pisich oraz pomniki Lecha Kaczyńskiego, i ma już tego serdecznie dość: policjanci idą na L4, kwarantannę lub emeryturę - tak wygląda schyłek satrapy
Dodane przez Anonim, w dniu 30.10.2020 r., godz. 09.56
Widziano dziś autobusy PIS pełne młodych bojówkarzy jadących na Warszawę. Ludzie, to dzieje się naprawdę w Polsce. Nie tyko wzywają do ataków ale faktycznie przeciw Polakom i Polkom wiozą bandytów. Czy telewizja może to namierzyć?
Eychler
Dodane przez Martez, w dniu 30.10.2020 r., godz. 10.47
Nie znasz dnia ani godziny. Będziesz dalej opluwał kościół katolicki to spotkamy się aby porozmawiać na moich warunkach. Jeśli jesteś tak mocny w gębie i nienawidzisz tak kościoła za przykazanie nie zabijaj to co powiesz islamowi i judaizmowi? Oni tez nie popierają aborcji całkowitej i dowolnej tak jak to chce twoja neofaszystowską lewica. Po nich trochę pojedź. Powiedz jak to oni są źli.
Dodane przez Anonim, w dniu 04.11.2020 r., godz. 18.15
I co debile, mamy już wstępną,, aborcję,, po waszych ulicznych występach
Eychler
Dodane przez Martez, w dniu 04.11.2020 r., godz. 20.38
Eychlera chyba wzięło. Nie odzywa się ze dwa dni. A może zrobił sobie eutanazje ? Tyle ten świat daje możliwości oprócz aborcji. Naw się dobrze stary komuchu.
Dodane przez Anonim, w dniu 04.11.2020 r., godz. 21.32
Żonę z dziećmi chorymi można przecież porzucić, co nie panie najmądrzejszy ?
Dodane przez Anonim, w dniu 05.11.2020 r., godz. 09.29
No nie - Eychler jest przecież świętym człowiekiem dla wyszkowskich lewaków. Jak on by mógł żonę i dzieci? Nie to nie on.
Eychler?
Dodane przez Anonim, w dniu 05.11.2020 r., godz. 09.38
Żonę z dziećmi chorymi można przecież porzucić, co nie panie najmądrzejszy ? Co ? Jeśli to prawda to nic dziwnego ze Bóg mu rozum odebrał. Biedna rodzina. Już wiadomo dlaczego jest za aborcją. Myśli o swoich dzieciach.
Rychler
Dodane przez Martez, w dniu 05.11.2020 r., godz. 17.07
Wrócił i już pisze głupoty.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl