Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 listopada 2020 r., imieniny Konrada, Leonarda

Biblioteka zaostrza środki bezpieczeństwa

(Zam: 23.10.2020 r., godz. 14.48)

W związku z epidemią od soboty 24 października czytelnicy będą wchodzić do miejskiej biblioteki pojedynczo. Placówka zaleca umawianie wizyt telefonicznie (tel. 29 742 33 48) lub mailowo (wypozyczalnia@biblioteka.org.pl).

Książki należy zwracać do zewnętrznej wrzutni lub pracownikowi biblioteki na stanowisku znajdującym się w holu na parterze. Przyjęte książki zostaną odłożone w wydzielonym pomieszczeniu i oznakowane datą zwrotu, by przejść wymaganą kwarantannę (3 dni). Czytelnicy nie mają wolnego dostępu do księgozbioru.
Na terenie biblioteki należy przestrzegać zakrywania ust i nosa za pomocą maski ochronnej, stosować środki dezynfekcji rąk lub rękawiczki ochronne.
Nieczynne są: kawiarenka internetowa (działa wypożyczalnia audiobooków, czytelnia naukowa(istnieje możliwość wypożyczenia książek), czytelnia prasy bieżącej.
Miejska biblioteka zachęca do korzystania z katalogu on-line znajdującego się na stronie internetowej biblioteki www.biblioteka.org.pl oraz ze zbiorów książki elektronicznej (IBUK Libra i Legimi).
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl