Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 31 października 2020 r., imieniny Augusta, Saturnina

Bug i WKS za burtą Pucharu

(Zam: 16.10.2020 r., godz. 09.08)

  • grafika - PZPN
VI runda okręgowego Pucharu Polski okazała się ostatnią zarówno dla Bugu Wyszków jak i WKS-u Rząśnik. Oba kluby z naszego powiatu zostały wyeliminowane przez drużyny czwartoligowe.

Spotkania VI rundy okręgowego Pucharu Polski w grupie warszawskiej zostały rozegrane w środę 14 października. Wyszkowski Bug podejmował na własnym stadionie Drukarza Warszawa. Gospodarze mieli ze stołecznymi rachunki do wyrównania za ubiegłoroczną edycję PP, w której Drukarz wyeliminował Bug po konkursie rzutów karnych. Początkowo wszystko szło po myśli piłkarzy trenera Ogrodzińskiego. Po bramkach Mateusza Maciaka i Łykasz Damętki Bug prowadził 2:0, wynik utrzymał się do przerwy. Po wznowieniu i roszadach w kadrze Drukarza stołeczni rzucili się do odrabiania strat. Niestety po dwóch rzutach karnych i golu z gry, Drukarz ostatecznie wygrał spotkanie 3:2. Tym samym Bug może skupić się na występach w lidze okręgowej, której lideruje.

Bug Wyszków – Drukarz Warszawa 2:3 (2:0)

Bug: Laskowski – Skoczeń, M. Maciak, Nogaj – K. Maciak, Chimkowski (65. Komosa), Wojtkowski, Rudnik, Połodziuk (78. Rytelewski), Damętko – Nasiadka.

Ostatnim jak się okazało rywalem WKS-u Rząśnik w rozgrywkach PP była Victoria Sulejówek. Rząśniczanie rozegrali dobre zawody z wyżej notowanym rywalem. Przed ostatnim kwadransem gry rywale prowadzili 2:1 (gola dla WKS-u zdobył Piotr Ciemerych). Gospodarze aktywnie walczyli o doprowadzenie do remisu, niestety w samej końcówce otrzymali trzy ciosy, które niestety zamazują obraz meczu. Przegrana 1:5, jednak definitywnie rząśniczanie nie mają się czego wstydzić.

WKS Rząśnik – Victoria Sulejówek 1:5 (1:2)

Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl