Dziś jest 12 maja 2024 r., imieniny Dominika, Pankracego

Wymakracz poskromił Orlęta

(Zam: 27.08.2020 r., godz. 11.10)

W 4. kolejce rozgrywek A-klasy Wymakracz Długosiodło podejmował na własnym stadionie Orlęta Baboszewo. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 4:2.

Mecz został rozegrany w niedzielę 23 sierpnia. Faworytem meczu byli gospodarze. Długosiodlanie udźwignęli presję i od pierwszych minut spotkania przeważali na boisku. Wynik spotkania już 5. minucie otworzył Emil Mostowski. Przed przerwą na 2:0 podwyższył Bartłomiej Kolankiewicz, a kwadrans po wznowieniu gry trzecią bramkę dla Wymakracza strzelił Adam Duda. Rywale odpowiedzieli trafieniem z 63. minuty, jednak gospodarze postawili przysłowiową kropkę nad „i” golem Dawida Rutkowskiego. W ostatnich minutach meczu Orlęta zdobyły jeszcze jedną bramkę, jednak nie miała ona już wpływu na rozstrzygnięcie końcowe.

Wymakracz Długosiodło – Orlęta Baboszewo 4:2 (2:0)

Bramki dla Wymakracza: E. Mostkowski 5., B. Kolankiewicz 26., A. Duda 59., D. Rutkowski 80.

Wymakracz: P. Rosiński – D. Gołębiewski (75. – M. Gałązka), P. Brejnak I, K. Michalak, Ł. Kwiatkowski (46. – D. Brejnak)– M. Kwiatkowski (67. – M. Pamrowski), M. Pasek (85. – Sz. Gałązka), M. Laska – B. Kolankiewicz (75. – D. Rutkowski), A. Duda (60. – R. Gołębiewski), E. Mostowski.

W 5. kolejce Wymakracz zmierzy się na wyjeździe z Opią Opinogóra. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 29 sierpnia.