Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 12 czerwca 2021 r., imieniny Jana, Onufrego

Inauguracja na „czwórkę”

(Zam: 02.08.2020 r., godz. 13.02)

  • fot. Turu
Zwycięstwem 4:0 zakończył się premierowy mecz Bugu Wyszków w sezonie 2020/21. Cieszą rozmiary zwycięstwa, martwi natomiast niska skuteczność wyszkowskich napastników.

Spotkanie Bug Wyszków - Wisła Jabłonna zostało rozegrane w sobotę 1 sierpnia. Mecz rozpoczął się o godz. 19.22, co jest hołdem dla zbliżającego się stulecia wyszkowskiego klubu i nawiązuje do roku jego założenia. Mecz był pierwszym oficjalnym sprawdzianem drużyny trenera Ogrodzińskiego.

Wyszkowianie rozpoczęli bardzo ofensywnie i z tonu nie spuścili praktycznie do końca spotkania. Akcje zaczepne bardzo często inicjowali boczni obrońcy, Krzysztof Maciak i Dominik Penkul, od początku bardzo aktywni byli również bracia Rejnuś i Maciej Czabaj. Ten ostatni już w 7. minucie spotkania otworzył jego wynik. Najpierw w słupek z ostrego kąta uderzył Krzysztof Maciak, a chwilę później po asyście Błażeja Rejnusia, Czabaj technicznym strzałem pokonał golkipera przyjezdnych. Mimo bardzo licznych sytuacji podbramkowych w pierwszej połowie na kolejnego gola trzeba było czekać aż do jej ostatniej minuty. Wtedy na listę strzelców strzałem z około 15. metra wpisał się Jakub Rejnuś, który wcześniej zmarnował kilka wyśmienitych okazji. Szanse na zdobycie kolejnych bramek mieli też wcześniej Łukasz Łada i Czabaj. Po przerwie nadal napierali miejscowi. Ofensywa Bugu zaowocowała kolejnymi dwoma bramkami Rejnusia, który tym samym skompletował hat-tricka. Bug wygrał 4:0.

Podsumowując spotkanie - Bug grał ładny, drużynowy futbol, zdecydowanie widać rękę trenera Ogrodzińskiego. Na minus zdecydowanie skuteczność, której wyszkowianie będą potrzebowali w meczach z rywalami z wyższej półki.

Bug Wyszków - Wisła Jabłonna 4:0 (2:0)

Bramki dla Bugu: M. Czabaj, J. Rejnuś 3.

Bug: N. Laskowski - Sz. Skoczeń, M. Maciak (59. - M. Rogulski), R. Nogaj - D. Penkul (61. - P. Komosa), Ł. Łada (72. - Sz. Rudnik), B. Rejnuś (74. - K. Chimkowski), J. Rejnuś (86. - J. Kopiejewski), P. Wojtkowski, K. Maciak - M. Czabaj (74. - P. Nasiadka).

W następnej kolejce wyszkowianie zmierzą się na wyjeździe z Mazurem II Karczew. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 9 sierpnia.

Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl