Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 03 grudnia 2020 r., imieniny Franciszka, Ksawerego

Mateusz Śniadała w „Ninja Warrior Polska”

(Zam: 01.08.2020 r., godz. 10.25)

  • fot. M. Ś.
Radny Gminy Wyszków i znany wyszkowski trener oraz zawodnik sportów walki, Mateusz Śniadała, weźmie udział w programie „Ninja Warrior Polska”, który będzie emitowany na antenie telewizji Polsat.

Wyszkowianin zgodził się odpowiedzieć nam na kilka pytań związanych z jego udziałem w znanym reality show.

„Wyszkowiak”: Skąd pomysł na udział w programie „Ninja Warrior Polska”?

Mateusz Śniadała: - Pomysł podsunął mi kolega, który powiedział do mnie: „Mateusz, ty tam powinieneś wystartować”. Przyznam szczerze, że wcześniej ani razu nie obejrzałem tego programu i nie znałem jego zasad poza tym, że pokonuje się tam przeszkody. Pomyślałem, że to nie może być jakoś strasznie wymagające i wysłałem zgłoszenie. Dosyć szybko dostałem odpowiedź, jednak z przyczyn zawodowych i urlopowych nie mogłem dwukrotnie stawić się na castingu. Miałem już zrezygnować, jednak mój brat Emil nie pozwolił mi odpuścić argumentując, że taka okazja może się już nie powtórzyć. Zadzwoniłem i ostatecznie pojechałem na kolejny casting.

Jak wyglądał proces rekrutacji do programu?

- Rekrutacja składa się z testów sprawnościowych i rozmowy kwalifikacyjnej przed kamerą. Było fajnie, bez żadnego stresu poradziłem sobie w pierwszym etapie fizycznym, bez napięcia wykonałem wszystkie testy sprawnościowe. Na koniec była rozmowa przed kamerą z promotorem, po niej już wiedziałem że będą w programie.

Kiedy nagrywany będzie odcinek z twoim udziałem, a kiedy możemy się go spodziewać w telewizji Polsat?

- Pierwszy odcinek będzie nagrywany już 4 sierpnia w moje urodziny (śmiech), półfinał 6 sierpnia, a finał dzień później. Niestety nie potrafię powiedzieć, kiedy będzie emisja mojego odcinka.

Czy przeprowadzasz jakieś specjalne przygotowania/treningi przed udziałem w programie?

- Na przygotowanie miałem dosłownie 5 dni, wszystko bardzo szybko się dzieje. Ale faktycznie - przez te dni trenowałem pod tor ninja na maksa. Narobiłem sobie mnóstwo odcisków, które teraz leczę (śmiech). Na 4 sierpnia będę gotowy na 100%. Dziś (tj. 31 lipca 2020 - przyp. red.) pokonałem tego typu tor w Słopsku z najlepszym czasem, więc jestem podbudowany i rozsadza mnie energia. Ostatnie 2 dni to tylko rozciąganie, lodowate kąpiele i masaże czyli ogólnie regeneracja organizmu. Na miejscu zaś zamierzam dać z siebie wszystko - ostra jazda, zwierzak wjeżdża i rozwala ten tor (śmiech).

Ninja Warrior Polska to program telewizyjny typu reality show emitowany na antenie telewizji Polsat. Pierwowzorem był japoński program Ninja Warrior (w oryginale Sasuke). Pierwsza edycja polskiej odsłony programu była emitowana we wrześniu i październiku 2019 roku. Druga edycja, w której wystąpi Mateusz Śniadała, będzie emitowana w dniach 1 września (premiera) - 13 października (finał).

Program polega na jak najszybszym pokonaniu wymagającego toru przeszkód. W odcinkach eliminacyjnych (sześć ćwierćfinałów) kilkudziesięciu zawodników przystępuje do pokonania toru składającego się z sześciu przeszkód. Najlepsi uzyskują awans do kolejnego etapu (półfinał), w którym do pokonania jest pięć przeszkód. Najlepsze cztery osoby z każdego z półfinałów uzyskują awans do odcinka finałowego, w którym przed uczestnikami będą cztery, bardzo wymagające etapy do pokonania. Na najlepszego, który zdoła przejść wszystkie próby czeka nagroda główna - tytuł Ninja Warrior oraz 150 000 złotych nagrody. Drugą edycję programu poprowadzi Karolina Gilon, a sportowy komentarz zapewnią Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski.

Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl