Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 18 kwietnia 2021 r., imieniny Bogusława, Bogumiły

Pijany kierowca? Reaguj!
Policjanci w ubiegłym tygodniu zbadali trzeźwość ponad 800 kierowców

(Zam: 29.10.2014 r., godz. 12.07)
Funkcjonariusze regularnie prowadzą akcje, które mają wyeliminować z ruchu tych, którzy wsiadają za kółkiem „po kieliszku”. Spośród ponad 800 sprawdzonych osób, dwie były pod wpływem alkoholu. Wśród uczestników ruchu drogowego wciąż brakuje świadomości, jak niebezpieczne jest prowadzenie auta w tym tanie. Policja stale informuje o zdarzeniach takich jak to, do którego doszło w ubiegłym tygodniu w Deskurowie – kierowca mazdy doprowadził do zderzenia z volkswagenem passatem. Jak się okazało miał 1,5 promila alkoholu w organizmie.
Z uwagi na wciąż notowane wypadki i kolizje spowodowane przez pijanych kierowców wyszkowska policja i Urząd Miejski prowadzą kampanię społeczną skierowaną przeciwko nim. Adresowana jest nie tylko do właścicieli aut, ale także młodzieży, osób, które starają się o prawo jazdy, sprzedawców alkoholu i właścicieli sklepów. W szkołach ponadgimnazjalnych trwają warsztaty „Trzeźwa jazda”, osoby zaangażowane w realizację akcji dostarczają ulotki do punktów sprzedaży napojów alkoholowych. Na początku listopada ma się odbyć szkolenie zatytułowane „Odpowiedzialny sprzedawca”. To niektóre z wielu działań, których realizacja ma potrwać do końca roku.
J.P.

Foto
Plakat

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl