Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 14 sierpnia 2020 r., imieniny Alfreda, Euzebiusza

Po raz kolejny warto wybrać dobrze

(Zam: 09.07.2020 r., godz. 17.58)

„Andrzej Duda prezydentem”, „Zwyciężymy” - to hasła, które skandowali uczestnicy wiecu zorganizowanego 9 lipca na placu Miejskim. W spotkaniu wzięli udział ministrowie Andrzej Adamczyk i Marek Zagórski.

Wśród gości byli lokalni członkowie i sympatycy PiS, a także osoby spoza naszego powiatu. Było też kilkoro zwolenników Rafała Trzaskowskiego, którzy sprowokowali gości do krytyki Platformy Obywatelskiej m.in. za zaniedbywanie mniejszych miejscowości, Polski lokalnej.
Przedstawiciele rządu wymieniali swoje dokonania.
- Polacy od 5 lat głosują za dobrą zmianą, za zmianami, które nastąpiły od chwili wyboru Andrzeja Dudy na najważniejszy urząd w państwie - podkreślił minister cyfryzacji Marek Zagórski. - Przez te 5 lat można było zrealizować wiele projektów, zmieniliśmy podejście do tego, jak wygląda Polska poza dużymi miastami - stwierdził. - Wielkie kwoty przekładają się na funkcjonowanie małych społeczności. Co roku tylko z programu 500 plus do kieszeni mieszkańców Wyszkowa trafia 4,5 mln zł. Zdajemy sobie sprawę, jak to wpływa na funkcjonowanie lokalnej społeczności i gospodarki. To kierunek zmian, który przybliża nas do Polski wspólnotowej, wszystkich obywateli niezależnie gdzie mieszkają, czym się zajmują. To był dobry czas i chcemy, by był kontynuowany. Przez te 5 lat udowodniliśmy, że można realizować odpowiedzialną, prorozwojową politykę, pamiętając o najsłabszych, o polskich rodzinach.
Zdaniem ministra, Polska dobrze radzi sobie z kryzysem, a spadek PKP w naszym kraju ma być najniższy w Europie.
- Pozostało jeszcze kilkadziesiąt godzin, aby powiedzieć wszystkim niezdecydowanym, by poszli na wybory, zagłosowali za Polską, potwierdzili, że te 5 minionych lat to był dobry czas dla Polski - stwierdził. - Mamy program inwestycyjny. To dobra podstawa do rozwoju, ale potrzebujemy spokoju, trzech lat konstruktywnej współpracy. Chcemy się skoncentrować na pracy, a nie na awanturze. Po raz kolejny warto wybrać dobrze, zagłosować na PiS, Zjednoczoną Prawicę, Andrzeja Dudę.
- Dzięki dobrej współpracy rządu i prezydenta możemy realizować wiele potrzebnych programów, których oczekują Polacy, wśród nich program dróg samorządowych - zaznaczył minister infrastruktury Andrzej Adamczyk. - Polacy chcą, by Polska rozwijała się zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju. Chcą, aby gwarantem realizowanych programów był prezydent Andrzej Duda. Zróbmy wszystko, by w niedzielę został wybrany prezydentem. Namówmy, przyjaciół, znajomych, sąsiadów, idźmy zagłosować.
Głos zabrał też przewodniczący PiS w powiecie wyszkowskim Waldemar Sobczak.
- Wyszków w ostatnich latach pięknieje, każda ulica, droga jest ze ścieżką dla pieszych, rowerzystów. Te inwestycje wynikają z funduszy, o których mówił pan minister - podkreślił. - Gmina Wyszków nigdy nie otrzymywała takich środków jak w ostatnich 3-4 latach. To są miliony. Jako powiat wyszkowski też otrzymaliśmy wsparcie. To dzięki naszemu rządowi, naszemu prezydentowi Andrzejowi Dudzie - stwierdził zachęcając do poparcia kandydatury obecnego prezydenta.
Poseł Teresa Wargocka mówiła o konieczności ochrony rodziny i rozwoju edukacji. Prezydent Łochowa Robert Gołaszewski wspomniał, że w ostatnich latach jego samorząd zyskał pieniądze i zrealizował wiele niezbędnych inwestycji.
J.P.
Komentarze

Dodane przez Ilonka, w dniu 09.07.2020 r., godz. 20.02
Już wiem które świnie mijać na ulicy! Mam nadzieję, że Wyszków okaże się porządnym miastem i tym razem u nas wygra Rafał Trzaskowski.
"Panie Waldku, pan się nie boi..."
Dodane przez Izydor, w dniu 09.07.2020 r., godz. 22.40
Sam kwiat młodzieży wyszkowskiej. Niestety na zdjęciach nie widać Krzysztofa S., a tak blisko mieszka... Może już jest ułaskawiony?
Czy warto?
Dodane przez Polak, w dniu 09.07.2020 r., godz. 23.56
Czy po raz kolejny warto dać się oszukać? Jak widać część społeczeństwa nadal potwierdza słowa Kurskiego "ciemny lud to kupi". Teraz wybór należy do nas, Duda to kierunek na Białoruś, Trzaskowski to dołączenie do Europy Zachodniej. Wybór prosty ale wielu chciałoby widzieć tu Białoruś!!!
Dodane przez do Ilonki, w dniu 10.07.2020 r., godz. 01.24
Niestety Ilonko u nas Rafał nie wygra, bądźmy realistami grajdoł jak cholera, ale w Polsce pewnie tak. Wtedy ci wszyscy którzy postawili na długie kariery dzięki PiS, zaczną trząść portkami. Zwłaszcza byli członkowie PZPR. Brawo Marek Eychler.
do Ilonki
Dodane przez obrażony emeryt, w dniu 10.07.2020 r., godz. 06.09
Największą niewychowaną świnią jesteś Ty. Ciekawe kto stoi za tym wpisem.
do Ilonki
Dodane przez Anonim, w dniu 10.07.2020 r., godz. 06.19
Pani wpis to poprostu emanacja postawy opozycji.Sztandary i usta pełne pięknych haseł o miłości, tęsknocie za jednością, tolerancja.itp.A prawdziwa twarz to taki komentarz i np facebookowy post pewnej pani gminnej naczelnik.poważnego prezesa gminnej spólki I tak naprawdę nie macie nic więcej do zaoferowania.Może to dla opozycji dziwne ,ale ludzie to czują,widzą i dlatego p Trzaskowski ma raczej małe szanse na wygraną. Nie tylko w Wyszkowie. Niech się wasi wodzowie wezmą do roboty i zaoferują społeczeństwu jakiś program, który będzie można poważnie rozważyć, bo inaczej jeszcze długo bedziecie bezsilnie wylewać swoje frustracje. Bo sam antyPiS to żadna oferta.Ale życzę dużo zdrowia, i żeby nigdy nie określono Panią takim epitetem.
Dodane przez Obs, w dniu 10.07.2020 r., godz. 07.34
Panowie ministrowie obarczeni wieloma obowiązkami zawodowymi, w godzinach pracy agitują za Dudą. Rozkaz z Nowogrodzkiej to rozkaz. Bo nie wierzę, że są na urlopie, podobnie jak Morawiecki. Pisowcom wolno więcej, ich ból jest większy, prawa są większe. Mam nadzieję, że wyborcy w niedzielę pokażą im że to się skończyło, że to rozpasanie juz się nie wróci. Martwię się tylko gdzie się podział Szumowski, bo kiedyś było go pełno, a teraz biedak może nie ma co jeść, nie widzi słońca. Tak go schowali, ale maseczki, respiratory ciążą.
Dodane przez emeryt, w dniu 10.07.2020 r., godz. 07.39
Panie Marku Eychler - SZACUNEK
klikacz
Dodane przez klika, w dniu 10.07.2020 r., godz. 08.21
Kocham Cię Ilonko jak tak mówisz o talibach ze zdjęć.
Dodane przez Obserwator Roman, w dniu 10.07.2020 r., godz. 08.26
Coś jest na rzeczy. Na zdjęciu nasz Waldemar na tle plakatu Rafała Trzaskowskiego? Czyżby "Obrotowy Waldemar"? No, na wszelki wypadek to i ksiądz nosi...
Loklani działacze PiS donieszczęście.
Dodane przez Ola, w dniu 10.07.2020 r., godz. 08.32
Nie da się ukryć - tłumy ludzi uczestniczyły w tym spotkaniu. Świadczy to o lokalnym PIS. Generalisymus Sobczak jak zwykle nadęty i dbający o swoje prywatne interesy.
Dodane przez niklolas, w dniu 10.07.2020 r., godz. 08.51
Jak widać dwóch,inbecyli i jednej debilki popierającej trzaskowskiego to "tłum" Wyszkowa
Dodane przez Anonim, w dniu 10.07.2020 r., godz. 09.08
A to ciekawe. Widzę Łochów i Ostrów Mazowiecką. Sympatycy PiS zebrali się zorganizowaną grupą. I chorągieweczki dla proboszcza i jego siostry Mirki też były?
Dodane przez Lisek, w dniu 10.07.2020 r., godz. 09.26
A Biernacki to Petru przypadkiem ręki nie ściskał. A to farbowany lisek jest.
Martez
Dodane przez Do ola, w dniu 10.07.2020 r., godz. 09.39
Ola zazdrości sobczakowi. Sama by chciała stanąć przy jakimś vip-ie z PO rażki a tu nikogo nie było. Ola smutna może przy następnych wyborach odwiedzi nas Choćby marszałek Senatu lub zwykły poseł. A tak trzeba patrzeć na przepite mordy trzymające plakaty trzaskowskiego . Do roboty choloty.
Tęsknię za normalnoscia
Dodane przez Xyz, w dniu 10.07.2020 r., godz. 10.11
Już od dawna wstydzilam się tego że jestem polką bo to teraz żaden powód do dumy że mieszka się w ciemnogrodzie zniszczonym do cna przez pisowcow. Jeśli jednak wygra znowu duda to będę mówiła głośno że pochodzę z kraju dyktatorskiego, nietolerancyjnego bez prezydenta za to ze sprawnym długopisem. Wszyscy zgadną bez problemu o jakie państwo chodzi.
Symptomy
Dodane przez Janek, w dniu 10.07.2020 r., godz. 10.16
Idzie nowe drodzy Państwo. Po prostu. Gdy na wiec z ministrami przychodzi garstka ludzi, z czego 90 procent to partyjni działacze, wójtowie z innych powiatów itd, itp, słowem finansowi beneficjenci rządu to znak, że na Naszych oczach następuje zmiana. Czy na lepsze. Kto wie.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 10.07.2020 r., godz. 11.00
Ściągnęli TV TRWAM, hahahaha. To już żadna polska telewizja nie chciała przyjechać?
Gra toczy się o to czy Polska będzie istnieć.
Dodane przez Antykomunista, w dniu 10.07.2020 r., godz. 13.16
W tych wyborach chodzi nie tylko o to, jaka będzie Polska, ale czy w ogóle będzie. W wersji optymalnej dla " postępakow" typu Trzaskowskiego , Polska powinna mieć status nowego Królestwa Kongresowego. Czyli państwa zależnego tym razem od Niemiec, nawet bez autonomii regulowanej przez jakiś odpowiednik Statutu Organicznego. Ale taka Polska byłaby tylko ogryzkiem państwa. Gra się toczy o zatrzymanie polskiej ekspansji. O zatrzymanie szybkiego rozwoju budującego siłę i umacniającego suwerenność. Jeśli udałoby się zrobić tak ważny krok jak odzyskanie prezydentury, potem byłoby już domino: kolejnych ograniczeń, zwijania się, podporządkowywania i mentalnego uwiądu. To mógłby być koniec wolnej Polski, i to na pokolenia, o ile nie na zawsze. Taka jest stawka w tej grze. Jesteś polskim patriotą głosuj na Prezydenta Andrzeja Dudę!!!!! ANDRZEJ DUDA 2020
Dodane przez strefa obciachu, w dniu 10.07.2020 r., godz. 13.24
Oczywiście wybrać dobrze dla zawodowych działaczy PiS i sprostytuowanej części elektoratu. Dla reszty to dobrze nie było, nie jest i nie będzie. Bronek w porównaniu z Dudą to mąż stanu. Takiej strefy obciachu na Krakowskim Przedmieściu nie mieliśmy nigdy. Widać na zdjęciach kto ich popiera. Szczytem bezczelności jest obecność radnego Paradowskiego, pisowskiego buca który walczył o swoją dietę jakby walczył o życie. Ale cóż, barany przy urnach to świnie przy korycie.
Dodane przez WWY, w dniu 10.07.2020 r., godz. 13.30
@Ilonka - myślę, że o to czy Wyszków okaże się porządnym miastem, nie ma się co martwić. Z pewnością okaże się porządnym i pan prezydent A. Duda wygra u nas z wyraźna przewagą. @nikolas - zawsze mnie to bawi, gdy ktoś kogoś wyzywa, np. od imbecyli, a sam nawet nie potrafi napisać tego słowa poprawnie. @Xyz - tez bym się wstydził gdybym był polakiem, na szczęście jestem Polakiem.
Emeryt
Dodane przez Mirosław, w dniu 10.07.2020 r., godz. 13.48
Ilonko Trzaskowski Rafał to "SZOGUN" zobacz co chciał zrobić z wieczystym użytkowaniem w Warszawie tylko 60% bonifikaty , jak powstał szum przywrócił 98%, śmieci jak zamieszkuje jedna osoba w mieszkaniu to płaci tyle samo co 5 czy 8 osób. Pozdrawiam
Dodane przez nikolas, w dniu 10.07.2020 r., godz. 13.56
do Dodane przez Xyz, w dniu 10.07.2020 r., godz. 10.11,Jak nie czujesz sie polko to w.......j z z Mojego kraju!!!
Dodane przez Amonim, w dniu 10.07.2020 r., godz. 14.29
Posłowie PO to wcale nie przyjeżdżają bo nie było komu ich witać. Idziemy w niedzielę, 12 lipca i głosujemy na Andrzeja Dudę. Andrzej Duda i premier Morawicki to najbardziej pracowici ludzie w Polsce i dlatego żyjemy normalnie i mamy w portfelu coraz więcej. Wolę gdy rząd i prezydent współpracują niż miałby panować chaos. Widzimy co na Zachodzie, tematy to kto ma tęczowe skarpetki albo wspieranie przez lewackie władze lokalne bojówek, które niszczą i grabią sklepy, żeby tylko dokopać Trumpowi. Nie możemy jeszcze sobie pozwolić w życiu publicznym na głupoty i wybryki takich jak Eychler.
Dodane przez anonim, w dniu 10.07.2020 r., godz. 14.36
Uważam, że wygra Duda bo dobrze rządzi, jednak są nienormalne czasy przez rozchwianą opozycję i należy pójść licznie i zagłosować za Andrzejem Dudą. Trzaskowski jest z Platformy Obywatelskiej, która niech lepiej nie wraca do władzy, wystarczy już rządów Tuska, Kopacz, Sikorskiego,Trzaskowskiego i Bronka Komorowskiego co biegał po meblach w Japonii albo opowiadał Obamie o zabezpieczeniu żony przed wyjściem na polowanie. Andrzej Duda to solidny prezydent.
Oddzielmy opłaconych zamiejscowych klakierów i co zostanie?
Dodane przez oko piss, w dniu 10.07.2020 r., godz. 15.15
1. Pani Subda Dorota z Ostrowi, była pełniąca obowiązki burmistrza Pułtuska, po tym jak burmistrza z PSL wyprowadzono w kajdankach za korupcję z urzędu. Blondyna pełniła funkcję typowo reprezentacyjną w Pułtusku, co nie zdobyło uznania w oczach mieszkańców, którzy na kolejną kadencję nie wybrali jednak kandydata z PiS.
Dodane przez Anonim, w dniu 10.07.2020 r., godz. 15.18
Mirosławie a zobacz co wyszkowski PIS razem z Nowosielskim zrobił w Wyszkowie, podniósł opłatę za śmieci o 100%
odsiejmy zamiejscowych klakierów
Dodane przez oko piss, w dniu 10.07.2020 r., godz. 15.25
2. Były wójt gminy Obryte z PiS Jan Mroczkowski. Mieszkańcy gminy mu podziękowali, a miękie lądowanie przeciętniakowi, co niejedno za uszami ma (DPS w Obrytem), zapewnili mu koledzy z Wyszkowa w DPS w Brańszczyku.
Subda
Dodane przez CCCP, w dniu 10.07.2020 r., godz. 15.54
Jest jakimś tam dyrektorem w Ostrowi, oczywiście wzięła urlop na wyszkowskie występki.
Dodane przez Teresa, w dniu 10.07.2020 r., godz. 16.10
Zobaczcie co PiS z POstkomuna zrobili w Wyszkowie z nauczycielami szkół specjalnych.
szaleńcza ekspansja
Dodane przez Viki, w dniu 10.07.2020 r., godz. 16.21
Na ogół staram się nie podnosić dyskusji z przygłupami. Dla mnie to żaden splendor, dla nich żaden pożytek, nie zrozumieją. Są jednak rodzynki, do których nie sposób się nie odnieść. Indywiduum, który podpisuje się jako antykomunista- twierdzi, że wybór Dudy jest gwarancją istnienia państwa Polskiego. Jest to tak niedorzeczne, że opadają ręce. Za chwilę zaczniecie twierdzić, że to dzięki Dudzie odzyskaliśmy wolność. Bredzi o jakiejś ekspansji, chyba tych milionów samochodów elektrycznych. Jak na razie to jedyny sukces rządzących to opanowanie umysłów części społeczeństwa przekazem, że rząd daje...
Do WWY:
Dodane przez Xyz, w dniu 10.07.2020 r., godz. 16.48
celowo napisałam "polką" bo teraz jest tu polska- mały, wyśmiewany, ciemny kraj. Jak widzisz i w jednym poście i w drugim używam dużych liter. Teraz niestety te słowa na to nie zasługują.
Do nikolas
Dodane przez Xyz, w dniu 10.07.2020 r., godz. 16.51
No właśnie o tym mówię, nie utozsamiam się z pisowskim chamstwem i prostactwem które teraz czuje się silne i nawet przepisać słowa bez błędu ortograficznego nie potrafi - polką a nie polko
Dodane przez Anonim, w dniu 10.07.2020 r., godz. 17.36
bucu dobrze że Polska nie jest już państwem teoretycznym.
Dodane przez swojak, w dniu 10.07.2020 r., godz. 17.59
Werwy dostaliście ostatniego dnia kampanii, Prezydent Duda pracuje 5 lat i ma osiągnięcia. Tak jak większość Polaków, dlatego w niedziele zagłosuję na obecnego prezydenta. Dzięki takim jak prezydent Andrzej Duda czy premier Mateusz Morawiecki, życie płynie wartko, w poniedziałek normalnie do pracy a w połowie sierpnia na krótki odpoczynek. Tęczowy Trzaskowski z Platformy Obywatelskiej niech czeka i sprawdzi się w Warszawie.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 10.07.2020 r., godz. 18.05
PiS bezsprzecznie dał polskiemu społeczeństwu jedną podstawową rzecz, spowodował, że polski cham jest dziś dumny ze swego chamstwa.
Do niejakiego(kiej) "Viki"
Dodane przez Antykomunista, w dniu 10.07.2020 r., godz. 18.16
Zanim zaczniesz klepać w klawiaturę, przeczytaj ze zrozumieniem comment . Albo poproś kogoś bardziej rozgarniętego aby ci wytłumaczył o co w nim chodzi chodzi. DUDA 2020
Dodane przez Anonim, w dniu 10.07.2020 r., godz. 18.37
Te 3,4 osoby popierające Trzaskowskiego z PO wyglądają jak sierotki Marysie na tle sympatyków Dudy. Od wielu lat nikt z PO nie przyjechał do Wyszkowa i nie mają się z kim identyfikować. Co wam zrobił prezydent Duda ? Jak tak można.
Dodane przez wnuczka, w dniu 10.07.2020 r., godz. 19.12
Pomocy. Próbuję przekonać swoją babcię żeby zagłosowała na Trzaskowskiego. Niestety babcia się wzbrania i każe mi wymienić trzy sukcesy Trzaskowskiego. Mówi, że jak wymienię te sukcesy to na niego zagłosuje. Pomóżcie. Podpowiedzcie coś.
Do wszystkich
Dodane przez Andre, w dniu 10.07.2020 r., godz. 19.38
Minister Zagórski nawoływał do głosowania za Polską i z tym się zgadzam:za Polską światłą ,europejską cenioną w świecie.To może spowodować Rafał Trzaskowski a nie pan Duda i PIS.Pokazali już jak można zepchnąć kraj na peryferie.Starczy.
do wnuczki
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 10.07.2020 r., godz. 19.45
Zapytaj babcię o trzy sukcesy Dudy. Jak uda jej się wymienić to niech na niego głosuje.
Dodane przez córka, w dniu 10.07.2020 r., godz. 19.45
Gdybym miała wątpliwości na kogo zagłosować w niedzielę to zadałabym sobie tylko jedno pytanie. Na kogo zagłosowaliby: kardynał Stefan Wyszyński, ksiądz Jerzy Popiełuszko, rotmistrz Witold Pilecki, generał "Nil", Grzegorz Przemyk, Jolanta Brzeska, Anna Walentynowicz, a na kogo Urban, Kiszczak, Jaruzelski, zwolennicy aborcji, mówiący o Polsce "ten kraj'.
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 10.07.2020 r., godz. 20.26
w całości popieram wpis pana Eychlera: wyjątkowo celne!
Dodane przez gs, w dniu 10.07.2020 r., godz. 20.46
Wygrana Andrzeja Dudy oznacza w pierwszej kolejności przejęcie mediów prywatnych. Oznacza to nic innego niż zamach na czwartą władzę. Media prywatne powinny pozostać prywatne. PiS ma TVP - ich tubę propagandową, którą należy jak najszybciej uniezależnić od władzy. Kolejnym zamachem, będzie zamach na samorządy, bo tej władzy zależy na centralizacji i upaństwowieniu wszystkiego co się da. To jak powrót to epoki minionej. Jak widać, wyborcy obecnego Prezydenta za tym tęsknią. Zwieńczeniem jego kolejnych 5 lat będzie takie obrzydzenie nam Unii Europejskiej, że wzrośnie ilość zwolenników wyjścia z UE. Staniemy się wyspą wolności wg Kaczyńskiego. Ja nie chcę jego wizji Polski, która dyktuje mi jak mam żyć, kogo tolerować a kogo nie. Życzę wszystkim takiego wyboru, aż w PiS "`Trzaśnie" ze zdziwienia.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 10.07.2020 r., godz. 21.00
Dokonania układu politycznego stworzonego przez rząd zjednoczonej prawicy i prezydenta Andrzeja Dudy są olbrzymie. I bardzo dobrze, że jest to prezentowane również w Wyszkowie przez przedstawicieli tego obozu. Zdziczała propaganda kodziarstwa, wycie i wulgaryzmy, obecne również we wpisach przedstawicieli totalnej opozycji również na naszym forum nie mogą przykryć tych dokonań. Ale racja to jedna sprawa. Bardzo ważne jest, żeby każdy, kto docenia te osiągnięcia, które były możliwe dzięki konstruktywnej współpracy prezydenta i rządu poszedł 12 lipca na wybory i oddał głos na Andrzeja Dudę. KAŻDY
@Ilonka alias ..........
Dodane przez Josek, w dniu 10.07.2020 r., godz. 21.13
Droga Ilonko, użyłaś epitetu powszechnie uznawanego za obraźliwy, a ci którzy na forum stawiają opór gloryfikacji prostactwa - są w niewybredny sposób obrażani przez zwolenników Trzaska. Wydaje się, iż sfera i granica wolności słowa zostały jednak przez niektórych naruszone (18.05). Paradoksalnie - poniżani zwolennicy A. Dudy mają wyższą świadomość kultury własnych wypowiedzi. Fakty mówią same za siebie....... Powstrzymam się od złośliwości i nie użyję podobnych epitetów w stosunku do ciebie. Albowiem, żeby kogoś obrzucić epitetem, trzeba mieć pewność, że ten ktoś zrozumie, że jest to obelga a nie pochwała. Nie nazwę cię osłem, bo obraziłbym to poczciwe zwierzę. Podobnie, jak nie nazwę cię świnią, bo ze świni w przeciwieństwie do ciebie, jest przynajmniej jakiś pożytek, chociażby w postaci schabowego do kapusty, czy innej kiełbasy. A z ciebie ? No, może czasem trochę śmiechu z tego, jaki poziom intelektualny i kulturalny reprezentujesz !!! PS. Seledynowy Kod-erek vel Ilonka, vel .... robiący obecnie za "użytecznego idiotę" w Antyfie - choćby nie wiem, ile nicków używał do pisania popierających go komentarzy: to i tak prostak pozostanie prostakiem !!!!!
do Głowackiego
Dodane przez jan, w dniu 13.07.2020 r., godz. 01.19
cyt: "zdziczała propaganda kodziarstwa, wycie i wulgaryzmy" to język Głowackiego, podobno wykształconego człowieka, chce tym językiem komunikować się z Polakami, bo on prawdziwy Polak przecież!, gdzie nauczyłeś się takiego języka, Głowacki? w domu? dobrze Ci z tym? a jak to się ma z przykazaniami?
Dodane przez Nikolas, w dniu 13.07.2020 r., godz. 11.31
Marek Eychler,Jesteś "NOSTRADAMUS"dzisiejszych czasów i w polityce i ocenie osób,strzelasz kulą w płot- jak piany zając w kapuście.Radzę odwiedzić odpowiednich lekarzy,bo twój tata świętej pamęci był fajny facet
Dodane przez Szacun Polacy., w dniu 13.07.2020 r., godz. 11.58
Ja jestem zadowolony. Oceniłem pięć lat pana prezydenta Andrzeja Dudy jako dobre. Jako człowieka, który reprezentował nas bardzo dobrze. Nie patrzyłem na kampanię wyborczą, co mówi jeden lub drugi. Ja już wcześniej podjąłem decyzję, bo dla mnie nie liczy się to, co obiecuje w kampanii, ale to co zrobił. Tutaj nieważne czy wygrał dwoma procentami, trzema czy dziesięcioma. Można powiedzieć po piłkarsku - trzy punkty zostały w Polsce. A Trzaskowski wróci na prezydenta Warszawy i będzie jątrzył z pozostałymi prezydentami największych miast. Tyle mu pozostało bo następne wybory za 3 lata. Teraz wielki oddech spokoju Polsko.
Oto wasz Nostradamus, co wieszczył parę tygodni temu wynik Trzaskowskiego w porywach 10 %
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 13.07.2020 r., godz. 12.50
Głowacki w swoim tekście z 26.05.2020 "Czy ta zmiana coś zmienia?" pisał - cyt. " Zmiana kandydata w trakcie wyborów to efekt dramatycznej słabości całej Koalicji Obywatelskiej. Rafał Trzaskowski podejmuje walkę bardziej z Robertem Biedroniem, Władysławem Kosiniankiem-Kamyszem i Szymonem Hołownią niż z Andrzejem Dudą. To walka o przetrwanie tej partii i choć częściowe odzyskanie wsparcia elektoratu, które jeszcze dość niedawno wynosiło powyżej dwudziestu procent, a w momencie zmiany kandydatów spadło poniżej pięciu. Po kolejnej kompromitacji PO-KO powrót do dawnego poziomu wsparcia przez wyborców jest już niemożliwy, a brzydki styl rozstania z jedyną kobietą kandydatką u wielu ludzi, nie tylko z obozu opozycji, pozostawia niesmak. Będzie to raczej rozpaczliwa próba uzyskania wyniku dwucyfrowego, czyli przebicia poziomu dziesięciu procent."
Gdzie ten Wyszków?
Dodane przez AKacjowa, w dniu 13.07.2020 r., godz. 16.59
Słabiutko, gdzie te rozbudowane wyszkowskie struktury PiS? Tu łatwiej policzyc miejscowych od przyjezdnych. Mialeś chamie złoty róg!

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl