Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 15 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Magdaleny

Nowy przewodniczący w miejskiej spółce

(Zam: 09.07.2020 r., godz. 11.42)

Wyszkowianin Robert Owczarek objął funkcję przewodniczącego Rady Nadzorczej Wyszkowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

Robert Owczarek jest wyszkowianinem. W rodzinnym mieście ukończył Szkołę Podstawową nr 4 oraz Technikum Budowlane. Studiował na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu w Białymstoku uzyskując tytuł magistra ekonomii. Jest również absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego, na którym ukończył studia podyplomowe na kierunku Marketingowe Zarządzanie Firmą. Ukończył studia Master of Business Administration (MBA) Executive na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej, a także prestiżowy program The Advanced Certificate in Marketing (CIM), prowadzony przez The Chartered Institute of Marketing in London. Uczestnik wielu specjalistycznych szkoleń z obszaru zarządzania, marketingu oraz finansów.
Doświadczony menedżer z 23-letnim stażem w instytucjach finansowych. Związany z sektorem bankowym. Zajmował eksperckie, kierownicze i dyrektorskie stanowiska w Banku Współpracy Europejskiej oraz PKO Banku Polskim. Obecnie zatrudniony w Centrali PKO Banku Polskiego na stanowisku Menedżera w Pionie Marketingu i Komunikacji. Kieruje regionalną działalnością marketingową banku na obszarze biznesowego działania 10 regionów detalicznych i 7 makroregionów korporacyjnych. Jest Członkiem Komitetu Sponsoringowego Banku. Ma doświadczenie w pracy w radzie nadzorczej spółek prawa handlowego.
Poza pracą zawodową uprawia sport (piłka nożna, rower szosowy, narciarstwo zjazdowe). Lubi długie piesze wędrówki i jazdę motocyklem. Interesuję się szeroko pojętą ekonomią, funkcjonowaniem rynków finansowych i ich wpływem na rzeczywistość gospodarczą. Chętnie sięga po książki za zakresu zarządzania, psychologii w biznesie oraz biograficzne.
Oprac. J.P.
Na podstawie informacji Urzędu Miejskiego w Wyszkowie

Komentarze

Dodane przez Anonim, w dniu 09.07.2020 r., godz. 12.25
Lokaj Borka, brawo panie Nowosielski.
takie miasto
Dodane przez obserwator, w dniu 09.07.2020 r., godz. 16.03
Czy do Rady Nadzorczej TBS trzeba ściągać aż takiego specjalistę po białostockich uczelniach. Czy brak jest mądrych i dobrze wykształconych miejscowych.
do "obserwatora"
Dodane przez Tytus, w dniu 09.07.2020 r., godz. 22.46
Oj, pisowski jad znów się wylewa... Trzeba było "obserwatorze" po turystyce w Pułtusku zgłosić swoją kandydaturę. Gdybyś nie wiedział, to facet właśnie jest z Wyszkowa.
Dodane przez Trzasknęło, w dniu 10.07.2020 r., godz. 14.37
Od Borka, jego "adwokat" . W radzie będzie dbał, żeby TBS nie budowało za dużo bloków, bo to przecież konflikt interesów Borka. Tyle w temacie.
Dodane przez DO URZĘDU MIASTA, w dniu 10.07.2020 r., godz. 19.58
Ciekawy jestem kto pisał ten "życiorys" . Robert Owczarek i uprawianie sportu - zwłaszcza piłki nożnej. To dobry chłopak , ale identycznie jak burmistrz potrafi kopnąć tylko lewą nogą z czuba ...................

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl