Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 września 2020 r., imieniny Cypriana, Justyny

Zachorowanie w rodzinie

(Zam: 03.07.2020 r., godz. 14.24)

Dwa kolejne potwierdzone przypadki zachorowania na terenie powiatu wyszkowskiego dotyczą spokrewnionych ze sobą osób w wieku 50+ i 25+.

Jak poinformował 3 lipca wyszkowski Sanepid, chorzy przebywają w izolacji domowej pod kontrolą lekarza. Służby sanitarne szukają osób, które miały z nimi kontakt. Według danych z 3 lipca:
- liczba osób aktualnie objętych kwarantanną domową/ (ostatnia doba): 115/(30)
- liczba osób aktualnie objętych izolacją domową / (ostatnia doba):16/(2)
- liczba osób aktualnie objętych pobytem w izolatorium: 0
- liczba osób aktualnie objętych nadzorem epidemiologicznym / (ostatnia doba): 0/(0)
- liczba osób hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19/ (ostatnia doba): 1/(0)
- liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim/ (ostatnia doba): 46/(2)
- liczba zgonów związanych z COVID-19 / (ostatnia doba): 1/(0)
- liczba ozdrowieoców / (ostatnia doba): 28/(0).
J.P.

Komentarze

ola
Dodane przez Anonim, w dniu 03.07.2020 r., godz. 14.38
jak można się było spodziewać, po zniesieniu obostrzeń sanitarnych, zaprzestania utrzymywania dystansu społecznego oraz ogólnego rozprężenia pandemicznego, liczba osób chorych na kw rośnie - tym samym rośnie liczba osób potencjalnie zakażonych oraz z kontaktu, a więc przebywających na kwarantannie - w związku z wyborami, wakacjami oraz letnią pogodą maseczki poszły w kąt, ostrożność poszła w kąt, ale trudno się dziwić, że taki jest swobotny stosunek mieszkańców naszego powiatu, w sytuacji gdy premier ogłosił koniec pandemii a Covid-19 zdiagnozował jako zwykłą chorobę, a wszystko to wtedy, gdy min zdrowia, profesor medycyny, został schowany na czas wyborów z powodu licznych afer finansowych - znaczna większość społeczeństwa nadal nie rozumie, że są tylko mięsem wyborczym dla pisich i rząd porzuci ich całkowiecie tuż po wyborach
Dodane przez Kokosz, w dniu 03.07.2020 r., godz. 16.01
Pani Olu lub Olu najlepiej to jest tylko tłumaczyć jak to jest źle proszę coś zaproponować od siebie jest Pani zapewne młodą osoba proszę przedstawić program co robić dalej z ta Polska z cała sytuacja na świecie
Dodane przez K, w dniu 03.07.2020 r., godz. 16.47
Jak by robili tyle testów co na śląsku to też byśmy mieli tyle zachorowan
Drogi Kokoszu
Dodane przez Anonim, w dniu 03.07.2020 r., godz. 23.29
Nie Ola jest od tego, żeby znajdować rozwiązania. Panowie z rządu mają nasze państwowe środki do znajdowania rozwiązań. Pomimo tego nie potrafią ich używać i nie ma żadnego efektu.Potrafią za to wymyślać jak osiągnąć prywatne zyski kupując testy, maseczki itd zapewniając sobie godne życie nawet bez głodowej przyszłościowej emerytury . Afer pełno więc nie trzeba tłumaczyć. Płacimy w podatkach za ich pensje więc mamy prawo oczekiwać, że coś zrobią ale oni ani myślą o wywiązaniu się ze swojego obowiązku. Piszą tylko historię jak to wszyscy od epoki kamienia łupanego byli jeszcze gorsi. Mogą tak robić tylko dla tego, że pozwalają im na to podobni do Ciebie Drogi Kokoszu. To ty jesteś winny, że rozwiązań nie ma. To ja się ciebie pytam jakie jest rozwiązanie? Jeśli nie wiesz, to pytaj się o nie swoich i odpowiadaj, a do czasu w którym zakończysz ich popieranie noś wszędzie maskę i wymagaj jej noszenia od innych.
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 04.07.2020 r., godz. 07.21
najtańszy i najskuteczniejszy sposób na powstrzymanie rozprzestrzeniania się kw to: noszenie maseczek, dystans społeczny, mycie rąk i nóg, wychodzenie z domu tylko kiedy musimy, generalnie życie w innym trybie i z obostrzeniami, niestety jeszcze długo, długo ( rok, dwa? ) a i tak może nie być sukcesu i zachorujemy wszyscy - niemniej jednak warto się starać, bo śmiertelność i powikłania pochorobowe rosną - jest inaczej i tyle
Dodane przez Maria, w dniu 04.07.2020 r., godz. 11.20
To przechorujmy wszyscy jak Bóg przykazał.
Dodane przez Anonim, w dniu 04.07.2020 r., godz. 12.21
Czyżby Pani Maria wyznawca Pisu? Zapraszamy do zakażenia , potem do trumny a następnie na wybory. Taka rada na wiarę w beznadziejną, bezsilną władzę zajętą własnymi sprawami?

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl