Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 15 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Magdaleny

Incydent, o którym mówi pół Polski

(Zam: 03.07.2020 r., godz. 12.38)

„To sku… jeb… Trzaskowski u mnie na Starych Budach? Wyp… - tak w Starych Budach (powiat wyszkowski) awanturował się mężczyzna, a nagranie z tego zdarzenia obiegło internet. Policja zatrzymała mężczyznę. To 46-mieszkaniec miejscowości.

Na nagraniu widać agresywnego mężczyznę, którzy używając wulgarnych słów kłoci się z kobietą i protestuje przeciwko wizerunkowi kandydata na prezydenta Rafała Trzaskowskiego.
- Proszę pana, to jest wolny kraj - mówi kobieta.
- Ale nie Trzaskowski, złodziej pier…. Dzieci będziesz ped…ła?
- O czym pan mówi?
- O tym, że twoje dzieci będą ped…
To fragment tego dialogu. Mężczyzna grozi spaleniem nieruchomości. Przy próbie sfilmowania numerów rejestracyjnych jego samochodu, goni kobietę i inną towarzyszącą jej osobę.
Nagranie masowo udostępnili użytkownicy internetu, w tym celebryci, politycy. Informują też o nim ogólnopolskie media. Wyszkowska policja potwierdza, że do zdarzenia doszło na terenie naszego powiatu. Policja wykonuje czynności w sprawie. Wszczęła postępowanie z urzędu z artykułu 119 kodeksu karnego brzmiącego „Kto stosuje przemoc lub groźbę̨ bezprawną wobec grupy osób lub poszczególnej osoby z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, politycznej, wyznaniowej lub z powodu jej bezwyznaniowości, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.”.
J.P.

Komentarze

Precz z tęczową zarazą!
Dodane przez Wolnościowiec, w dniu 03.07.2020 r., godz. 13.26
W monarchii nie byłoby wyborów, więc i emocji by aż takich nie było. A swoją drogą powszechny dostęp do broni jak w USA znacznie ograniczyłby takie incydenty. Gość 100 razy by się zastanowił zanim wszedłby na czyjąś posesję.
Dodane przez Stasiek, w dniu 03.07.2020 r., godz. 13.55
Ustawka i prowokacja to widac ewidentnie. Ta Pani chyba zdawala sobie sprawe co robi? Pana poprą mieszkancy wsi.
do Wolnościowca
Dodane przez Czarek Michał, w dniu 03.07.2020 r., godz. 14.29
Aruś daj sobie spokój. Gdy go zobaczyłem od razu skojarzyłem z Tobą. Podobny rodzaj agresji, zajadłości i przekonania o słuszności własnych poglądów.
Oto sympatyk PIS.
Dodane przez Andy, w dniu 03.07.2020 r., godz. 14.29
No właśnie to jest następstwo działań Pis-u.
Szok
Dodane przez Neo, w dniu 03.07.2020 r., godz. 14.51
To jest aktualny obraz Polski. Fanatycy i niewolnicy. Kolejmy niewolnik 500+ i innych programów socjalnych. PiS ładuje łopatą do głowy takim ludziom poprzez TVPiS i samym zachowaniem liderów tej formacji bzdury że jak przegrają to się świat zawali. Nie zawali się. Do upadku dojdzie jeżeli nic się nie zmieni.
Dodane przez Anonim, w dniu 03.07.2020 r., godz. 15.00
Prowokacja SB-ecka
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 03.07.2020 r., godz. 15.21
Oto szkoła Głowackiego w całej krasie. Taki debil jeden z drugim nasłucha się propagandy kierowanej głównie do takich jak on przez TVP, Gazetę Polską, kościół czy takich troli jak Głowacki i gotów spalić ludziom dom. Czy ktoś jeszcze zaprzeczy, że jesteśmy na etapie lat 30-tych w Niemczech? Efekt odniósł oczywiście odwrotny do zamierzonego bo ja za chwilę jadę tam do tych Bud i powieszę im tam setkę plakatów Trzaskowskiego. Niech im się opatrzy.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 03.07.2020 r., godz. 15.26
Gość przesiedzi sobie II turę na Białołęce, oby takich więcej.
mordy zdradzieckie
Dodane przez Ewa, w dniu 03.07.2020 r., godz. 15.31
Zobaczcie, do czego prowadzi, chamski język szczujni. I faktycznie, was wszystko prowokuje, co nie jest podlane, tym sosem bogoojczyźnianym.
Do Marek Eychler
Dodane przez Martez, w dniu 03.07.2020 r., godz. 16.19
A co powiesz o nitrasie Menelu? On pewnie święty i nie powinien siedzieć przez II turę ? Bądź sprawiedliwy lewy-pokocie .
Bug, humor i mielizna
Dodane przez narodowiec, w dniu 03.07.2020 r., godz. 17.07
Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz i dzieci nam pedalił
Dodane przez Anonim, w dniu 03.07.2020 r., godz. 18.08
To jest właśnie elektorat PiS- chamy, nieroby,bez mózgu. Za kolejne puste obietnice sprzedają się. Tylko nie zdają sobie sprawy, że są strasznie manipulowani przez TVPis i kler. Zero logicznego samodzielnego myślenia.
Dodane przez nurek, w dniu 03.07.2020 r., godz. 18.31
Coś cicho z Głowackim, może też go zamknęli? Przecież jak on by zobaczył baner z Trzaskowskim to od razu za nóż by złapał.
Dodane przez Mieszkaniec, w dniu 03.07.2020 r., godz. 19.11
Nazwisko tej Pani mówi wszystko , prowokacja jakich wiele w ostatnim czasie. W dzisiejszym ,,Fakcie" obrzydliwa manipulacja i prowokacja. Do czego jeszcze się posuniecie? Ta Pani już chyba zdaje sobie sprawę co zrobiła? Jak ma Pani zamiar funkcjonować w tej wsi?
Typowy elektorat pisu
Dodane przez Xyz, w dniu 03.07.2020 r., godz. 19.13
Niestety tak wygląda typowy wyborca pisu i dudy- dresiarstwo i patologia. Ja na ich miejscu bym.soe wstydził że taki elektorat mnie popiera ale dudus się cieszy...
Incydent nie potwierdza zasady. Pisiory to fajni ludzie.
Dodane przez Anonim, w dniu 03.07.2020 r., godz. 20.31
Zgadzam się z Staśkiem. Ja nie dałbym się sprowokować ale wielu cwaniaków, letników z Warszawy zawiesza banery Tczaskoskiego na swoich płotach i udaje głupich. Nie mówię o straży miejskiej w Wałbrzyskim, która niszczyła banery Dudy masowo głupio się tłumacząc czy trójki młodych w Szczecińskim, którzy tez pod osłoną nocy niszczyli banery. Ludzie oglądają TVP, widzą jak PO i jej kompani, kradną duże pieniądze i nic im się nie dzieje, śmieją się do rozpuku z prowincjuszy, podpisują karty LGBT co jest szokujące i wie, że PiS i prezydent Duda dbają o nich, przesyłają strumienie pieniężne w każdy zakątek kraju i żyje się Polakom poza metropoliami także coraz lepiej. Co do zwolenników Tczaskoskiego to nie chcą oni groszy od Dudy i PiS bo na przekrętach vatowskich czy innych przewałkach za czasów PO mieli miliony. Dlatego nie ma co się obrażać na obecnego prezydenta Dudę tylko pójść i na niego zagłosować. Mnie trochę dziwi, że ME i ola w sposób oficjalny i od wielu lat obraża Wyszkowian i policja nie reaguje. Jak już macie coś do tego mieszkańca Starych Bud, który ponoć przeprosił sąsiadkę to zainteresujcie się ME i olą, ich mową nienawiści i organizacją zadymy na legalnych spotkaniach z posłami, ministrami zjednoczonej prawicy i ludźmi znanymi i szanowanymi w Wyszkowie jak Bronisław Wildstein, Wojciech Sumliński, Rafał Ziemkiewicz czy Marek Głowacki. PS. Nadal żenująca rzecz, że na PO, która nie ma ani programu, ani dobrego kandydata głosuje ponad 30 %. Jedynie można się cieszyć, że na inne opcje jest dużo więcej głosów, dzięki czemu jest tylko 2 z PO na 12 posłów z naszego okręgu, w tym z zewnątrz myszka-agresorka, o której ani widu ani słychu.
Dodane przez anonim, w dniu 03.07.2020 r., godz. 21.02
Inne skandaliczne sprawy jak fakt, że gazety z niemieckim kapitałem chcą Polakom wybierać prezydenta Polski i bezceremonialnie atakują prezydenta Dudę. Ta poszkodowana mieszkanka też poleciała z swoim filmikiem do TVN24, to jest ustawka. Andrzej Duda reprezentuje polskie interesy i dlatego jest tak atakowany przez grupy wpływu. Nie dajmy się oszukać, tylko Duda dobrze nas reprezentuje a nie osoba z PO.
Dodane przez Anonim, w dniu 03.07.2020 r., godz. 23.27
Echlej nie pajacuj.
Do nurek
Dodane przez Martez, w dniu 04.07.2020 r., godz. 00.42
Weź się utop debilu
Poznać samego siebie
Dodane przez RODAK, w dniu 04.07.2020 r., godz. 06.03
Widać jak skutecznie społeczeństwo zostało doprowadzone socjotechniką do takiego zachowania . Tego rodzaju incydenty są skutecznym jego dziłaniem.
Dodane przez Anonim, w dniu 04.07.2020 r., godz. 06.14
Ja tam wolę szczaw i mirabelki od plusów i tęczową, "wykształconą" elitę.
Dodane przez Anonim, w dniu 04.07.2020 r., godz. 08.22
Ludzie spójrzcie co się z nami stało!!!! Gdzie są w tym wszystkim wartości chrześcijańskie? Gdzie nauczanie i przesłanie JP2 ? Ogarniamy się wszyscy zanim będzie za późno!!!! A do tego wszystkiego doprowadziły działania polityków. Nienawiść w rodzinie i narodzie są tego przykładem:-(
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 04.07.2020 r., godz. 09.59
A gdzie orędownicy dobrej zmiany się podziali? Chyba siedzą w szafach pochowani i z przerażeniem w oczach oglądają przez dziurkę od klucza sondaże. Nie wiele wam już włosów do rwania na tych waszych pustych łbach zostało towarzysze.
Trzaskowski
Dodane przez anonim, w dniu 04.07.2020 r., godz. 12.50
PiS szydzi z ludzi wykształconych, elegancko ubranych, kulturalnych. Pogardliwie nazywa ich "elytą" i "buractwem". Widocznie według nich Polak powinien być nieukiem i prostakiem, odzianym w łachmany, który żyje z tego co „dobra zmiana” mu da. Dlatego ze swoich nor powychodziła banda nieuków i ciemnogrodzian i nuże straszyć LGBT. Bo wiadomo jak Trzaskowski wygra, to naśle na Polskę nieprzebrane tęczowe zastępy które „spedalą” cały naród.
Do anonima z 1250
Dodane przez Antykomunista, w dniu 04.07.2020 r., godz. 13.26
Posłuchaj "postępaku", zwolenniku "postępowych europejczyków".PiS z nikogo nie szydzi - PiS wprowadza politykę społeczną dawno zainstalowaną w krajach skandynawskich , i zachodu Europy.Jakoś te kraje nie są potępiane przez "postępaków' , a wręcz przeciwnie wychwalane pod niebiosa.2,5 mln wyborców a wyższym wykształceniem głosowało na Prezydenta Dudę , 2,7 mln na "postępaka" Trzaskowskiego. Używaj mózgu a nie propagandy czerskiej i wiertniczej."Ciemnogród" walczył z zaborcami i komuną , gdyby nie on mówiłbyś dziś po rosyjsku albo niemiecku.Ponieważ jesteś Polakiem i mówisz po polsku to ci przeszkadza - droga wolna ,granice są otwarte , możesz wyjechać i zapomnieć o polskości, ciemnogrodzie i PiSie.Tu jest POLSKA i żadne niby" elity" niemiecko-sowiecko- brukselskie NIGDY nie będą rządzić Polakami.Już ciemnogród 12 lipca zadba o to.
do Antykomunista
Dodane przez anonim, w dniu 04.07.2020 r., godz. 16.22
Ja o patologii która prześladuje homoseksualistów, a Ty kuglujesz twierdząc, że pisowska polityka jest podobna do tej skandynawskiej, czy wprost kłamiesz, że PiS nie szydzi z ludzi wykształconych. Chociażby niedawna wypowiedź Brudzińskiego – odsyłam. Jeśli chodzi o ciemnogród do walnie przyczynił się do wymazania Polski z mapy świata np. Konfederacja Targowicka. I oczywiście klasyka, to samo robili hitlerowcy i komuniści, skoro mam czelność mieć inne zdanie niż te które ma Sekretarz Generalny PiS wyrzucasz mnie z Polski.
Do "postępaka " anonima
Dodane przez Antykomunista, w dniu 04.07.2020 r., godz. 17.40
Dla przypomnienia , bo masz poważne braki w swojej historyczno -gimnazjalnej edukacji. W 1920 roku Polski Ciemnogród pogonił " postępowych bolszewiko - trockistów" spod Warszawy na wschód.12 lipca 2020 roku, równo sto lat po tym wydarzeniu, Ciemnogród pogoni lewako- trockistę Trzaskowskiego tak gdzie jego jest miejsce, czyli do kołchozowej Brukseli.Dlaczego określam Trzaskowskiego trockistą- poczytaj kto to jest Edgar Morin , idol twojego niedoszłego prezydenta Polski. W przeciwieństwie do ciebie, chłopakowi z Bud Starych należy się szacunek.Dał się podpuścić typowej esbeckiej prowokacji- obywatelce z Warszawy chodziło o zadymę , no to ją miała.Zrobił to co każdy uczciwy Polak powinien zrobić - rozpędzić prowokację.Obywatelka o wyglądzie góralki z góry Synaj wystraszyła się skutków swojej prowokacji , stąd gramoty o przepraszaniu i pojednaniu.Ale ci obywatele z Warszawy tak mają - najpierw prowokują, a potem ucieczka od ewentualnych konsekwencji.
Dodane przez obserwator, w dniu 04.07.2020 r., godz. 19.05
Znamy was, wyszkowskich liberałów pod wodzą Nowosa, Eychlera, ludzi wykształconych, elegancko ubranych, kulturalnych, pogardliwie nazywanych "elytą". Obsadziliście się od kilkunastu lat, położyliście łapę na budżecie miasta i na profitach płynących z władzy. Liberał kojarzył się z osobą, która może coś skubnie ale jest innowacyjny, przepisy i zasady są proste i zrozumiałe, miasto schludnie wygląda i jest administrowane bez zbytniego regulowania a kultura, sport, oświata i rekreacja jest oczkiem w głowie włodarza. A co mamy w Wyszkowie. Kultura, w Hutniku zostały sprzątaczki i szatniarki oraz dyrektor, który w tam tym roku dostał 10 tysięcy nagrody za prezesowanie. WOSiR przybył drugi dyrektor, WOSiR w trakcie pandemii zamknięty, plany plaży na Polonezie poległy, plaży miejskiej nie ma, Bug Wyszków nie awansował do wyższej ligi, stadion bez remontu i drugiej trybuny. Kajaków na Bugu nie widzę. Masakra. Plac miejski za ponad 7 milionów, niefunkcjonalny, rajcuje jedynie gości od wieczornych procentów alkoholowych. Strajk nauczycieli osób niepełnosprawnych nie ożywił działania nowego odkrycia towarzyskiego. Dlaczego najsłabsi maja ponosić największe koszty kryzysu ? Czy trzeba kontynuować ? Biznes w mieście. Tu liberałowie od gospodarki powinni świecić przykładem a u nas. Trzeba pochwalić za rosnące bloki ale kto na tym skorzystał i może ktoś jeszcze, ale w/g pisma dla architektów mamy najbrzydsze transformersy na Sowińskiego, niewiele odbiega od tego blok na Chopina wybudowany przez najlepszego z najlepszych. Płatne parkowanie to kolejny deficytowy produkt w Wyszkowie, do którego dopłacamy z podatków a przyjemność dla mieszkańców żadna. Tak wmawiano, że na parkingach w centrum stawiają samochody i jadą autobusami do Warszawy co okazało się nieprawdą, w czasie pandemii parkingi za darmo i okazały się być puste. Strefa ograniczonego parkowania do 3 h to kolejny absurd, kto to sprawdza ? Ochrona środowiska - nadal wycinają stare drzewa i sadzą młode, które pewnie też nie dorosną do końca, powszechnie pojawiająca się betonoza. Klimat - tak dużo mówią o klimacie liberałowie z trzaskowskim na czele a w Wyszkowie, jedyny czujnik badania stanu powietrza padł, miasto nie włączyło się w program Czyste Powietrze, Nasz Prąd czy inne. Zabudowują tereny przy Bugu wysokimi blokami. Wolność - tyle frazesów mamy totalnej opozycji o wolności a co w Wyszkowie. Najgorsze komentarze siejące nienawiścią to posty liberalnych oli i ME. To brak budżetu obywatelskiego w Wyszkowie a także imitacji wyboru przez ludzi czyli funduszy sołeckich. Ludzie maja pomysły ale nie w smak to wyszkowskiej władzy liberalnej, która chce dzielić budżet po swojemu. Nie wspomnę jak załatwili radnego opozycji, który chciał ożywić osiedle i być jego przewodniczącym. Monopol to sposób liberałów wyszkowskich na nasze wolności obywatelskie i brak wyboru. Jaką wartość ma ta elyta pokazuje przykład jednego kandydata z tej elyty jak startował na stanowisko burmistrza to obywatele ocenili go bardzo nisko a taki był wygadany. Drugi to stosunek wyszkowskich liberałów bo ich byłego koleżki, który uległ wypadkowi i błąka się teraz bez celu i sensu, rehabilitacja nie przynosi efektów, a wystarczy zainteresować się dać kontakt z normalnymi ludźmi i na pewno się poprawi bo to organizm jeszcze młody. Poznaliśmy wyszkowskich liberałów, Nowosa, ME i innych z PO w Wyszkowie i nie ma innego wyjścia jak głosować na Dudę. Rozum nie podpowiada innej opcji.
do Antykomunisty
Dodane przez anonim, w dniu 04.07.2020 r., godz. 23.01
Czyli w osobie chłopaka z Bud macie nowego żołnierza wyklętego, który obronił swoją wieś przed tęczową i żydowską agresją. Super!!! Postawcie mu pomnik
Ale wstyd
Dodane przez Lenia, w dniu 04.07.2020 r., godz. 23.49
Czy ten człowiek nie miał wstydu, tak mówić do kobiety tylko dlatego że powiesiła na swoim płocie plakat, którego on nie akceptuje? Niechże sobie powiesi swój plakat! I jeśli chce glosować na Andrzeja Dudę, to niech glosuje. Ja osobiście nie chcę glosować na tego kandydata, bo nie chce być wyborcą tej kategorii co wulgarny i nietolerancyjny mieszkaniec wsi Stare Budy. Boże chroń mnie przed takimi sąsiadami!
Do "anonimów"
Dodane przez Antykomunista, w dniu 05.07.2020 r., godz. 11.45
Dziś, a tak naprawdę za tydzień musimy odpowiedzieć, czy wybierzemy Prezydenta lepszego dla Polski, czy Niemiec… Czy nowego komunistę ,burzącego naturalny, boski porządek - Trzaskowskiego;czy tez polskiego patriotę , gwaranta chrześcijańskiego Ładu i Narodowej Tradycji- Andrzeja Dudę. Dla każdego Polaka mającego polskie obowiązki, odpowiedź jest tylko jedna…. ANDRZEJ DUDA 2020!!!!
Dodane przez do Antykomunisty, w dniu 05.07.2020 r., godz. 15.27
Oczywiście, że Andzrzej Duda 2020 do 2050. Wyborców Trzaskowskiego reedukować w łagrach, a najbardziej zatwardziałych rozstrzelać. Oczywiście wszystko zgodnie z zasadą miłości bliźniego.
Jest tylko jeden wybór
Dodane przez Mieszkaniec, w dniu 05.07.2020 r., godz. 15.41
Tylko Andrzej Duda na Prezydenta!
Trzaskowski Vision Network (TVN)
Dodane przez Karta Rodziny zamiast Karty LGBT+, w dniu 05.07.2020 r., godz. 17.07
Temat ideologii LGBT+ nie wzbudza u mnie emocji i pewnie tak się nie zachowałbym ale pytanie czy te prosty człowiek z Bud nie ratuje nam tyłka przed tą podstępną ideologią i budzi z letargu. Mieszkaniec przeprosił i pogodzili się z sąsiadką ale czy taki niewinny baner lewaka Trzaskowskiego nie jest początkiem. Tolerancja, współczucie dla odmienności ale czy inna progresywna, nowoczesna osoba nie wymyśli, a może by spróbować z tą seksualizacją dzieciaków, może to jest coś dobrego dla nich, dosyć zabobonów, a jak pojedzie na studia do Warszawy i tam go wyśmieją itd. Szokują także obsceniczne sceny na ich platformach podczas tęczowych parad. Bedę śledził tą sprawę bo ten mieszkaniec Starych Bud nie powinien być zbytnio ukarany, widziałem gorsze zachowania i wypowiedzi polityków centralnych o tej ideologii. Podczas tej kampanii coraz więcej osób się budzi i zaczyna aktywnie działać na rzecz prezydenta Dudy, widzimy jak "z szafy wypadają trupy " Trzaskowskiego, co innego teraz mówi, żeby się przypodobać a co innego zawarte jest w projektach ustaw i programach Platformy Obywatelskiej, której Trzaskowski jest wiceprzewodniczącym i sympatykiem lewactwa. Deklaruje współpracę z rządem zjednoczonej prawicy ale ostro go atakuje i nie ma co liczyć, że nie będzie wetował ustaw władzy PiS w tym trudnym okresie pandemii, widzimy jak zachowuje się marszałek Senatu Grodzki, który utrudnia życie władzy i blokuje ustawy, żeby tylko PiS nie zyskał większego poparcia. To jest polityka. W TVN 24 wygadują bzdury ale też po różnych stronach zwolenników totalnej opozycji obraźliwe bon moty i nieprawdziwe informacje. Patrzę na stronę takiego totalsa i połowę informacji nieprawdziwych np. jak to władza PO-PSL przyczyniła się do odzyskania 1,5 mld $ od Gazpromu a tylko za czasów PiS czyli teraz, doszło do finalizacji. Totalna bzdura, jak to Tusk z Putinem wojował, pewnie w to wierzą i jeszcze udostępniają. Dlatego obudźmy wszystkich normalnych i pójdźmy zagłosujmy na Dudę, nawet jak zrobimy to bez uśmiechu, mnie też to rozdawnictwo denerwuje ale pomaga to wielu rodzinom, ale lemingi nie mogą powiedzieć, że bierze patologia i drugi sort bo sami 500+ i inne biorą. Korzystają i obrażają . Lewak Trzaskowski to pewnie wiele niemiłych niespodzianek, nie ma co się zastanawiać. Michnik ma wydać milion bezpłatnych przed-Wyborczych z propagandą przeciwko Dudzie, więc my też nie dajmy sobie narzucić ich narracji. Szambo nigdy nie będzie perfumerią. PS. Widziałem osobę, która zachowuje się przyzwoicie w stosunku do osób z lewej czy prawej strony życia publicznego i prowadzi z nimi interesujące rozmowy bez zacietrzewienia. To córka Jaruzelskiego, Monika, którą już wyzwano od faszystek. Niestety lewactwo opanowało Zachodnią Europę, walczy zbrojnie w USA z Trumpem np w Seatle ale i w Polsce zachowuje się coraz bardziej agresywnie. Należałoby to zastopować na kilka lat.
Dodane przez zapijaczony typ symbolem Polski, w dniu 05.07.2020 r., godz. 17.11
W tej dyskusji widzimy „prawdziwych Polaków” ulepionych zgodnie z oczekiwaniami Głowackiego i jemu podobnych. Bronią pijanego degenerata bo według nich postąpił słusznie. Zerwał baner Trzaskowskiego który chce „spedalić niewinne dzieci”. Baner powiesiła właścicielka posesji na swoim płocie, ale na swoje nieszczęście ma czarne włosy, więc obrońcy degenerata wiedzą już, że to Żydówka. Niedawno podobni „obrońcy polskości” z okolic Lublina postulowali, by pedałów rozstrzelać, a najlepiej otworzyć Majdanek, bo „Nimiec, by k….wa zrobił lepiej...” Dramat!!! Dożyłem czasów, że „polski patriota” to zapijaczony przemocowy typ, którego akceptuje 50% obywateli.
Dodane przez doniesienie prasowe, w dniu 05.07.2020 r., godz. 19.18
O sprawie informuje rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce Elżbieta Edyta Łukasiewicz. 48-letni Zbigniew R. usłyszał zarzuty z art. 119 paragraf pierwszy Kodeksu karnego, który mówi, że "kto stosuje przemoc lub groźbę bezprawną wobec grupy osób lub poszczególnej osoby z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, politycznej, wyznaniowej lub z powodu jej bezwyznaniowości, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5". W sobotę odbyło się przesłuchanie mężczyzny. Zbigniew R. do wszystkiego się przyznał. Został wobec niego zastosowany dozór policji połączony. Dodatkowo mężczyzna dwa razy w tygodniu musi stawić się w Komendzie Powiatowej Policji w Wyszkowie. Mężczyzna ma zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej kobiety na odległość mniejszą niż 30 m
Dodane przez T.kapelusz, w dniu 05.07.2020 r., godz. 20.16
W tym przypadķu prokuratura jest nadzwyczaj aktywna, a w innych jest nadzwyczaj slamazarna.....
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 06.07.2020 r., godz. 07.46
ukaranie mężczyzny w Budach Starych za to co zrobił i jak się zachowywał wobec kobiety z dziećmi zamyka powyższy spór, prawo zostało złamane - jeszcze w Polsce tak nie jest, że mamy zakaz wieszania na swoim płocie tego co chcemy, natomiast pisi bardzo usilnie do zamordyzmu dążą - to co robią i wygadują w tej kampanii na czele z Dudą, woła o pomstę do nieba i kara nadejdzie - wybieramy wolność, demokrację, liberalizm, Rafała Trzaskowskiego!
TRZASKOWSKI 2020
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 06.07.2020 r., godz. 08.59
Osoby, które mają chęć wywieszenia u siebie banerów lub plakatów Rafała Trzaskowskiego proszę o kontakt ze mną na ul. Pułtuskiej 27 lub do Marka Siekierskiego. Materiały są również w sklepie na ul. Wąskiej 44.
Trzaskowski niemiecki kandydat.
Dodane przez Antykomunista, w dniu 06.07.2020 r., godz. 10.56
Trzaskowski to kandydat Niemiec na prezydenta Polski, który wstydzi się polskości jak jego pierwowzór Tusk.Zanim weżmiecie do ręki banery z "postępakiem"Trzaskowskim przyjrzyjcie się jak one wyglądają: są niebieskie z miniaturowym akcentem bieli i czerwieni w przeciwieństwie do banerów Prezydenta Dudy ,które mają biało- czerwoną stylistykę. Dlaczego? Bo narracja banerów Trzaskowskiego to odwoływanie się do "postępowych europejczyków " dla których stolicą jest Bruksela , a ojczyzną organizacja międzynarodowa Unia Europejska pod niemieckim nadzorem.Natomiast narracja banerów prezydenta Dudy skierowana jest to propolskiego elektoratu , dla którego Polska jest Ojczyzną z jej katolicka tożsamością i dumną historią.Polskie obowiązki to Prezydent Duda i biało-czerwona tożsamość.Niemiecko- brukselskie obowiązki to niebieska narracja z baneru Trzaskowskiego z "postępakami" w tle.ANDRZEJ DUDA 2020
Dodane przez Fortan z Angoli, w dniu 06.07.2020 r., godz. 11.30
Echlej nie pajacuj. Fortan
Dodane przez mity narodowe, w dniu 06.07.2020 r., godz. 14.28
„Dumna historia” to kolejny mit, że jesteśmy mesjaszem i Winkelriedem narodów. Fakty jednak są takie, że w UE jesteśmy na szarym końcu jeśli chodzi o zarobki i w wielu innych dziedzinach także. Jest to wina całej „styropianowej elity” która przez trzydzieści bredziła dyrdymały o odzyskaniu niepodległości w 89, mając jednocześnie w d...pie byt przeciętnych ludzi. Obóz z którego wywodzi się Trzaskowski też w tej sprawie ma „za uszami”. Jednak PiS rozbuchał to do monstrualnych rozmiarów, tworząc zręby ustroju quasi feudalnego. Bredzenie, że UE jest niemiecka, jest płaczem ofermy która niczego nie potrafi. Czy ktoś zabrania pisowskim orłom mieć większy wpływ na UE? Nie!!! Tylko oni tego nie potrafią i nie chcą. Im wystarczy, że biorą „brukselskie srebrniki”. „Dumna historia” - robicie powtórkę z XVIII w i jeszcze pyskujecie.
POLAK nie powinien głosować na Trzaskowskiego
Dodane przez Antykomunista, w dniu 06.07.2020 r., godz. 15.21
Z bardzo prostej przyczyny - był wychowywany przez rodzinę na bezpaństwowca w dobrobycie gdy inni musieli cierpieć wszystkie zmory komunizmu.Tatuś przenosi się do Warszawy w latach sześćdziesiątych XX wieku do Warszawy i od razu dostaje mieszkanie na Starówce , Nowe Miasto ulica Freta.Przeciętny obywatel mógł tylko pomarzyć o zwykłym M3 w jakimś bloku , i poczekać ze 25 lat w kolejce w spółdzielni mieszkaniowej na jakimś Bródnie cz Woli.A tu od razu Starówka, ,no ale komuniści dla swoich mieli wszystko - mamusia Tajny Współpracownik SB nie mogła mieszkać przecież na Pradze. Trzaskowski się n ie kryje z nienawiścią do Polski, dlaczego więc tu mieszka? Aby bruździć, bo do tego jest przyzwyczajony rodzinnie. Tak samo Tusk- wychowywany jako Niemiec i to że mieszkał w Polsce to chyba po to aby tez bruździć i mieć z tego korzyści. Nie dążą ci panowie, aby kapitał POLSKI wzbogacać, tylko do jego wyniszczenia. Ciemnota, którą TVN sobie wychował jest bezrozumna i stracona , bo tez by chciała jak Tusk i Trzaskowski ,europejsko-unijne zarobki w Brukseli , poklepywania po plecach przez Junckery i Verhostadty- DLA NICH POLSKA SIĘ NIE LICZY!!!
Dodane przez Polak głosuje na menela, w dniu 06.07.2020 r., godz. 15.43
Szkoda, że na prezydenta nie startuje pisowski radny Krzysztof S. Ale za pięć lat możecie wystawić tego menela z Bud Starych, on na Freta nie mieszkał więc się nadaje. (ul. Freta to nie starówka, to Nowe Miasto)
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 06.07.2020 r., godz. 19.06
Na prezydenta Krzysztof S. z wyszkowskiego pisu nie startuje, ale będąc oficjalnie już pisowskim pedofilem ma duże szanse w ubieganiu się o ułaskawienie przez Dudę. Duda już to przerabiał.
Do "Polak głosuje na menela"
Dodane przez Antykomunista, w dniu 06.07.2020 r., godz. 19.20
Widać , że jesteś słoikiem wyszkowskim z miasta Stołecznego Warszawa.Masz pojęcie o Warszawie na poziome gimnazjum.Otóż załączam informację oficjalną ,jak nie wierzysz w moje słowo pisane: "Nowe Miasto. Nowe Miasto – osiedle oraz obszar MSI w północno-wschodniej części Śródmieścia, jedno z najstarszych osiedli na terenie Warszawy, sąsiadujące od południa ze Starym Miastem, wraz z którym włączane jest w obszar tzw. STARÓWKI. info za : warszawa.wikia.org › wiki › Nowe_Miasto Nie kompromituj się i więcej nie zabieraj głosu w sprawach warszawskich. Ul Freta to Nowe Miasto , część warszawskiej Starówki - zapamiętaj to raz na zawsze.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 06.07.2020 r., godz. 20.16
Po wpisach antykomunisty, obserwatora i kilku innych widzę, że wiele osób rozumie, co się u nas, w Polsce dzieje. Świadczą o tym również wyniki wyborów w naszym powiecie, gdzie Andrzej Duda zwyciężyłby w pierwszej turze. Sądzę, że druga tura u nas też będzie dobra tzn. mniej więcej 75:25 dla Dudy. Do końca jednak należy przekonywać, że wybór Dudy jest dużo lepszy dla Polski. To wybór, który gwarantuje rozwój, spokój i stabilizację.
Dodane przez do Głowackiego, w dniu 07.07.2020 r., godz. 10.12
Po wygraniu Dudy co zrobicie z homoseksualistami? Do krematorium jak posulowali Wasi wyborcy z okolic Lublina, czy tylko getta im wybudujecie?
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 07.07.2020 r., godz. 17.45
Myślę, że z ludźmi o skłonnościach homoseksualnych jest tak, że większość z nich to osoby nie akceptujące ideologii LGBT. Sądzę, że agresja i wulgarne zachowanie działaczy LGBT dla nich jest tak samo problemem, jak dla każdego przeciętnego Polaka, który szanuje rodzinę i wartości chrześcijańskie.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 07.07.2020 r., godz. 17.52
A cała Polska mówi o skandalicznym, plugawym ataku niemieckich mediów na prezydenta Dudę i bezczelnym, aroganckim zachowaniu redaktora naczelnego „Die Welt”. Buta Niemców jest dziś ta sama jak w dawnych, dobrych narodowo-socjalistycznych czasach, kiedy Niemcy chciały rządzić całym światem. Herrenfolk, czyli rasa panów. Choć pan redaktor naczelny nie jest raczej narodowym socjalistą, lecz typowym współczesnym lewakiem.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 07.07.2020 r., godz. 17.55
Cała Polska mówi również o ordynarnym chamstwie i agresji posła Nitrasa z PO-KO, asystenta pana, czy może raczej towarzysza Trzaskowskiego. Czyżby Nitras zaraził się od Niemców, czy to raczej naturalne zachowanie lumpeninteligencji postkomunistycznej ?
Dodane przez do Głowackiego, w dniu 07.07.2020 r., godz. 23.10
Ta odpowiedź oddaje poziom dyskusji INTELIGENTA Głowackiego. Oczywiście Niemcy, którzy robią za czarnego luda. Każdy kto jest odrobinę na lewo od PiS to według Pana komunista i oczywiście trzeba obrazić, vide lumpeninteligencja. Pan Głowacki nie byłby sobą gdyby nie dodał jeszcze postkomunistycznej. Żadnej merytoryki tylko emocje. Trochę pogubił się Pan w swoich obsesjach, bo w żaden sposób nie da porównać kolesia z Bud Starych któremu można postawić zarzuty z dwóch art. KK, do ostrego może i chamskiego zachowania Nitrasa. PS. Nie ma czegoś takiego jak ideologia LGBT jeśli by była to znaczy, że przy zastosowaniu odpowiednich technik można by przerobić kogoś na homoseksualistę. Pisanie komentarzy co kilka minut świadczy, że z Pana psychiką nie jest najlepiej.
Dodane przez mieszkaniec, w dniu 07.07.2020 r., godz. 23.58
U Głowackiego zadziałał psychologiczny mechanizm projekcji, bo rasa panów i buta to Wy pisiorki. Naczelny Die Welt napisał: „„Autokraci, despoci i dyktatorzy nienawidzą dziennikarzy i mają ku temu dobre powody, bo zagrażają oni ich światopoglądowemu monopolowi. Będziemy to robić dalej” To nie jest buta tylko europejskie standardy co w Waszych zaściankowych główkach nie może się zmieścić.
Głowacki broni bandziorka
Dodane przez anonim, w dniu 08.07.2020 r., godz. 12.04
Z wielką przyjemnością czytam tę dyskusję. Skoro sam Marek Glowacki broni człowieka któremu prokurator postawił zarzuty, to znaczy, że cały PiS robi bokami. Jest walka o każdego wyborcę. Super!!!
poezja
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 08.07.2020 r., godz. 13.07
WALKA O ŻYCIE Kiedy w kampanii przegrywa Duda rząd zaczął czynić prawdziwe cuda. Nie ważny Covid ,czy manko w kasie, wszyscy działają jak tylko da się. Choćby się Polska zawalić miała, byle się druga kadencja stała. Rząd od tygodni więc nie pracuje, jedynie jeździ i agituje. Premier przykładem tutaj przyświeca, nikt nie da tyle co on obieca. A że swe słowa niedługo złamie ? Cóż – wszyscy wiedzą, że zawsze kłamie. Ale nie dziwcie się Przyjaciele, że oni wszyscy łżą coraz śmielej. Ja to rozumiem wprost znakomicie, dla nich się toczy walka o życie.
Do Pana Głowackiego
Dodane przez jasio małolat, w dniu 08.07.2020 r., godz. 15.05
Panie Głowacki, i po co to zaogniać sytuację? Co by było jak by ktoś za głoszone przez Pana poglądy groził Panu, że spali Panu coś lub wyrządzi jakąś krzywdę? Spierajmy się, głośmy swoje racje ale szanujmy się jako ludzie. Pan niestety zaczyna wpisywać się w "uliczne lanie po mordzie", mam nadzieję, że to nieprzemyślane wpisy......
Dodane przez do Głowackiego, w dniu 08.07.2020 r., godz. 16.22
Tak czy inaczej ktoś wygra te wybory. Ale przynajmniej w czasie tej walki wyborczej tacy ludzie jak Pan Głowacki ostatecznie pokazali kim są naprawdę. Bezrefleksyjnymi obrońcami przywilejów swojej grupy.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 08.07.2020 r., godz. 18.10
„Autokraci, despoci i dyktatorzy nienawidzą dziennikarzy i mają ku temu dobre powody, bo zagrażają oni ich światopoglądowemu monopolowi”. Te słowa niemieckiego żurnalisty odnoszą się w rzeczywistości do … Rafała Trzaskowskiego, który boi się pytań, nie odpowiada na nie, straszy dziennikarzy. To człowiek z gumy. Zmienia w czasie wyborów zdanie w każdej ważniejszej sprawie, nie pamięta, czy był posłem, nie pamięta czy głosował za podwyższeniem wieku emerytalnego. Stąd boi się panicznie pytań. Byle przetrwać do II tury wyborów, zawsze jakiś czerwony kapturek nabierze się na wilka w owczej skórze. A później Rafał Trzaskowski połknie czerwonego kapturka i …. znów zmieni zdanie w każdej sprawie.
Dodane przez Obs, w dniu 08.07.2020 r., godz. 20.58
Po występie nowej "gwiazdy" elektoratu dobrej zmiany, aktywisty tak ochoczo bronionego przez wielu komentatorów wyszkowskich, co mam zrobić 12 lipca ja normalny zjadacz chleba z grupy 60+? Na pewno już nie zagłosuję na Dudę, bo moralność i estetyka coś jeszcze znaczą, towarzystwo też. Pozostaje mi tylko nie iść na wybory lub zagłosować na Trzaskowskiego. Dzisiaj skłaniałbym bym się do drugiej opcji bo będzie to mój indywidualny sprzeciw p-ko temu pisowskiemu towarzystwu które tego mieszkańca naszego powiatu tak ochoczo broni. Wstyd, a ja nie chcę mieć w tym udziału.
Deferencjał semantyczny a deferencjał intelektualny .....
Dodane przez Josek, w dniu 08.07.2020 r., godz. 21.45
Nie jestem za tym, aby pochwalać podobne zachowania, ale niekiedy zdarzają się sytuacje, że mocne słowa wypowiadane w afekcie są na miejscu. W tym konkretnym wypadku już na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z przekazem fałszywych i zniekształconych informacji..... Postarajmy się bez emocji przeanalizować fakty, a nie tylko fragmentaryczny wycinek filmu. Faktem jest, że jedzie sobie spokojnie mieszkaniec Starych Bud samochodem, a tu nagle drogę zastępuje mu rozwydrzona banda z tzw. warszafki z banerem Trzaskowskiego - zmuszając go do niebezpiecznego manewru, a potem goni za samochodem drząc gębę. - czaskowski, czaskowski na prezidęta !!! Facet nie wytrzymał, zatrzymał auto (widać na filmie, że znajduje w sporej odległości od bramy wjazdowej na posesję agresorów) i pogonił "zasrańców". Ci, gdy się tylko zorientowali, że tubylec dał się sprowokować zaczeli go nagrywać. Zwykły obywatel - nie znający metod prowokacji i manipulacji - reaguje inaczej, buntując się wobec wyczuwalnego zła i niestosownego zachowania w sposób może nieco impulsywny. Wówczas łatwo o emocjonalną wypowiedź ( w psychologii znane są takie zachowania). Tym samym ten prostolinijny pan - okrzyknięty przez niektórych: menelem , bandziorkiem - stał się ofiarą prowokacji i medialnej manipulacji. A rywalizacja na polu politycznym z ludzmi stosującymi niecne metody może przerosnąć siły normalnego człowieka, któremu te techniki inżynierii socjotechnicznej są obce. Agresor w tym przpadku okazał się sprytniejszy.... Dziwi mnie nadgorliwość prokuratury w tym drobnym sąsiedzkim incydencie. Policja powinna oczywiście przyjąć zgłoszenie, ewentualnie wezwać tego pana do złożenia wyjaśnienia na okoliczność zdarzenia i na tym sprawa powinna się zakończyć. Nie zakłócił miru domowego, nie doszło także do naruszenia nietykalności cielesnej, a za ewentualne naruszenie godności osobistej - przeprosił. Ale dla "chamskiej hołoty"stało się to dobrą okazją , żeby napiętnować tego czlowieka i pośrednio przywalić PIS-owi i elektoratowi A. Dudy. PS. Ale niektórzyna tym forum ( jasio małolat, ola seledynowy koderek, itp...) poczuli krew w nozdrzach i huzia na józia !!!!!
Dodane przez anonim, w dniu 08.07.2020 r., godz. 22.17
Też wymyśliłeś obs, głosować na Trzaskowskiego, kandydata i członka Platformy Obywatelskiej, najgorsza opcja, podobna do głosowania na Komorowskiego, też z PO.
Dodane przez perełka, w dniu 08.07.2020 r., godz. 22.34
„...ten prostolinijny pan - okrzyknięty przez niektórych: menelem , bandziorkiem - stał się ofiarą prowokacji i medialnej manipulacji.” To jest po prostu PEREŁKA. Chylę czoła. Podobną PEREŁKĘ napisał Pan Głowcki twierdząc, że słowa niemieckiego żurnalisty odnoszą się do Trzaskowskiego mimo że ów żurnalista pisał o Dudzie. Jerzy Urban i cała propaganda demoludów, może Wam buty czyścić. Otchłań Nietzschego się kłania. Was naprawdę trzeba leczyć.
Dodane przez Anonim, w dniu 09.07.2020 r., godz. 00.52
To nie jest wybór za Trzaskowskim czy za Dudą. To jest wybór za czy przeciw Dudzie. Nikomu przy zdrowych zmysłach nie trzeba tłumaczyć na kogo ma głosować. Telewizja Polska nawet za komunistów tak nie nadawała, Sądy pozbawione bezstronności, Trybunał Konstytucyjny - wszyscy wiedzą, Konstytucja łamana, Sąsiedzi zagraniczni i UE - obrażone, Naród polski skłócony jak nigdy, Kraj w ruinie. Polepszenie bytu - to wynik koniunktury na rynku a nie działania kogokolwiek. Przed takim wyborem stoimy.
Do Josek
Dodane przez Anonim, w dniu 09.07.2020 r., godz. 06.29
Josek byłeś w tym aucie czy siedziałeś w rowie i wszystko widziałeś skoro znasz taki przebieg zdarzeń? A za te groźby karalne o spaleniu to ma być pochwała i order? Chłopie ogarnij się to wszystko prowadzi tylko do jeszcze większych podziałów w naszym społeczeństwie.
Panie Josek (adwokat diabła)
Dodane przez jasio małolat, w dniu 09.07.2020 r., godz. 08.20
no faktycznie "poczułem krew w nozdrzach" i swoim jednym i jedynym komentarzem w tej sprawie dowaliłem Panu Głowackiemu. Zjechałem go jak "burą sukę";). Wie Pan dlaczego tak zareagowałem... ponieważ jestem " zwykłym obywatelem nie znającym metod prowokacji i manipulacji - reaguje inaczej, buntując się wobec wyczuwalnego zła i niestosownego zachowania w sposób może nieco impulsywny." ot cała filozofija mojego komentarza.... ;). Dla takich ludzi jak ja nie powinno być miejsca na tym forum;) pozdrawiam!
Cham w gaciach i jego obrońcy
Dodane przez Kokos, w dniu 09.07.2020 r., godz. 08.58
"Ten prostolinijny Pan.." Jakim kmiotem trzeba być? Jak zaślepionym przez tą gadzinowską telewizję, by próbować usprawiedliwiać takie zachowania. Przynajmniej do niedzieli nie wygraliście tych wyborów. Jeszcze gacie macie pełne obaw. Niezależnie od wyniku dobre i to... I jeszcze ten bełkot, że Polskę naprawiacie...
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 09.07.2020 r., godz. 09.19
Josek, jak jesteś taki tolerancyjny i bezkrytyczny, a dokładniej bezmyślny, to ci życzę abyś był zwyzywany, czepiali się twoich dzieci, popsuli ci wszystko co masz na ogrodzeniu, wyrwali skrzynkę na listy, zbili lampę i wiele innych rzeczy - nic się nie stanie, bo nie było ewentualnie naruszenia godności osobistej i nietykalności osobistej, i to, za twoje bzdury które wypisujesz, trzy razy
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 09.07.2020 r., godz. 10.35
Ci złodzieje i oszuści byli uczeni socjotechnik przez długie lata w "uczelni" rydzyka, w gadzinówkach i szmatławcach typu Gazeta "Polska", Nasz dziennik, imperiach medialnych rydzyka, braci Karnowskich itp. Z tych łżemediów przeszli i zawłaszczyli polską telewizję i zrobili z niej propagandową tubę rządu PIS. Dla człowieka o zdrowych zmysłach jest to nie do pomyślenia, ale wiele osób starszych i niewykształconych dało się na to nabrać. Dziś są tego efekty - zryte prymitywną propagandą, puste łby, powtarzające treści i sformułowania zasłyszane w tychże mediach.
Dodane przez Anonim, w dniu 09.07.2020 r., godz. 11.22
Podobno kolesie ME mają przeszkadzać na spotkaniu z posłami, dziś o 14. Bądźmy razem z Dudą i dajmy odpór zadymiarzom.
Dodane przez Pisiorom puściły nerwy, w dniu 09.07.2020 r., godz. 11.39
Pisiorom puściły nerwy i bez żadnych hamulców ujawniają swoją głupotę. Oczywiście przoduje w tym Marek Głowacki, ale trzeba mu przyznać, że poprawił swój rekord. Jest to dla mnie niewyobrażalne, że można w taki sposób bronić jakiegoś degenerata. Na początku kampanii wyszkowski PiS płakał na fb, że kilka banerów Dudy się poluzowało na płocie i podejrzewał sabotaż. Gdyby ktoś tak postąpił z reklamą Dudy jak tamten mene w Budach, to Głowacki na ten temat napisałby kilka felietonów, a po faceta wysłano by grupę antyterrorystyczną.
Prowokujecie i manipulujecie
Dodane przez Anonim, w dniu 09.07.2020 r., godz. 12.05
Marek Głowacki pisze dlaczego zagłosuje ZA Andrzejem Dudą a wy dlaczego przeciw Dudzie zagłosujecie za Trzaskowskim, kandydatem PO. Zapominacie, że Trzaskowski jako prezydent Warszawy nie poradził sobie z awarią Czajki i wiele zanieczyszczeń, ścieków, wpłynęło do Wisły, nie kontroluje komunikacji miejskiej, w której w niemieckiej firmie autobusowej jeżdżą kierowcy bez dużego doświadczenia i okazuje się po spożyciu narkotyków, to nie jeden przypadek tylko już dwa, wprowadza karty LGBT+, Warszawa po większych opadach to miasto z powodziami na ulicach itd. Pytanie czy spółki zagraniczne, które obsługują Warszawę, były konkurencyjne wobec firm z Polski czy to tylko kaprys włodarza, Trzaskowskiego z PO. I jeszcze ten bełkot o budowaniu wspólnoty, jak agresywnie sztab Trzaskowskiego z PO obrażają Polaków, a wyborców PiS odsądzają od czci i wiary.
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 09.07.2020 r., godz. 12.14
pisi tak boją się przegranej Dudy, że obiecane miliony przechodzą w miliardy - wystarczyło po prostu przez 5 lat spełnić obietnice wyborcze, panie Dudo, natomiast pan zaczął od ułaskawienia nieskazanego, a skończył ułaskawieniem pedofila skazanego za wieloletnie gwałty na córce, czyli czyny kazirodcze - teraz oprawca, za sprawą tej decyzji trafił w środowisko domowe znowy, bo fundusz pomocy ofiar przemocy jest rozkradziony przez Porozumienie - w niedzielę Trzask!
Josek uczniem Stalina
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 09.07.2020 r., godz. 12.20
Kiedy W. Churchil w 1945 roku podczas działań wojennych zadzwonił do Stalina ze stanowczym sprzeciwem wobec masowych gwałtów i grabieży popełnianych przez Armię Radziecką, tenże Stalin mu odparł - "no i co w tym złego, że ten wymęczony nasz żołnierz zechce pogłaskać za nogę jakąś kobietę, albo weźmie sobie jakiś drobiazg na pamiątkę?"
Dodane przez POwcom puszczają nerwy, w dniu 09.07.2020 r., godz. 12.23
ME a kto ci kazał przynieść sałatki na spotkanie z Pawłowicz i zakłócać spotkanie ? A to jak chciałeś zakłócić spokój po spotkaniu z Sakiewiczem, jakiś młody patriota pokazał jaki macie słaby mental i poszliście na policję się poskarżyć i oskarżyć o kawałek badziewia, który zgubiliście ? Komu tu puszczają nerwy ? My czujemy się spokojnie i swobodnie w Polsce a wy chcecie jakieś Niemieckiej Republiki Rad. Ogarnijcie się. Trzaskowski to powinien wiele godzin społecznie popracować dla Polski, że ją tak z PO obraża i donosi do UE.
Odpór, czy sztuczny tłum?
Dodane przez :), w dniu 09.07.2020 r., godz. 12.28
Niech emeryci i renciści Sobczaka wezmą ze soba parasolki. A Gajewski zwerbuje Klubowiczów z GP.
Dodane przez obserwator, w dniu 09.07.2020 r., godz. 12.32
Polepszenie bytu to nie tylko wynik koniunktury na rynku ale także transferów pieniężnych, równomiernie w całym kraju. Programy socjalne ale także fundusze na rozwój infrastruktury, na ochronę powietrza, rozwój OZE itd. Bez tego bogaciłyby się niewielkie grupki mieszkańców Polski, którzy mieli miliony z cwaniakowania, układów, bez wielkiego ryzyka bo swoich obronimy. Dlatego Duda na druga kadencję a nie powrót PO, z Trzaskowskim zamiast Tuska, na czele.
Dodane przez anonim, w dniu 09.07.2020 r., godz. 12.34
ME popatrz na tego gościa w krótkich spodenkach. Niewiele się od niego różnisz.
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 09.07.2020 r., godz. 15.40
Banaś, szef NIK kieruje do prokuratury sprawę przeciw swojemu zastępcy - takie właśnie to całe towarzystwo pisich jest - "nowe elity" - w niedzielę Trzask!
Dodane przez Anonim, w dniu 09.07.2020 r., godz. 18.43
Trzask Trzask i po Trzasku.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl