Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 15 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Magdaleny

Pięć aut uszkodzonych na S8

(Zam: 02.07.2020 r., godz. 15.04)

Zdarzenie na trasie krajowej w Głuchach to jedno z kilku, do jakich doszło w czwartkowy poranek. Policjanci interweniowali też m.in. z powodu pożaru samochodu z instalacją gazową i awantury w karetce pogotowia.

Do pierwszego poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło o godzinie 6.00 na trasie S-8 w Głuchach na pasie w kierunku Warszawy. Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego wynika, że kierowca osobówki nie dostosował prędkości do warunków panujących drodze, stracił panowanie nad samochodem i uderzył w bariery oddzielające pasy drogi. W wyniku uderzenia odbił się i uderzył w jadącego w tym samym kierunku busa. Kolejne nadjeżdżające auta nie zdołały wyhamować i tak doszło do kolejnego poważnie wyglądającego zdarzenia. Do szpitala zostały przewiezione 2 osoby, ale po wykonanych badań zostały zwolnione do domu.  W sumie w obu zdarzeniach zostało uszkodzonych 5 aut. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Natomiast o godzinie 6.30 w Wyszkowie na ul. Nadgórze spłonął samochód z instalacją gazową. Na całe szczęście kierowca sam zdołał opuścić auto i nikt nie został ranny.

O godzinie 8.30 dyżurny wyszkowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o samochodzie, który w Dalekiem uderzył w drzewo. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że 45-letni mieszaniec powiatu wyszkowskiego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie swoją podróż zakończył uderzając w drzewo. Mundurowi ustalili, że kierowca był pijany (2,5 promila alkoholu), nie ma uprawnień do kierowania. W trakcie transportu do szpitala zaczął awanturować się w karetce pogotowia. Wsparcia ratownikom medycznym musiała udzielić policja.  Do tego wszystkiego mężczyzna znieważył policjantów i groził im. Najbliższe godziny spędzi w policyjnym areszcie. Kiedy wytrzeźwieje, usłyszy zarzutu kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości oraz znieważenia i kierowania gróźb karalnych w stosunku do interweniujących policjantów.
Oprac. J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie


Komentarze

Dodane przez Samsel anuszka, w dniu 04.07.2020 r., godz. 11.24
Z którego roku te zdjęcia? Pracownik budowlany:czapeczka obowiązek, seta i Tdi

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl