Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 15 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Magdaleny

Sytuacja epidemiologiczna - 1 lipca

(Zam: 02.07.2020 r., godz. 08.27)

Stwierdzono nowy przypadek COVID-19 - dotyczy osoby w wieku 35+, która od ponad tygodnia była w domu ze względu na złe samopoczucie. Obecnie jest w izolacji domowej pod kontrolą lekarza.

1 lipca Sanepid poinformował też o 2 osobach, które wyzdrowiały - to kobiety w wieku 49 i 29 lat, które były objęte izolacją domową.
Stan na 1 lipca:
- liczba osób aktualnie objętych kwarantanną domową/ (ostatnia doba): 79/(31)
- liczba osób aktualnie objętych izolacją domową / (ostatnia doba):13/(1)
- liczba osób aktualnie objętych pobytem w izolatorium: 0
- liczba osób aktualnie objętych nadzorem epidemiologicznym / (ostatnia doba): 0/(0)
- liczba osób hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19/ (ostatnia doba): 1/(0)
- liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim/ (ostatnia doba): 43/(1)
- liczba zgonów związanych z COVID-19 / (ostatnia doba): 1/(0)
- liczba ozdrowieoców / (ostatnia doba): 28/(2)
Oprac. J.P.

Komentarze

ola
Dodane przez Anonim, w dniu 02.07.2020 r., godz. 09.09
cały czas trwa pandemia, która się rozszerza: trzeba nosić maseczki, utrzymać dystans społeczny, myć ręce i nogi, kawę pić u siebie, naleśniki smażyć samemu
Do ola
Dodane przez Martez, w dniu 02.07.2020 r., godz. 10.29
Ola nie pie....l. Znajdź sobie jakąś robotę . Usmaż naleśniki umyj nogi weź wyborczą i odpocznij od pisania bzdur. komentator roku się znalazł.
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 02.07.2020 r., godz. 11.57
Martez, skąd u ciebie takie skłonności do cenzury komentarzy i atakowania tego co piszą inni? kompleksy? tęsknota za dyktaturą? przylizywanie się pisim z prezesem? Niewiedza? czy też zwyczajna głupota, która jest kompilacją wszystkich wyżej?
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 02.07.2020 r., godz. 12.02
codziennie jest informacja o liczbie zakażonych, która utrzymuje się średnio na poziomie 400 osób oraz ok 15 zgonów, a premier: wirus jest w odwrocie, idźcie tłumnie na wybory, nie ma się czego bać - to czemu rząd testuje się każdego dnia?
Do ola
Dodane przez Martez, w dniu 02.07.2020 r., godz. 17.44
Ola to nie cenzura. Jeśli jesteś trollem to ludzie muszą to wiedzieć. Jesteś złą babą już ci pisałem, że nie nawidzę trolli i Oszołomów zaślepionych nienawiścią do jakiejkolwiek partii prawicowej. I będę niestety ciebie wyśmiewał. A jeśli chodzi o rząd to musi robić testy codziennie aby rządzić. I to jest normalne w całej Europie nawet tej twojej lewackiej po chorobie premiera Johnsona . Mądralo. Proszę sprawdź zanim głupoty napiszesz.
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 02.07.2020 r., godz. 21.02
Martez, z jednym można się zgodzić, ludzie mają prawo wiedzieć i wiedzą - na szczęście poza "państwem" pisich istnieje jeszcze społeczeństwo uśmiechnięte, życzliwe, pogodne, wykształcone, pracowite, myślące, ambitne itp. które, aby funkcjonować nie potrzebuje mieć prezesa, policji i innych nadzorców - osobiście zwisa mi co tam sobie piszesz, natomiast takie pokłady agresji jakie prezentujesz, dają tylko dowód, że tak jak jedna z pań-wyznawczyni prezesa, potrafisz rzucić się na drugiego człowieka z różańcem - za takiego katolika dziękuję
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 02.07.2020 r., godz. 22.23
Martez, skoro rząd na lewo i prawo rozgaduje, że pandemii już nie ma, a to tylko zwykła choroba i nie trzeba się bać, to panawiam pytanie: po co codziennie się testuje na coś czego nie ma i nie stanowi zagrożenia i to na koszt podatnika - równi i równiejsi? otóż nie - pisim potrzebne jest mięso wyborcze, a potem sobie zdychajta, bo z opłaconych awansem respiratorów na 1300, mamy dopiero 80 i to wątpliwej jakości - natomiast szpitale z salami dla swoich czekają w pełnym rynsztunku i wyposażeniu od marca
Do ola
Dodane przez Martez, w dniu 03.07.2020 r., godz. 09.14
Oj Ola Ola ty nic nie rozumiesz co piszę. Jaka agresja. Ty siebie poczytaj i zobaczysz ile nienawiści w sobie masz. Ja nikogo nie obrażam oprócz trolla w twojej osobie. Z trollingiem trzeba walczyć. I tak dziwie się ze mało osób ciebie krytykuje. A o respiratorach ponownie piszesz nieprawdę . Sprawdz informacje nie tylko z wyborczej ale np. z konferencji ministerstwa zdrowia. Wczoraj to wyjaśniali a ty dziś już kłamiesz. Nie kopiuj wyborczej każdy leming ja czyta.
Do ola
Dodane przez Martez, w dniu 03.07.2020 r., godz. 09.57
Jeśli już tak krytykujesz rząd naszej Polski to może skrytykujesz rządy w Warszawie gdzie trzaskowski rozpisał przetarg na komunikacje miejska i na pewni wiesz kto wygrał ? Komu twój kandydat na prezydenta oddał komunikacje? Może kolejom niemieckim ...? A ty o respiratorach których brakuje na całym świecie. Zamiast narzekać zacznij produkować respiratory to zagładzie tą dziurę i zarobisz. Szkoda ze musisz trollowac. Ale zacznij inaczej zarabiać.
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 03.07.2020 r., godz. 12.07
i znowu Martez masz rację: rzeczywiście nie rozumiem bezpodstawnej agresji, inwektyw, wyzywania i obrażania innych osób, których się nie zna i o których nic nie wiemy - w kwestii informacji zaciągniętych z GW mogę stwierdzić, iż jeszcze nikt z pisich nie wygrał z informacjami o licznych aferach obecnie rządzących, tam publikowanych, nie wygrał - w toku dalszej ewentualnej dyskusji na tym forum jako "ola" proponuję "Martezowi" obiektywizm i merytoryką, nie zaś wróżenie z fusów, kto kim jest, kto za nim stoi itd - sądzę, że na tym forum występują osoby dorosłe i samodzielne, niepotrzebujące posiłkować się w dyskusji daleko idącą agresją do drugiego, bo to po prostu wymaga diagnozy psychiatrycznej
Do Oli
Dodane przez Leonidas, w dniu 03.07.2020 r., godz. 13.21
Pani olu sądzę że warto po szerzyć proponowane przez Panią środki ostrożności np:szanuj czas i PiS,zbieraj makulaturę i złom,dobra bądż dla zwierząt,na mszę często chodż,myj nogi,ręce,pachy oraz zęby .Ciężki przypadek stanowi Pani ola,bardzo ciężki,rzekł bym nawet że beznadziejny,to anty polski przedstawiciel elektoratu poko,której wszystko już,, osobiście zwisa mi co tam sobie piszesz''.Niesłychanie szczere wyznanie o tym zwisaniu,najwidoczniej już od tego,,samo-zajadowania'',doprowadziła się Pani do tego,,zwisania''.Radzę opanować emocje,zacząć zażywać walerianę lub nerwosol,zrobić sobie trochę przerwy,jeśli nie w trosce o swoje własne,to choćby po to,aby mogła Pani nagromadzić większą ilość jadu i wtedy z większą siłą i okropną determinacją,przystąpić do kontynuowania kopania wilczych dołów,pod naszą ojczyzną Polską.
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 03.07.2020 r., godz. 13.27
W Budach Starych mężczyzna groził obcym ludziom spaleniem domu za wywieszenie przez nich na swoim ogrodzeniu baneru z Rafałem Trzaskowskim - nagranie krąży już w w internecie i przeze mnie jest dedykowane Martezowi
Jeszcze raz
Dodane przez Antykomunista, w dniu 03.07.2020 r., godz. 14.24
Przestańcie atakować "olę" trolla lewackiego trzecie pokolenie esbeckie.Szkoda czasu i uwagi.Ilość jadu produkowanego i nieobliczalna wprost liczba ataków nienawiści doprowadzi "ją" do udławienia, Nie ma innego wyjścia.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl