Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 września 2020 r., imieniny Cypriana, Justyny

Ucieczka po pijanemu

(Zam: 22.06.2020 r., godz. 14.35)

W niedzielę policjanci zatrzymali trzech pijanych kierowców. Pierwszy wpadł w ręce policjantów już przed godz. 7.00. W Porządziu pijana sprawczyni kolizji zdecydowała się na ucieczkę.

Patrol drogówki zatrzymał 41-letniego mieszkańca gminy Wyszków przed godz. 7.00 na ul. Kościuszki w Wyszkowie. Mężczyzna kierował hyundaiem mając w organizmie pół promila alkoholu. 
Na kolejnego kierowcę patrol SPPED natknął się o godzinie 15.00 w Turzynie. Uwagę policjantów zwrócił skuterzysta jadący slalomem i bez kasku ochronnego. Badanie na zwartość alkoholu wykazało w organizmie 40-letniego wyszkowianina ponad promil.
Niechlubną rekordzistką tego dnia okazała się mieszkanka gminy Rząśnik, która spowodowała kolizję drogową i uciekła pieszo z miejsca zdarzenia. Jak wstępnie ustalili policjanci ruchu drogowego, do kolizji doszło tuż przed godz. 23.00 na skrzyżowaniu ul. Wyszkowskiej i Lubielskiej w Rząśniku. Nietrzeźwa kierująca peugeotem jadąc od strony Porządzia ul. Wyszkowską nieprawidłowo skręciła wjeżdżając na przeciwny pas ruchu i doprowadziła do zderzenia z podróżującymi od strony Bielina. Świadkowie wskazywali policjantom, że kobieta może być nietrzeźwa - miała chwiejny krok, wyczuwalna była woń alkoholu. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania - 44-letnią kobietę odnaleźli w jej domu. Miała w organizmie ponad półtora promila alkoholu.
Kierujący stracili prawa jazdy. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.
Oprac. J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl