Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 03 lipca 2020 r., imieniny Anatola, Jacka

Motywujące serduszka od młodzieży

(Zam: 13.02.2020 r., godz. 08.42)

„Rób to, co kochasz”, „Ciesz się każdym dniem”, „Uśmiechaj się częściej”, „Dobrze, że jesteś” - serduszka z tymi hasłami młodzież uczestnicząca w programie WiP (Wychowanie i Profilaktyka) rozda 14 lutego wśród wyszkowian.

Walentynkowa akcja promocyjno-profilaktyczna odbędzie się w okolicach lodowiska, placu Miejskiego i pobliskiego centrum handlowego. Wstępnie zaplanowano, że młodzież będzie ją prowadziła w godz. 12.00-15.00 (godziny mogą jeszcze ulec zmianie).
W gminie Wyszków od lat realizowane są profilaktyczne programy rówieśnicze. Młodzież wychodzi z inicjatywą organizacji różnych wydarzeń artystyczno-profilaktycznych. Nad ich realizacją czuwa kadra doświadczonych wychowawców. Młodzież na co dzień pokazuje, że można mieć pasję, bawić się bez sięgania po substancje psychoaktywne, produktywnie wykorzystywać czas wolny, budując przy tym więzi przyjacielskie. Co roku w Wyszkowie odbywa się Zlot Wychowania i Profilaktyki - spotkanie młodych ludzi, któremu towarzyszy dobra zabawa połączona z edukacją i kształtowaniem pozytywnych, konstruktywnych zachowań.
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl