Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 03 lipca 2020 r., imieniny Anatola, Jacka

Turniej wiedzy pożarniczej

(Zam: 11.02.2020 r., godz. 14.07)

6 lutego w budynku Państwowej Straży Pożarnej w Wyszkowie odbył się gminny etap XLIII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Jego celem jest popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych i zasad postępowania na wypadek pożaru.

W konkursie wzięło udział 36 uczniów szkół podstawowych z gminy Wyszków. Jury pracowało w składzie: Adam Mróz (prezes Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Wyszkowie), Dariusz Kądziela (Komendant Gminny Ochrony Przeciwpożarowej w Urzędzie Miejskim w Wyszkowie) i kpt inż. Jarosław Sępkowski (starszy specjalista ds. kontrolno-rozpoznawczych Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wyszkowie). W I grupie wiekowej (szkoły podstawowe kl. I-VI) I miejsce zajął Karol Woźny ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wyszkowie), II - Julia Kozman ze Szkoły Podstawowej w Lucynowie, III - Sandra Nowakowska ze Szkoły Podstawowej w Leszczydole Starym.
Wyróżnienia otrzymali: Lena Karolewska ze Szkoły Podstawowej w Rybnie i Kacper Obidziński ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Wyszkowie.
W II grupie wiekowej (szkoły podstawowe kl. VII-VIII) I miejsce zajął Gabriel Marzec ze Szkoły Podstawowej w Leszczydole-Nowinach, II - Klaudia Bednarczyk ze Szkoły Podstawowej w Rybnie, III - Aleksandra Pietruchowska ze Szkoły Podstawowej w Rybnie.
Wyróżnienia otrzymali: Nikola Jagielska ze Szkoły Podstawowej w Leszczydole Starym i Zuzanna Kuchta ze Szkoły Podstawowej nr 1.
Organizatorem gminnego etapu XLIII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej w naszym mieście był Urząd Miejski w Wyszkowie, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik” oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wyszkowie. Firma Interbroker Sp. z o.o. ufundowała część nagród rzeczowych.
Oprac. J.P.
Źródło: wyszkow.pl


Komentarze

Dodane przez Bogdan, w dniu 13.02.2020 r., godz. 08.00
Pomylone grupy wiekowe

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl