Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 03 marca 2021 r., imieniny Maryny, Tycjana

Liga Typerów rozstrzygnięta!
W restauracji „Zebra” odbyło się podsumowanie konkursu

(Zam: 25.07.2014 r., godz. 09.11)
Przypomnijmy, że w II edycji Ligi Typerów Wyszkowiaka, uczestnicy mieli za zadania właściwe wytypowanie wyników poszczególnych spotkań Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Brazylia 2014. Na samo spotkanie zaprosiliśmy sześciu najlepszych „typerów” ligi oraz przedstawicieli sponsorów poszczególnych nagród:
- prezes KS Bug Wyszków – Dariusz Andrzejewski (sponsor główny),
- IT4 Polska,
- Grill Way,
- Honda Power Equipment, Autoryzowany Serwis,
- Społem Wyszków.
W ramach podziękowania za ogromne wsparcie całego przedsięwzięcia, sponsorzy oraz gospodarze spotkania – przedstawiciele restauracji „Zebra”, zostali uhonorowani pamiątkowymi dyplomami. W finałowej części spotkania, nagrodzeni zostali natomiast bohaterowie Ligi Typerów Wyszkowiaka. Poniżej prezentujemy czołową piątkę konkursu (w tym dwóch zawodników, którzy zajęli ex aequo piąte miejsce) wraz z nagrodami, które otrzymali.
Klasyfikacja:
1. Łukasz Karolewski – oryginalna piłka meczowa MŚ w Brazylii – Adidas Brazuca, koszulka Bugu Wyszków, bony na 50 zł do wykorzystania w sieci sklepów Społem, voucher na danie w barze Grill Way.
2. Piotr Skrodzki – półroczny, darmowy pakiet internetu (do 100 MB/s), gadżety MŚ w Brazylii, koszulka Bugu Wyszków, bony o wartości 50 zł do wykorzystania w sieci sklepów Społem, voucher na danie w barze Grill Way.
3. Kamil Płochocki – gadżety MŚ w Brazylii, koszulka Bugu Wyszków, bony o wartości 50 zł do wykorzystania w sieci sklepów Społem, voucher na danie w barze Grill Way.
4. Adrian Bereda – koszulka Bugu Wyszków, bony o wartości 50 zł do wykorzystania w sieci sklepów Społem, voucher na danie w barze Grill Way.
5. Bartosz Garbarczyk – bony o wartości 50 zł do wykorzystania w sieci sklepów Społem, voucher na danie w barze Grill Way.
5. Przemysław Oleksiak – bony o wartości 50 zł do wykorzystania w sieci sklepów Społem, voucher na danie w barze Grill Way.
Najlepszym zawodnikom Ligi Typerów gratulujemy trafionych typowań! Wśród pozostałych uczestników konkursu, wylosowaliśmy cztery nagrody pocieszenia. Użytkowników o nickach:
- Tabaka,
- Mattiwwy,
- Ivan,
- Emilos241,
zapraszamy po odbiór nagród pocieszenia, do redakcji „Wyszkowiaka” (ul. Sowińskiego 61, I piętro). Wszystkim uczestnikom II edycji Ligi Typerów Wyszkowiaka serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i już dziś zapraszamy do kolejnej edycji, która prawdopodobnie rozpocznie się w ostatnim tygodniu sierpnia, a będzie dotyczyła Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Polska 2014.
Turu

Zapraszamy też do oglądania zdjęć na naszym profilu na Facebooku, który można znaleźć pod adresem www.facebook.com/tygodnikwyszkowiak


Foto
Liga Typerów Wyszkowiaka
fot. Justyna Pochmara

Foto
Liga Typerów Wyszkowiaka
fot. Justyna Pochmara

Foto
Liga Typerów Wyszkowiaka
fot. Justyna Pochmara


Foto
Sponsorzy

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl