Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 31 maja 2020 r., imieniny Anieli, Petronela

Zatańczyli dla WOŚP

(Zam: 11.01.2020 r., godz. 17.22)

Wyszkowskie szkoły tańca, przedszkola włączyły się w zbiórkę pieniędzy na zakup najnowocześniejszych urządzeń do ratowania życia i zdrowia dzieci. W sobotę 11 stycznia ich wychowankowie wzięli udział w koncercie „Tańczymy dla WOŚP”.

Dzieci i młodzież prezentowali się w sali widowiskowej Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik” gromadząc niezwykle liczną publiczność. Koncert poprowadziła prezes fundacji Wyszkowski Teatr Tańca Jolanta Wiśniewska, współorganizująca wydarzenie. Wystąpili podopieczni Studia Tańca SWAG, Przedszkola Integracyjnego nr 4, Przedszkola nr 1 „Jedyneczka”, Przedszkola „Kubuś i Przyjaciele”, Przedszkola nr 2 „Słoneczko”, Przedszkola nr 9 „Bajka”, Malinowego Przedszkola z oddziałami integracyjnymi, Przedszkola „Bezpieczny Przedszkolak”, Polsko-Angielskiej Szkoły „Akademia Ucznia”, Autorskiej Szkoły Artystycznej „Tomitofa”, Szkoły Tańca „Deptak”, MB Studia Tańca, Wyszkowskiego Teatru Tańca.
Oczywiście poza pokazem umiejętności i zdolności dzieci i młodzieży, głównym celem koncertu była zbiórka datków na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Był też okazją do zaproszenia do udziału w niedzielnych atrakcjach organizowanych przez wyszkowski sztab w ramach Wielkiego Finału WOŚP.
J.P.


Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl