Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 31 maja 2020 r., imieniny Anieli, Petronela

"Grace i Gloria" ze Stanisławą Celińską i Lucyną Malec

(Zam: 11.01.2020 r., godz. 11.25)

Zapraszamy na wyjątkowy spektakl teatralny przepełniony poczuciem humoru i zaskakującymi zwrotami akcji. Wystąpią w nim znakomite aktorki.

Spektakl został przygotowany specjalnie z okazji jubileuszu Stanisławy Celińskiej - artystki mającej na swoim koncie niezliczoną ilość ról. Począwszy od m.in. „Nie ma róży bez ognia”, „Nocy i dni”, po najnowsze produkcje jak „Listy do M. 3”, serial „Barwy szczęścia”. Ma też na swoim koncie wiele wyjątkowych ról teatralnych m.in. „Anioły w Ameryce”, „Proces”. Realizuje się też jako wokalistka m.in. w WOK „Hutnik” gościła już w programie „Atramentowa…”.
Lucyna Malec także od lat gości ma małym i dużym ekranie. Ma na swoim koncie role m.in. „Moim Nikiforze”, w serialach „Samo życie”, „Na Wspólnej”, „Czas honoru”.
3 kwietnia o godz. 19.00 w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik” będziemy mogli zobaczyć obie artystki w brawurowych rolach w spektaklu „Grace i Gloria”. To barwna, a zarazem przejmująca opowieść o dwóch dojrzałych kobietach o krańcowo różnych temperamentach, charakterach i skrajnie odmiennych doświadczeniach życiowych. Wzruszający spektakl dotyka trudnych tematów, ale też niesie nadzieję. Wyreżyserował go Bogdan Augustyniak. Muzykę stworzył Jerzy Satanowski, scenografię Jerzy Rudzki. Spektakl zdobył wiele prestiżowych nagród i uznanie krytyków oraz publiczności.
Bilety w cenie 70 zł są już do nabycia w kasie Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik”.
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl