Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 31 maja 2020 r., imieniny Anieli, Petronela

Do wylicytowania nawet samochód

(Zam: 10.01.2020 r., godz. 09.02)

Ford Ranger, koszulka z autografami zawodników Legii Warszawa, gadżety z podpisami Jurka Owsiaka - to tylko niektóre przedmioty, które będzie można wylicytować w Wyszkowie w ramach finału WOŚP. Atrakcje odbędą się już w ten weekend.

Sztab WOŚP zaprasza do uczestnictwa w przygotowanych wydarzeniach, a przede wszystkim finansowego wspierania zbiórki, która w tym roku realizowana jest z myślą o zakupie najnowocześniejszych urządzeń do ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.
Aukcja, która odbędzie się w niedzielę 12 stycznia w I Liceum Ogólnokształcącym im. C. K. Norwida w Wyszkowie, jest jedną z wielu atrakcji przygotowanych przez wyszkowski sztab WOŚP. W ramach dwudniowego programu przygotowano m.in. turniej piłki siatkowej, pokazy taneczne, morsowanie, bieg na 3 km, koncert zespołów rockowych, występ gwiazdy - Mezo.
J.P.


Komentarze

Dodane przez Marek Eychler, w dniu 12.01.2020 r., godz. 19.23
Tylko w Polsce możliwa jest sytuacja, w której państwo polskie (RB czyli Republika Banasiowa)oraz Kościół próbują wszelkimi sposobami obrzydzić akcję zbierania pieniędzy na sprzęt ratujący ludzkie życie. Jestem pewien, że niema takiego drugiego państwa na świecie. Chory kraj, chorzy ludzie. Chwilami odechciewa się tutaj żyć.
Złoty Melon
Dodane przez Siostra Apostazja, w dniu 13.01.2020 r., godz. 03.00
Polską służbę zdrowia utrzymuje polski podatnik. Owsiak może wypier... pod kościół z tymi żetonami złupionymi od frajerów.
Dodane przez Obsterwator, w dniu 13.01.2020 r., godz. 08.09
Za to, że dyrektor kościoła pw. Świętej Rodziny wyganiał spod kościoła dzieci kwestujące na WOŚP należy mu się więcej kasy od parafian i od miasta. Może ktoś, kogo odwiedzi po kolędzie da mu popalić? Wstyd panie biznesmenie, wstyd!
Dodane przez prawicowiec, w dniu 13.01.2020 r., godz. 09.05
Chory to jesteś ty Eychler. Dzieciaki stoją także pod kościołami i nikt ich nie przegania, katolicy solidarnie wrzucają pieniążki do puszek bo Polacy mają gen pomagania, nie tylko w trakcie tej akcji ale i na inne telewizyjne, gdzie zbierają na operacje dla osób prywatnych czy zbiórki Caritas na cele społeczne. Jak przykładny katolik dałem "na tacę", dziewczynce wrzuciłem do puszki WOŚP i dałem na prywatną zbiórkę, która odbywała się także przed kościołem. Inna sprawa, że samorządy, władza państwowa, telewizja i inne instytucje organizują akcję, zbierają fanty, na zbiórkę WOŚP, która ma charakter komercyjny, prywatna, spółeczek Owsiaka i nie znajdziesz drugiego państwa, w którym tak jest. Taki jest jednak urok Polski i warto o tym pamiętać, gdy niektórzy chcą, żeby Polacy znaleźli się w tej bezpaństwowej masie zwanej Europejczykami, tłustymi kotami. A ty histeryku i tobie podobni niech walczą z Kościołem, to on tylko zyska na tym ataku. Eychler potwierdza regułę, że ludzie liberalni są dwulicowi - tacy tolerancyjni i europejscy a z drugiej strony szydzący z katolików i ich obrażający.
do Obsterwatora
Dodane przez prawicowiec, w dniu 13.01.2020 r., godz. 09.35
Człowieku nie kłam. Wrzucałem tam do puszki WOŚP i nie było problemu. Była także zbiórka inna, zaakceptowana przez księdza proboszcza, prowadzona przez biedną rodzinę, dla nich. Obsterwator dołączył do Eychlera w swojej nietolerancji.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 13.01.2020 r., godz. 09.47
"prawicowcu" pamiętaj, że nie jesteście żadną prawicą, którą sami siebie nazwaliście. Prawica to przede wszystkim - ludzie prawi, czyli uczciwi i normalni. Wy jesteście narodowo-socjalistyczną szczujnią, która prowadzi Polskę na dno. Jedyne co was wyróżnia to chodzenie do kościoła i dzielenie ludzi.
do prawicowca
Dodane przez Alek, w dniu 13.01.2020 r., godz. 12.15
Wybacz, ale nie wierzę, że wrzuciłeś coś do puszki na WOŚP. A co by było, gdyby ktoś z twoich działaczy Cię zobaczył? Zostałbyś wyklęty. No co innego przelew do Torunia!

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl