Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 23 października 2021 r., imieniny Marleny, Seweryna

„Szwenda” 2014
Druga edycja Wyszkowskiego Rajdu na Orientację „Szwenda” 2014

(Zam: 15.06.2014 r., godz. 15.11)
W trakcie plenerowej imprezy o charakterze turystyczno-sportowym rozegrane zostaną zawody w dwóch dyscyplinach: Rowerowej Jeździe na Orientację (RJnO) i Marszach na Orientację (MnO).
Rowerzystów, w tym rodziny, zapraszamy do udziału w zawodach na trasie turystycznej o długości ok. 20 km w zespołach 1-3 os. oraz na trasie sportowej długości 40 km ze startem indywidualnym.
Amatorów marszów i biegania zapraszamy do udziału w zawodach na trasie dla początkujących (TP) długości ok. 5 km w zespołach 1-3 os. Oraz na trasie open (TO) dla bardziej zaawansowanych na dystansie ok. 9 km w zespołach 1-2 os.
Zasady Imprez na Orientację są proste: „Chodzi o odnalezienie rozmieszczonych w okolicy punktów kontrolnych (PK) za pomocą odpowiednio oznaczonej mapy. Wygrywa ten, kto bezbłędnie odnajdzie wszystkie punkty w jak najkrótszym czasie. Do udziału w zabawie zapraszamy tych wszystkich, którzy lubią odkrywanie nieznanych wcześniej miejsc, jak i tych którzy mają ochotę zrelaksować się w sobotnie popołudnie.
Start i meta zawodów zlokalizowana będzie na zapleczu restauracji „Wyszkowianka” i skwerze Jana Pawła II. Początek zapisów o g. 9.00, start 11.00. Dla wszystkich, którzy zajmą miejsca na podium (w czterech kategoriach) przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe. Rozlosowane zostaną także nagrody od sponsorów. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom oraz posiłek. Wcześniejszych zapisów można dokonywać poprzez kontakt mailowy: pepisko@op.pl
Wydarzenie honorowym patronatem objął burmistrz Wyszkowa Grzegorz Nowosielski.


Foto
Plakat

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl