Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 05 marca 2021 r., imieniny Adriana, Oliwii

Absolutorium jednogłośnie
Miejscy radni jednogłośnie udzielili burmistrzowi absolutorium

(Zam: 29.05.2014 r., godz. 15.19)
W głosowaniu wzięło udział osiemnastu radnych (nieobecni byli Adam Szczerba, Wojciech Chodkowski, Krzysztof Sobieski). Jego wynik zebrani nagrodzili brawami.
- Dziękuję burmistrzowi za tak wspaniałe kierowanie całym zespołem i radnymi również, bo podejmujemy decyzje w oparciu o mądrze przygotowane uchwały. Wszelkie zadania, o których tu decydujemy, są mądrze przygotowane – powiedziała tuż po głosowaniu przewodnicząca Rady Miejskiej Elżbieta Piórkowkska.
Grzegorz Nowosielski dziękował m.in. swoim zastępcom Adamowi Mrozowi i Adamowi Warpasowi, pracownikom Urzędu Miejskiego.
- Dzięki ich zaangażowaniu i państwa dobrej współpracy tak dobre wykonanie budżetu mogło mieć miejsce – powiedział. – Polityka inwestycyjna zrównoważonego rozwoju jest tą, która jest najbardziej oczekiwana przez mieszkańców i która się najbardziej sprawdza. Ostatnio mieszkańcy Krakowa uznali, że nie chcą mieć igrzysk olimpijskich, wolą mieć po prostu ścieżki rowerowe. My dawno już taką politykę realizujemy, bo czujemy i wiemy, że tak właśnie myślą mieszkańcy nie tylko Krakowa, ale i Wyszkowa i generalnie mieszkańcy Polski.
J.P.
Więcej na temat obrad podczas sesji Rady Miejskiej w najbliższym numerze „Wyszkowiaka”

Foto
Radni nie mieli zastrzeżeń do pracy burmistrza

Komentarze

Dodane przez W, w dniu 29.05.2014 r., godz. 15.42
Pani Piórkowska myśli o ul. Stolarskiej? Taka to bardzo mądra decyzja?
Dodane przez Zła, w dniu 29.05.2014 r., godz. 18.30
"Radni nie mieli zastrzeżeń do pracy burmistrza" - a burmistrz już nam szykuje po cichu śmieciową bombę. dziękujemy wam radni za waszą troską. Do wyborów!
Dodane przez z., w dniu 30.05.2014 r., godz. 12.35
Żadnych, nawet najmniejszych zastrzeżeń? No tak Po co prac brudy na sesji. Ekipa już pilknuje spawów, którymi jest zwiazana z korytem. Wiekszość szałajdy jedzie przecież na jednym wózku.
a
Dodane przez asd, w dniu 30.05.2014 r., godz. 15.24
Ja chce mieć wodociąg w Kamieńczyku a nie ścieżki rowerowe! Odśnieżoną drogę w zimę. Brawo kolejne sklepy i ścieżki rowerowe, a do roboty musze do Warszawy jeździć.
Dodane przez Kasztanka, w dniu 30.05.2014 r., godz. 15.36
Prosze wczytać się w te banialuki Piórkowskiej.
Dodane przez Grzegorz Gajewski, w dniu 30.05.2014 r., godz. 19.09
Polityka inwestycyjna zrównoważonego rozwoju to bardziej bon mot niż realna ocena. Gmina Wyszków rozwija się nierównomiernie czego przykładem jest Kamieńczyk i okolice, ten obszar jest zaniedbany. Jeśli chodzi o inwestycje to niewiele jest działań pobudzających wzrost gospodarczy w Wyszkowie. W budżecie na 2013 rok w budżecie był zapisany 1 mln zł na budowę kanalizacji sanitarnej na Rybienku Nowym(I etap), z dofinansowania był kolejny 1 mln zł . Jednak wydano na budowę 1,2 mln zł a resztę, ok 0,8 mln zł zamiast przeznaczyć na dalszą budowę przeznaczono na inne cele. W tym roku inwestycja miała być kontynuowana (II etap) aby ukończyć cały projekt, nie rozpoczęto nawet przetargu na wykonawstwo. Czy to jest ważna inwestycja. Wydaje mi się, że tak. Budowa infrastruktury technicznej może pobudzić inwestycje budowlane, sprzedaż materiałów budowlanych, usług budowlanych, sprzedaż urządzeń sanitarnych, pieców gazowych itp. Każdy budowany budynek to średnio ok. 0.5 mln zł indywidualnych inwestycji. Czy warto inwestować w infrastrukturę? Nie wiem co o tym myśli obecna władza?
Dodane przez basia, w dniu 30.05.2014 r., godz. 20.26
I znowu mądrala Gajewski się odezwał. Niech idzie do semaforka i mu truje.
Dziękuję Panie G. Gajewski za te informacje.
Dodane przez osevatorre, w dniu 31.05.2014 r., godz. 16.22
Dlaczego Pani E. Piórkowska nam o takich zaniedbaniach nie mówi. Może nie nadaje się na te stanowisko, albo zupełnie się na tym nie zna. To jak z Panem A. Mrozem co wymyślił sobie, że jesteśmy liderem i uważa, że gawiedź to łyknie.
przyszłość przepowiem, sama nie wiem skąd ja to wiem
Dodane przez Luna wróżka, w dniu 31.05.2014 r., godz. 21.03
No to basia woli jak jej Mróz nawija makaron na uszy i wmawia, że jesteśmy liderem. A jak prawdą jest to co mówi Gajewski, to nienajlepiej to świadczy o naszych władzach. Juz zmarnowali szansę na dokończenie budowy III etapu obwodnicy północnej. A może basia zacznie od konkretów, bo ten komentarz jest bardzo płyciutki, co to ma niby być? Albo basia jest na liście płac całej tej szałajdy.
Najpierw trzeba nabyć kompetencji !
Dodane przez Zenek, w dniu 02.06.2014 r., godz. 03.59
Jeżeli radny zna się na analizie budżetu jak małpa na kolorach to łyknie wszystko z mądrą miną !
Dodane przez obserwujący, w dniu 02.06.2014 r., godz. 09.23
Radni są oderwani od rzeczywistości o czym świadczą ich wypowiedzi, trzeba ich sprowadzić na ziemię po wyborach. Im programiki typu PiT czy Przedsiębiorczy Wyszków to tylko makulatura. I nie jest to tylko opinia oponentów tej władzuni ale także np. chwalących władzunię mediów typu Tuba Wyszkowa, która na jesieni tamtego roku rozprawiła się z tymi programami. A jakie jeszcze inwestycje władzy zapamiętamy. Mieli budować ratusz, wykupili grunty i mamy parking. Można i tak. A co planują ostatnio ? Budowę nowej hali sportowej i pewnie przy niej boiska. Trafne inwestycje zrównoważonego rozwoju.
Dodane przez Szałajda 3, w dniu 04.06.2014 r., godz. 08.40
Na PIT ciąży klątwa, a w soboty i niedziele ma być w ogóle zamknięty. Wyszkowskie POdejście do turystyki!

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl