Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 25 maja 2020 r., imieniny Magdaleny, Urbana

Majówka seniorów

(Zam: 13.05.2019 r., godz. 09.34)

Urząd Miejski i Rada Seniorów zaprosili osoby złotego wieku na plenerową imprezę zorganizowaną na terenie siedziby Nadleśnictwa Wyszków w Leszczydole-Nowinach.

Gminna impreza zatytułowana „Majówka z koszykiem” odbyła się 11 maja. Organizatorzy zapewnili uczestnikom transport autokarem z Wyszkowa do Leszczydołu-Nowin. Wśród gości byli seniorzy z gminy Wyszków, którzy zabrali ze sobą jedzenie, barwne nakrycia głowy oraz inne piknikowe gadżety, do których przyniesienia zachęcali organizatorzy.
Uczestników witała odpowiedzialna w Urzędzie Miejskim za współpracę ze środowiskiem seniorów Lidia Stępkowska. Wśród nich byli przedstawiciele Rady Seniorów Gminy Wyszków m.in. przewodniczący Czesław Lach, wiceprzewodnicząca Danuta Napiórkowska, sekretarz Danuta Sosnowska. Samorząd reprezentowały przewodnicząca Rady Miejskiej Elżbieta Piórkowska, naczelnik wydziału promocji, kultury i sportu Urzędu Miejskiego Edyta Wittich.
Kilkugodzinna impreza upłynęła seniorom przy daniach z grilla, piosenkach biesiadnych, konkursach i zabawach z nagrodami.
J.P.
Komentarze

brawo
Dodane przez Kargul, w dniu 13.05.2019 r., godz. 17.58
Brawo seniorzy i organizatorzy. Uczestnicy w doskonałej formie, tak trzymać!!!!
Dodane przez ;;;;;, w dniu 16.05.2019 r., godz. 13.50
niech bawią się za swoje ,a nie za nasze.
Dodane przez Anonim, w dniu 16.05.2019 r., godz. 17.40
Właśnie! Nie ma biedniejszych w naszej gminie ? Większość tych seniorów to ciepłe dziadki, których stać na różne uciechy . Lepiej młodzieży coś zorganizować, ale też tej biedniejszej A nie znajomym. Już mam dosyć tych zdjęć z seniorami. Podobno to PiS obstawia się mocherami ; to jak nazwać te włazenie burmistrza wyszkowskim seniorom w d... ? Już mi się tym ulewa
Kto zrobi z tym porządek???
Dodane przez Ola, w dniu 16.05.2019 r., godz. 20.04
Na zdjęciach to część nawet nie seniorzy a "jedzą piją lulki palą" na koszt gminy jako seniorzy. Widzę tu takich dwóch przyszywanych seniorów i jedna seniorkę w sile wieku i pracujących na całym etacie i nie tylko. Do koryta za darmo.
Dodane przez Anonim, w dniu 16.05.2019 r., godz. 21.21
Ciekawi mnie ile w życiu ten kropkoprzecinek zapłacił podatku. Przeważnie najgłośniej ryczą krowy, które mało mleka dają.
Zakłamanie czy co innego?
Dodane przez Obserwator, w dniu 17.05.2019 r., godz. 07.43
Wydaje się że warunkiem uczestnictwa w organizacjach i imprezach senioralnych dotowanych z Urzędu Miejskiego powinno być przynajmniej posiadanie statusu emeryta. Osobiście nie jestem emerytem, choć mało mi brakuje, i nie biorę udziału w tego typu imprezach i organizacjach a mam nawet ochotę. Powinna działać tu zwykła zasada uczciwości. Człowiek pracujący ma inny status materialny i nie powinien korzystać z dotacji dla emerytów. To co widzimy w Wyszkowie wydaje się jest nieporozumieniem. Organizacje dla emerytów często pomijają emerytów zrzeszając i tym samym dotując ludzi nie będących emerytami i pokazują ich publicznie jako emerytów. Nie chodzi tutaj o emerytów pracujących ale o osoby którym do emerytury brakuje dożo, dużo. Typowym przykładem jest opisywana impreza gdzie osoby pracujące są na pierwszych miejscach. Trzeba się na coś zdecydować. Co na to Rada Seniorów? Co na to Burmistrz? Może nowy przewodniczący Rady Seniorów coś z tym zrobi? No nie wiem.
Dodane przez Anonim, w dniu 18.05.2019 r., godz. 10.13
Ktoś ich tam zaprasza. Pytanie kto i dlaczego tak jest i kto na to pozwala?
Dodane przez Anonim, w dniu 18.05.2019 r., godz. 11.41
W społeczeństwie zawsze znajdzie się taka osoba, która chętnie załapie się na tzw "krzywy ryj".
sunrise festival 2019
Dodane przez przyszła emerytka, w dniu 18.05.2019 r., godz. 17.50
a to nie jest przypadkiem tak że w gminie jest 40%-70% emerytów. A kto chodzi na wybory, a czy nie warto powalczyć o taki elektorat. Politycznie jak najbardziej moralne!!!!! też bym tak robiła.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl