Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 05 marca 2021 r., imieniny Adriana, Oliwii

Rowerowa majówka
162 osoby uczestniczyły w rajdzie rowerowym zorganizowanym 1 maja

(Zam: 02.05.2014 r., godz. 11.13)
Drugi rok z rzędu miejski samorząd przygotował imprezę i po raz drugi cieszyła się ona sporym zainteresowaniem. Do wyboru były trzy trasy na różnych dystansach – uczestnicy wszystkich startowali ze Skweru Jana Pawła II, gdzie odbywała się rejestracja chętnych. W słoneczny, ciepły dzień osoby praktycznie w każdym wieku postanowiły aktywnie spędzić czas, przy okazji podziewając uroki okolic Wyszkowa. Przewodnicy wycieczek zadbali o to, by pokazać i opowiedzieć o ciekawych miejscach. Rajd zakończył się ok. godz. 15.00 w miejskim parku – tam podczas minipikniku można było odpocząć, posilić się grochówką, a także zabrać ze sobą przygotowane przez organizatorów upominki promujące Wyszków – mapy, pocztówki oraz słodycze.
Wydarzenie współorganizowali: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna, Wyszkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”.
3 maja kolejna okazja do wybrania się na rower – miejska biblioteka i Stowarzyszenie Przyjaciół Wyszkowa, Puszczy Białej i Kamienieckiej organizują rajd z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Wycieczka rozpocznie się o godz. 13.00 pod kościołem św. Idziego (po mszy). Trasa ma liczyć 25 km.
J.P.
Zapraszamy do odwiedzenia i polubienia naszego profilu na Facebooku (www.facebook.com/tygodnikwyszkowiak) – tam można obejrzeć więcej zdjęć wydarzenia

Foto
Pierwszomajowy Rajd Rowerowy

Foto
Pierwszomajowy Rajd Rowerowy

Foto
Pierwszomajowy Rajd Rowerowy

Foto
Pierwszomajowy Rajd Rowerowy

Foto
Pierwszomajowy Rajd Rowerowy

Foto
Pierwszomajowy Rajd Rowerowy

Foto
Pierwszomajowy Rajd Rowerowy

Foto
Pierwszomajowy Rajd Rowerowy

Foto
Pierwszomajowy Rajd Rowerowy

Foto
Pierwszomajowy Rajd Rowerowy

Foto
Pierwszomajowy Rajd Rowerowy

Komentarze

Dodane przez Dwakółka, w dniu 02.05.2014 r., godz. 16.11
Świetna impreza, ciekawy program i trasy. Tak trzymać.
Dodane przez Jątek, w dniu 02.05.2014 r., godz. 22.57
Podzielenie rajdu na trzy trasy, to strzał w dziesiątkę. Dwa lata temu byliśmy ze znajomymi na rajdzie nadbużańskim z J. Sitkiem, czego nie wspominam najlepiej. Bałagan, poplątanie z pomieszaniem i ciągnąca się kilka kilometrów kolumna. A potem żenująca kolejka po spodek żurku. Pamiętacie? Może są tacy, którym taki chaos się właśnie podoba, ale my wolimy te mniejsze, dopracowane rajdy. Pozdrawiam uczestników 2 majówki.
Zatykamy nosy
Dodane przez Marko, w dniu 03.05.2014 r., godz. 07.20
Wystarczy żeby zawiało od wschodu, a po "Rajdzie Nadbużańskim" nadal ciągnie się smród związany z promem.
Dodane przez Prom, w dniu 03.05.2014 r., godz. 09.30
Podobno za prom MŚ jeszcze do tej pory nie zapłacił przewoźnikowi
Dodane przez Paweł, w dniu 03.05.2014 r., godz. 10.17
Majówka była bardzo udana, i pogodę mieliśmy jak na zamówienie. Bardzo udana pomimo środowisk i osób, które powodzenia jej nie wróżyły.
Dodane przez Przejazdem, w dniu 03.05.2014 r., godz. 11.06
Czy Wyszków zawsze musi być taki zawistny, co oznaczają słowa "powodzenia jej (imprezie) nie wróżyły"? To jak z psem ogrodnika, który sam nie zrobi, a innych próbuje obszczekiwać. A co się tyczy imprezy z promem, to ferment wielki i szkoda, że finansujące ją władze, do dziś nie potrafiły odpowiednio na to zareagować. Zaraz minie dwa lata. Widocznie takie standardy są tu akceptowane.
wyszkowskie standardy
Dodane przez :(, w dniu 03.05.2014 r., godz. 21.08
Świtalski dostał od Warpasa pieniądze na rajd i do tej pory nie zapłacił człowiekowi za przewóz przez rzekę takiej armii ludzi? Wstyd mi za taki stan rzeczy, przecież to publiczne pieniądze, a rajd był pod patronatem gminy i burmistrza. Ktoś może pomyślec sobie o nas - złodzieje. Co na to władzunia?
Co na to? A Mróz na to jak na lato
Dodane przez O.N.A., w dniu 03.05.2014 r., godz. 22.34
Rąsia rąsię myje, jakby nie patrzyć wszystko kręci się dokoła PO. Jak ze smrodem w Białołęce. A fuj
Dodane przez Matysiacy, w dniu 04.05.2014 r., godz. 09.44
A na nadbużańskim rajdzie, kto był mądry to się stamtąd ulotnił w bok. My pojechaliśmy w lasy Fidestu, bo to, co zaznaliśmy na odcinku od mostu do Skuszewa wystarczyło nam żeby zorientować się, że wszystko podporządkowane jest pod lans kilku osób, a sprawa bezpieczeństwa i komfortu to odległy plan. Wyszedł bigos i dlatego impreza w takiej formie się nie przyjęła.
Cygan cygance grał na organce
Dodane przez Zelot, w dniu 04.05.2014 r., godz. 10.59
Fajni bylo i bomba, a kto nie był ten trąba!!!
Anty-prom-ocja
Dodane przez Prom-ocja, w dniu 04.05.2014 r., godz. 14.11
A dlaczego żadna z tras nie zahaczyła promu, może na taką atrakcję skusiłoby się wiecej chętnych i niska frekfencja by sie podreperowała. Któś tam narobił smrodu i wstyd się tam teraz z wycieczką z Wyszkowa POkazać ?
Dodane przez Na drewnianym kole, w dniu 04.05.2014 r., godz. 18.59
A gdzie te wyszkowskie "środowisko turystyczne" uciekło w ten dzień, czy ta szopka miała na celu zepsuć rowerową majówkę? Ta konkurencja do Długosiodła chyba nie bardzo wypaliła.
Anty-prom-ocja
Dodane przez Prom-ocja, w dniu 05.05.2014 r., godz. 10.04
Smród wychodzi kiedy ze zwykłych, mających charakter integracyjny, rajdów robi się wielką politykę. I Śwtal., i "środowisko" pogubili się w tym wszystkim. A co do smrodu z promem za kilka stówek, to trzeba uznać, że każdy ma swoją hierarchię wartości i cenę, za którą jest w stanie się jej sprzeniewierzyć.
Dodane przez Anonim, w dniu 05.05.2014 r., godz. 21.46
Czemu sprzeniewierzyć, cenie? Nie zrozumiałem.
Dodane przez Kokos, w dniu 06.05.2014 r., godz. 00.27
Nie cenie, ale własnej hierarchii wartości! POłaszczył się koleś na te parę złotych i tym samym sam siebie POstawił w nieciekawym świetle.
Dodane przez Marko, w dniu 06.05.2014 r., godz. 18.21
Apropos dziennikarskiej rzetelności, jedna z gazet podała fałszywą informację, że majówka zorganizowana została we współpracy z kilkoma organizacjami. Jeszcze raz zerknąłem na afisz i stwierdzam, że żadnej podobnej informacji tam nie ma. Nie jest to znowu taka wielka draka, ale zdziwił mnie fakt wymienienia min. tej organizacji, która wręcz zbojkotowała udział w przedsięwzięciu i we własnym sosie udała się tego dnia do Długosiodła.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl