Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 03 marca 2021 r., imieniny Maryny, Tycjana

Złomiarze grasują
Dwóch gimnazjalistów wpadło przy próbie kradzieży bariery drogowej

(Zam: 06.03.2014 r., godz. 12.25)
5 marca przed południem policjanci wydziału kryminalnego wyszkowskiej policji na gorącym uczynku zatrzymali 14-latków (obaj to mieszkańcy gminy Wyszków), którzy próbowali ukraść przęsła aluminiowej bariery ochronnej znajdującej się na wiadukcie trasy S - 8 w Lucynowie. Funkcjonariusze przekazali ich rodzicom. Niebawem sprawa trafi do sądu rodzinnego, który zadecyduje o dalszym losie nastolatków.
Z kolei zarzut kradzieży z włamaniem usłyszał tego samego dnia mieszkaniec Wyszkowa zatrzymany na początku tygodnia. We wtorek 4 marca na policję zgłosił się mężczyzna informując, że w jednym ze skupów złomu w Wyszkowie znalazł 6 aluminiowych felg skradzionych z jego posesji dwa tygodnie wcześniej. Wcześniej faktu tego nie zgłaszał funkcjonariuszom – tym razem opisał więc przebieg kradzieży. Według poszkodowanego, w lutym nieznany sprawca włamał się do piwnicy niezamieszkałego domu i skradł między innymi felgi aluminiowe oraz różnego rodzaju przewody i rurki miedziane. Te informacje oraz podjęte działania sprawiły, że wyszkowscy kryminalni zatrzymali sprawcę - to 32-letni mieszkaniec Wyszkowa, który przyznał się do kradzieży. Był już wcześniej notowany za tego typu przestępstwa.
J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl