Chciał ukraść rower
(Zam: 13.11.2020 r., godz. 13.21)Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie prowadzą czynności w sprawie usiłowania kradzieży roweru marki Rock Raider. Do zdarzenia doszło 4 października 2020 r. około godz. 21.00 w pociągu relacji Ostrołęka-Tłuszcz na stacji PKP w Wyszkowie. Wizerunek mężczyzny zarejestrował monitoring. Według policji, nie doszło do kradzieży z powodu interwencji świadka. Mężczyzna porzucił rower i uciekł.
Rozpoznający podejrzewanego lub posiadający jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości proszeni są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie pod nr telefonu 47 704 62 78, 47 704 62 00 lub pod adresem e-mail: kppwyszkow@ra.policja.gov.pl
Informacje można przekazywać również za pośrednictwem oficjalnego profilu wyszkowskiej jednostki na Facebooki - Policja Wyszków.
Oprac. J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie
Napisz komentarz
- Komentarze naruszające netykietę nie będą publikowane.
- Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. nie będą publikowane.
- Za treść komentarza odpowiada jego autor.
- Regulamin komentowania w serwisie wyszkowiak.pl