Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 12 czerwca 2021 r., imieniny Jana, Onufrego

Na kucyku, trampolinie i strzelnicy

Ikona
(Zam: 05.07.2011 r., godz. 11.18)

Loteria fantowa, stragany, potrawy z grilla, przejażdżki kucykiem i wiele innych atrakcji przygotowała społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej w Jackowie Górnym dla gości festynu rodzinnego, który odbył się 19 czerwca na placu Ochotniczej Straży Pożarnej w Barcicach.

Organizatorzy – Rada Rodziców i nauczyciele szkoły w Jackowie Górnym – zaprosili lokalną społeczność na rodzinną zabawę w gronie znajomych, sąsiadów, bliskich. Znane przeboje przygrywał na żywo zespół Alt. Dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa, w której przygotowano ponad sześćset losów. Każdy uczestnik zabawy otrzymywał upominek. Można było skorzystać z ministrzelnicy, poskakać na trampolinie użyczonej przez Gminny Ośrodek Kultury, czy pojeździć na kucyku.
- Najbardziej podoba mi się strzelanie. Fajna też jest loteria – podzielił się wrażeniami z „Wyszkowiakiem” mały Bartek.
Tuż obok stał wóz strażacki, do którego można było wsiąść. Dla zmęczonych wrażeniami przygotowano ławki pod parasolami, stoiska gastronomiczne, gdzie podawano m.in. kiełbaski z grilla, ciasta. Był też konkurs plastyczny z nagrodami, występy uczniów. Do wspólnej zabawy zachęcała dyrektor PSP w Jackowie Górnym Aleksandra Kalinowska oraz prezes Społecznego Stowarzyszenia Oświatowego „Szkoła z Tradycjami”Danuta Wierzbicka.

J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl