Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 18 lipca 2024 r., imieniny Kamila, SzymonaPraktyczne prezenty dla przyszłych rodziców

(Zam: 23.02.2023 r., godz. 20.03)

Wieść o przyjściu na świat nowego członka rodziny to niezwykle radosna informacja. Każdy chce w jakiś sposób wspomóc świeżo upieczonych rodziców. Co im podarować? Czym będzie wyróżniał się praktyczny prezent dla przyszłych opiekunów dziecka?

Rodzinna mobilizacja - wózek dziecięcy


Czymś, co z pewnością zdjęłoby szczególny ciężar z przyszłych rodziców, jest sprezentowanie im wózka dziecięcego. Ten element zazwyczaj okazuje się dużym wydatkiem, a zarazem koniecznym i potrzebnym z pierwszym dniem pojawienia się malca. Jeżeli decydujemy się na taki prezent, warto zebrać się większą grupą niż kupować go w pojedynkę. Tym samy koszt całkowity rozłoży się na kilka osób. Przechodząc natomiast od wyboru odpowiedniego wózka, warto skontaktować się z przyszłymi rodzicami, na czym by im zależało w szczególności, gdyż na rynku dostępne jest wiele modeli dostosowanych do różnych potrzeb zarówno dziecka, jak i jego opiekunów. Przykładowo w pierwszych kilku miesiącach po porodzie szczególnie niezbędny będzie wózek głęboki, który zapewni malcowi ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dobrym rozwiązaniem są również gondole umożliwiające swobodne przenoszenie niemowlęcia, a co najważniejsze można je zamontować w przeznaczonym do tego stelażu.

Coś ciepłego, czyli funkcjonalny kocyk


Kocyk to szczególnie trafiony wybór w przypadku prezentu dla świeżo upieczonych rodziców. Dobrej jakości tkanin nigdy za wiele, zwłaszcza przy maluszku lubiącym brudzić wszelkie powierzchnie. Warto w trakcie poszukiwań zwrócić uwagę na różnorodność materiałów, wzorów, ale również wielkości. Kocyki w wiewiórki, misie czy króliczki to uniwersalne wyjście, które spodoba się zarówno rodzicom, jak i dziecku. Przy tym przyczynimy się dodatkowo do edukacji malca, który z pewnością zainteresuje się postaciami z jego ulubionego kocyka. Ten element wyposażenia przyda się w wielu sytuacjach i przyszli opiekunowie powinni mieć kilka egzemplarzy na rozmaite okazje. Tym samym nie musimy się martwić, jeżeli więcej osób zdecyduje się na takowy prezent, gdyż okazuje się, że każdy się przyda na swój własny sposób. Ponadto należy zwrócić uwagę na tkaninę, aby była hipoalergiczna i pochodzenia naturalnego. Dziecięca skóra jest niezwykle wrażliwa, a nie chcemy też, żeby nasz prezent przyczynił się do jakichkolwiek podrażnień.

Inne cenne gadżety dla przyszłych rodziców


Podarki dla przyszłych rodziców są niezwykle cenne, jeżeli zdejmują z nich pewien ciężar finansowy. Często mogą oni nie mieć również czasu na bardziej kompleksowe zakupy, więc wyręczenie ich w zadbaniu o niektóre elementy będzie idealnym prezentem. Do tej kategorii produktów można zaliczyć wcześniej wymienione produkty, ale także niezastąpione pieluszki dla niemowląt, kosmetyki do pielęgnacji czy ubranka. Jeżeli chcemy pójść bardziej w stronę edukacyjną i estetyczną, możemy sprezentować rodzicom ciekawe zabawki. Warto jednak zwrócić uwagę na to, aby nie wydawały zbyt dużo dźwięków i były łatwe w sprzątaniu.

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta