Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 13 lipca 2024 r., imieniny Ernesta, MałgorzatyZ życzeniami pokoju, miłości i życzliwości

(Zam: 06.10.2022 r., godz. 09.23)

Tegoroczne obchody Europejskiego Dnia Języków Obcych w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym miały niezwykły charakter. W naszej szkole odbył się minikoncert naszych gości i przyjaciół z Ukrainy.Kwartet w składzie: Natalia Mylnikowa, Anastazja Mylnikowa, Zlata Popowycz, Yeva Bovkun zaprezentował nam wielkie ukraińskie przeboje, takie jak „Czerwona Kalyna”, czy „Stefania”. Poza tym, że mieliśmy okazję w tak żywy sposób poznać kulturę Ukrainy, spotkanie to dostarczyło przede wszystkim, zarówno nam, jak
i naszym gościom, wielu głębokich wzruszeń.
Ze strony pani Natalii, wieloletniej nauczycielki muzyki, padły ciepłe słowa podziękowań za życzliwe przyjęcie i otwartość na wiedzę o kulturze ukraińskiej. Nie mogło obyć się także bez nawiązania do wojennej sytuacji Ukrainy.
Życzenia pokoju, miłości, życzliwości ludzkiej to były najpiękniejsze życzenia od Pani Natalii, które gorąco odwzajemniamy!
Dziękujemy serdecznie za niezwykłe doznania, nie tylko muzyczne i estetyczne, ale przede wszystkim, za przypomnienie nam, co w życiu jest najważniejsze.
Дякуємо!!!!!
Ogromne podziękowania dla Dyrekcji ZDZ w Wyszkowie, która bardzo pomogła w organizacji i logistyce całego wydarzenia!!!!
OrganizatorzyNapisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta