Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 25 lipca 2024 r., imieniny Jakuba, KrzysztofaPożegnanie lata w Brańszczyku

(Zam: 27.09.2022 r., godz. 15.22)

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią mieszkańcy, pracownicy, partnerzy i przyjaciele Domu Pomocy Społecznej w Brańszczyku spotkali się na tradycyjnym „Pożegnaniu lata”.Tegoroczne spotkanie, którego motywem przewodnim był styl country i dziki zachód, odbyło się 15 września w siedzibie placówki. Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w intencji mieszkańców i pracowników domu. Gości i wszystkich uczestników wydarzenia powitał dyrektor DPS-u Jan Mroczkowski, podsumowując jednocześnie ostatnie dwa lata pracy domu, wyzwania i sukcesy. Za współpracę dyrektor podziękował również mieszkańcom, rodzinom, kadrze i wszystkim współpracujących z DPS-em.
Życzenia dla społeczności domu płynęły także ze strony zaproszonych gości. W imieniu powiatu wyszkowskiego gratulacje i wyrazy uznania za prowadzoną działalność złożyli przewodniczący Rady Powiatu w Wyszkowie Bogdan Pągowski oraz członkowie Zarządu Powiatu Teresa Czajkowska, Paweł Deluga i Bogusław Frąckiewicz.
Podziękowania złożyli także przedstawiciele gminy Brańszczyk, Wydziału Polityki Społecznej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie oraz placówek zaprzyjaźnionych z DPS-em w Brańszczyku.
Tradycyjnie mieszkańcy wraz z opiekunami zaprezentowali program artystyczny nawiązujący do motywu przewodniego imprezy – za sprawą muzyki i przygotowanych występów uczestnicy przenieśli się w świat kowbojów, indiańskich wiosek i gorączki złota.
Oczywiście nie zabrakło także zabawy tanecznej przy muzyce country, która dzięki wspaniałej pogodzie cieszyła wszystkich uczestników.
W wydarzeniu wzięli także udział radni powiatowi, kierownicy jednostek organizacyjnych powiatu, sponsorzy i instytucje współpracujące z DPS-em w Brańszczyku.
Źródło: Starostwo Powiatowe/FB


Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta