Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 30 czerwca 2022 r., imieniny Emilii, LucynyŚmiertelne dachowania

Ikona
(Zam: 05.07.2011 r., godz. 12.00)

W ubiegłym tygodniu doszło do dwóch wypadków samochodowych, w wyniku których zginęli dwudziestosiedmiolatek oraz czterdziestotrzylatek. Oprócz dramatu ich najbliższych, zdarzenia łączy jedno – kierowcy nagle zjechali z drogi, a pojazdy dachowały.

W nocy z wtorku na środę służby ratunkowe otrzymały informację o wypadku na ul. Wyszkowskiej w Natalinie. Dwudziestojednoletnia mieszkanka gminy Rząśnik wraz z dwudziestosiedmioletnim pasażerem jechała volkswagenem golfem ulicą Białostocką w kierunku Białegostoku. Kierująca, na łuku drogi, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwny pas ruchu, a następnie do przydrożnego rowu i na pole. Samochód przewrócił się na dach i uderzył w słup energetyczny. Mieszkanka gminy Rząśnik doznała ogólnych potłuczeń i pozostała w szpitalu na obserwacji. Pasażer pojazdu w stanie krytycznym został przewieziony do szpitala. Mieszkaniec Turzyna ok. 4.00 nad ranem zmarł w wyniku poważnych obrażeń wewnętrznych ciała. Kierująca volkswagenem była trzeźwa, a pasażerowi pobrano krew do analizy.
Dzień później, 30 czerwca doszło do kolejnego tragicznego wypadku. W Bielinie, tuż przed godz. 21.00, czterdziestotrzylatek kierując samochodem marki kia sportage poniósł śmierć na miejscu zdarzenia. Mężczyzna jadąc od Bielina w kierunku Rząśnik, na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze drogi, gdzie pojazd dachował. Mężczyźnie pobrano krew do analizy, by przebadać ją pod kątem zawartości alkoholu we krwi. Postępowanie wyjaśniające w tej sprawie prowadzi KPP Wyszków.

Oprac. E.M.
Na podstawie informacji KPP Wyszków

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl