Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 30 listopada 2023 r., imieniny Andrzeja, KonstantegoHuczne powitanie lata

(Zam: 30.06.2022 r., godz. 14.44)

Z przytupem mieszkańcy gminy powitali tegoroczne wakacje. Po dwuletniej pandemicznej przerwie, spragniona muzycznych wrażeń publiczność dopisała. Wakacyjna pogoda również.Festyn „Powitanie lata” 26 czerwca rozpoczął się od pokazu umiejętności tanecznych młodych tancerzy Studia Tańca FEN Blanki Malinowskiej. Wokalne i taneczne talenty zaprezentowali także uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Długosiodle.
Po pokazie lokalnych talentów nastąpił prawdziwy maraton koncertowy, który rozpoczęła młoda skrzypaczka Sandra Cygan z przebojami muzyki rozrywkowej. Artystka zagrała też hit Małolatki z Miłym Panem, gwiazdą muzyki disco polo i dance. Na scenie doszło również do międzypokoleniowego wykonania przeboju „Jeszcze raz”, który Miły Pan nagrał w ubiegłym roku z Defisem i Bogdanem Borowskim. Dzięki temu, że kolejnym występującym wokalistą był właśnie Bogdan Borowski, prekursor muzyki disco polo i współzałożyciel słynnego w latach 90. zespołu Milano, fani mogli piosenkę usłyszeć na żywo. Dynamiczne trio Top Girls, podbijające serca fanów gorącymi teledyskami i energetycznymi koncertami, zaśpiewało swoje największe hity, m.in. „Mleczko”, „Jakbyś mnie zechciał”, „Zakochana”, „Kochaj nieprzytomnie”.
Kiedy na scenę wszedł, a raczej wbiegł idol młodzieży, raper Kubańczyk, publiczność wręcz oszalała. Razem z nim zaśpiewała największe hity, tj. „Lady Pank”, „Piątek” i „Stargard”. Nie zabrakło oczywiście też nagranej z Tribbsem nowej wersji piosenki „Zatańczysz ze mną” Krzysztofa Krawczyka. Publiczność przez cały koncert okazywała zachwyt i swoje emocje, a raper był po wrażeniem tak wspaniałej publiczności, o czym wspomniał kilkakrotnie. Po koncercie tłum fanów czekał na autografy i zdjęcie z artystą. Większości się udało.
Źródło: dlugosiodlo.plNapisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta