Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 08 grudnia 2022 r., imieniny Marii, WirginiuszaAtrakcyjny czerwiec w ZSS w Brańszczyku

(Zam: 28.06.2022 r., godz. 13.43)

Uczniowie z klasy I-III a 21 czerwca uczestniczyli w wycieczce do Ostrowi Mazowieckiej, w której aktywnie spędzili czas na kręgielni.Humory wszystkim dopisywały. Najlepszymi graczami zostali: Emilia, Kuba i Julka. Ponadto uczniowie zwiedzili miasto. Wspólnie spędzone chwile na długo pozostaną w pamięci uczestników wyjazdu.

Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku mieli okazję zwiedzić piękne miasto Łódź oraz Ogród Zoologiczny z Orientarium, a wszystko dzięki życzliwości Grażyny Bralewskiej i Krzysztofa Wawrzyńczaka – przewodniczącego Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Brańszczyku. Uczniowie serdecznie dziękują za możliwość uczestniczenia w tej wyjątkowo ciekawej wycieczce.
Grupa uczniów wraz z opiekunami wystąpiła w przedstawieniu „Tam, gdzie mieszka prawdziwa Królowa”. Wspaniała gra aktorska, piękne dekoracje i interesujące teksty przypadły do gustu całej społeczności szkoły. Występy nagrodzono gromkimi brawami.
Uczniowie ZSS w Brańszczyku wykonali piękne prace techniką komputerową „Polskie kwiaty”, które zostały wyeksponowane na wystawie na korytarzu szkolnym. Autorzy prac zostali nagrodzeni drobnymi upominkami.
ZSS w Brańszczyku


Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl