Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 27 czerwca 2022 r., imieniny Maryli, WładysławaDziecięcy „Zaczarowany las”

(Zam: 16.06.2022 r., godz. 08.24)

Przed Urzędem Gminy w Rząśniku 12 czerwca odbył się piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka pod hasłem „Zaczarowany las”. Zorganizowała go gmina Rząśnik.Program animacyjny prowadzili aktorzy z Agencji Artystycznej PRO-ARTE. Proponowane przez nich gry, zabawy, tańce i konkursy z nagrodami rzeczowymi i słodyczami cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci. Piknikowi towarzyszyły stoiska handlowe, stoisko „kosmetyczne’’” - malowania buzi i tatuażu oraz dmuchańce i basen z łódeczkami do pływania. Bardzo trafnym punktem imprezy był spektakl teatralny „Zaczarowany las Jasia i Małgosi”, w wykonaniu zawodowych aktorów Moniki Lecińsliej i Wojciecha Kobiałki, który zgromadził przed sceną mnóstwo zaciekawionych dzieciaków. Zorganizowany został także kiermasz, z którego dochód przeznaczony jest na terapię genową dla Stasia walczącego z rdzeniowym zanikiem mięśni - zebrano 3 505,98 zł. Kiermasz wspomagało również stoisko Natur House - na pytania odpowiadali eksperci w reedukacji żywieniowej, dietetyk. Był też punkt robienia tatuażu.
W pikniku wzięło również udział Nadleśnictwo Wyszków ze stoiskiem edukacyjnym, przy którym dzieci brały udział w konkursie z nagrodami. Można było spróbować pysznego miodu, poznać tropy zwierząt, samodzielnie złożyć budkę lęgową dla ptaków i zabrać ją do domu. Leśnicy zachęcali również do zabrania ze sobą sadzonek dębów, przypominając tym samym jak ważną rolę odgrywają w naszym życiu drzewa.
Imprezie towarzyszyła piękna słoneczna pogoda i przemiła rodzinna atmosfera.
Organizatorzy dziękują Ochotniczej Straży Pożarnej z Rząśnika, Nadleśnictwu Wyszków i wszystkim, którzy pomogli w organizacji pikniku.
Źródło: rzasnik.plNapisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl