Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 25 czerwca 2022 r., imieniny Łucji, Wilhelma„Marzenia się spełniają” – nowy teledysk Patrycji Runo

(Zam: 07.06.2022 r., godz. 15.44)

Patrycja Runo to jedna z najbardziej znanych romskich piosenkarek w Polsce. Od wielu lat jest mieszkanką naszego powiatu.Okrzyknięta przez media ogólnopolskie królową cygańskiej piosenki artystka świętuje wydanie nowego singla „Marzenia się spełniają” i teledysku do utworu.

Piosenka otrzymała znakomite recenzje od fanów artystki i wywołała niemałe zamieszanie za sprawą przystojnego ochroniarza, który pojawia się w klipie. Teledysk można oglądać w serwisie Youtube oraz telewizjach muzycznych.
- Serdecznie zapraszam Państwa do słuchania i oglądania mojej nowej produkcji. Jest to pierwszy singiel z teledyskiem, który nagrałam i wydałam po prawie 4-letniej przerwie. Nie ukrywam, że pandemia sprawiła, iż przeszłam dość spore załamanie nerwowe i przestałam tworzyć, jednak ku uciesze moich kochanych fanów w tym roku ukażą się aż 4 moje nowe single, oczywiście z klipami – podkreśla Patrycja Runo.
Kolejny i to dofinansowany przez miasto Wyszków i powiat wyszkowski ukaże się już 25 czerwca, ale o szczegółach będziemy jeszcze informować. Zapraszamy również na Festiwal Folkloru w Chrzczance Folwarku, który odbędzie się 25 czerwca. Wystąpią wspaniali artyści, jak chociażby Lartsa Tsoy znana m.in. z „The Voice Senior” oraz Venus – gwiazda disco lat 90., no i ja oczywiście Patrycja Runo. Będzie wesoło i smacznie.
Materiał promocyjny

Komentarze

Dodane przez va, w dniu 07.06.2022 r., godz. 15.55
hajs, hajs, bejbe

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl