Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 25 czerwca 2022 r., imieniny Łucji, WilhelmaBezpieczni na drodze

(Zam: 06.06.2022 r., godz. 19.39)

Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku uczestniczyli w Mazowieckim Tygodniu Bezpieczeństwa, do którego zaprosili wojewoda mazowiecki wraz z mazowieckim kuratorem oświaty.W szkole odbyły się pogadanki, pokazy filmów edukacyjnych, zajęcia praktyczne z pierwszej pomocy przedmedycznej, konkurs wiedzy; przygotowano tablicę informacyjną na korytarzu, a uczniowie wykonali piękne prace plastyczne.
Najmłodszych uczniów i przedszkolaków odwiedził policjant. Gość przybliżył zebranym zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz korzystania z przejść
dla pieszych. Ponadto każdy uczestnik spotkania otrzymał odblaskowy prezent. Uczniowie
i nauczyciele serdecznie dziękują za pouczające spotkanie.
Uczniowie mieli okazję sprawdzić zdobytą wiedzę i umiejętności podczas wycieczek. Grupa uczniów wyjechała do Wyszkowa. Wycieczka miała charakter edukacyjno-rekreacyjny. Dużo radości sprawiła uczniom gra w koszykówkę w parku miejskim. Uczestnicy wyjazdu zwiedzili miasto i centra handlowo-przemysłowe w ramach edukacji regionalnej oraz kształtowania umiejętności społecznych. Zakończeniem wycieczki była wizyta w McDonald's.
Z kolei najmłodsi uczniowie udali się na wycieczkę do Zagrody Edukacyjnej „Leszczynowe zacisze” w Rozalinie. Słoneczna pogoda, kontakt ze zwierzętami, plac zabaw, przejażdżka wozem konnym, na zakończenie kiełbaski z ogniska, a wszystko w otoczeniu wspaniałej przyrody, to sposób na mile spędzony dzień. Uczestnicy wycieczki serdecznie dziękują właścicielom „Leszczynowego Zacisza” za gościnę.
ZSS w Brańszczyku

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl