Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 30 czerwca 2022 r., imieniny Emilii, LucynySP w Zabrodziu znowu na podium

(Zam: 23.05.2022 r., godz. 10.55)

Po zwycięstwie w drużynowym tenisie stołowym na szczeblu powiatowym uczniowie szkoły awansowali na zawody międzypowiatowe. Odbyły się one 14 maja w Zespole Szkół nr 3 w Ostrołęce.W swojej kategorii wiekowej reprezentacja z Zabrodzia pokonała drużynę z Trzcianki i Żelaznej. Po trudnej i wyrównanej walce „Zabrodziaki” ustąpili tylko drużynie SP Zaręby, zajmując zaszczytne ll miejsce i awansując tym samym do XXIV Finału Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealnej, który odbędzie się 31 maja w Nadarzynie.
Szkołę w Zabrodziu reprezentowali uczniowie kl. 6b - Julian Kornacki oraz Franciszek Szewczyk z instruktorem i nauczycielem Tomaszem Katnerem. Warto dodać, że powiat wyszkowski oprócz Zabrodzia reprezentować będą też SP Porządzie ( ll miejsce w kategorii chłopców klas 7-8) oraz SP Długosiodło (ll miejsce w kategorii dziewcząt kl. 5-6).
To nie koniec sportowych sukcesów Zabrodzia, gdyż w sobotę 21 maja reprezentacja dziewcząt klas 7-8 również zajęła ll miejsce na międzypowiatowych zawodach piłki koszykowej w Ostrołęce. Skład drużyny z Zabrodzia to: M. Połodziuk, A. Świeżak, J. Augustyniak, W. Kamińska, N. Wielgolaska, N. Drozdowska, A. Wernio, B. Szulkowska oraz L. Izdebska. Trenerem i opiekunem  dziewcząt był Dariusz Kosiorek. Brawo Zabrodzie.
T. Katner


Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl