Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 25 czerwca 2022 r., imieniny Łucji, WilhelmaSpotkanie autorskie z Wojciechem Jagielskim

(Zam: 18.05.2022 r., godz. 11.13)

Gościem gminnej biblioteki w Długosiodle 10 maja był Wojciech Jagielski, wieloletni korespondent wojenny Polskiej Agencji Prasowej i „Gazety Wyborczej”, doskonały reportażysta i pisarz.Opowiedział czytelnikom o swojej pracy dziennikarskiej, reporterskim warsztacie pracy, podróżach i miejscach, które zobaczył. Ciekawe historie z wyjazdów w rejony objęte konfliktami politycznymi i wojennymi, interesujące wspomnienia z Gruzji i innych dawnych azjatyckich republik ZSRR, Afganistanu i Republiki Południowej Afryki zaspokoiły ciekawość zebranych czytelników.
Książki „Dobre miejsce do umierania”, „Modlitwa o deszcz”, „Wieże z kamienia”, „Nocni wędrowcy”, „Wypalanie traw”, „Trębacz z Tembisy”, „Wszystkie wojny Lary”, „Na wschód od zachodu”, wywierają w czytelniku ogrom emocji, a mistrzowska narracja wręcz przenosi w miejsca, o których się czyta. Spotkanie upłynęło zbyt szybko, zawsze pozostaje niedosyt, kiedy mamy do czynienia z człowiekiem wielkiej pasji, profesjonalizmu, talentu i wiedzy. Na zakończenie spotkania nie mogło zabraknąć oklasków, autografów, wspólnych zdjęć i zaproszeń na ponowne spotkanie.
Źródło: dlugosiodlo.pl
Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl