Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 25 czerwca 2022 r., imieniny Łucji, WilhelmaAktywny czas dla uczniów

(Zam: 16.05.2022 r., godz. 14.59)

Grupa uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku 12 maja uczestniczyła w wycieczce do Ogrodu Zoologicznego w Warszawie.Dzieci miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta. Przemierzając alejki ogrodu oglądały z bliska zwierzęta, między innymi słonie, żyrafy, zebry, krokodyle, surykatki; poznały ich wygląd i tryb życia. Pogoda dopisywała, więc dzieci z przyjemnością spacerowały i obserwowały mieszkańców zoo. Na zakończenie wycieczki uczniowie z wychowawcami i opiekunami udali się na posiłek do restauracji. Wycieczka była nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody.
ZSS w Brańszczyku odwiedził też niezwykły gość - leśniczy Marek Mróz, który opowiedział zebranym o swojej pracy, o lesie i mieszkających w nim zwierzętach. Podkreślił, że człowiek jest gościem w lesie i musi szanować zwyczaje gospodarzy, czyli zwierząt w nim mieszkających. Na koniec spotkania dzieci otrzymały upominki. Społeczność ZSS
w Brańszczyku serdecznie dziękuje za ciekawe zajęcia edukacyjne, które umożliwiły poznanie pracy leśniczego, poznanie zwierząt i roślin polskich lasów.
Z kolei uczniowie z klasy 7-8b uczestniczyli w wycieczce do Wyszkowa, gdzie miło, aktywnie i zdrowo spędzili czas w siłowni Family Gym.
ZSS w Brańszczyku


Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl