Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 23 maja 2022 r., imieniny Iwony, KryspinaPodziękowania za ofiarną służbę

(Zam: 12.05.2022 r., godz. 12.08)

4 maja obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Strażaka. By docenić trud druhów ochotników, w kościele parafialnym pw. NMP w Długosiodle, została odprawiona uroczysta msza św. w ich intencji.Celebrował ją ksiądz proboszcz Zygfryd Żebrowski. W uroczystości uczestniczyły m.in. poczty sztandarowe i władze gminy. Oprawę muzyczną przygotował chór parafialny. Po mszy, strażacy udali się do Centrum Kultury. Przewodnicząca Rady Gminy Teresa Paradowska, wójt Stanisław Jastrzębski i zastępca wójta Ewa Karczewska wręczyli zastępom podziękowania za ofiarną służbę i zaangażowanie w pełnieniu obowiązków służbowych dla dobra i bezpieczeństwa lokalnej społeczności. Wraz z wyrazami podziękowania złożyli życzenia wielu dalszych osiągnięć zawodowych, realizacji wszystkich planów i zamierzeń oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
Oprac. J.P.
Źródło: dlugosiodlo.plKomentarze

Rycerze Floriana
Dodane przez Visitor, w dniu 13.05.2022 r., godz. 14.07
Brawo Rycerze Floriana! ZOSP to najbardziej humanitarna i ceniona organizacja w Polsce.
Taka mi "wdzięczność" Ukraińców na Eurowizji
Dodane przez Widz Eurowizji, w dniu 15.05.2022 r., godz. 01.26
Nasze jury przyznało 12 pkt. Ukrainie za wykonanie piosenki na Eurowizji. Ile dostał reprezentujący Polskę i świetnie śpiewający Krystian Ochman? 12, 10, 8 czy może 6 punktów? Nie, proszę Państwa! Dokładnie 0 punktów. Taka to mi wdzięczność. Nawet 1 punktu od Ukraińców. Chamstwo i buta. Oni niczym nie różnią się o Rosjan. Tym zawsze przyznawali 12 punków. Jedna krew. Wołyń nie wziął się z niczego. Nie dałbym im już ani jednej haubicy. A temu tałatajstwu podziękować, niech wracają do siebie niewdzięcznicy. Przejrzyjmy na oczy, może w końcu Polak Polaka zacznie szanować, bo tylko tak obronimy się przed zdradzieckimi sąsiadami ze wschodu i zachodu.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl