Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 25 czerwca 2022 r., imieniny Łucji, WilhelmaPijana ubliżała mundurowym

(Zam: 11.05.2022 r., godz. 08.59)

32-letnia mieszkanka gminy Zabrodzie usłyszała prokuratorskie zarzuty znieważania i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy.W miniony weekend dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie otrzymał zgłoszenie od 32-letniej mieszkanki gminy Zabrodzie, która twierdziła, że na jednej z posesji w Podgaci została pobita przez mężczyznę. Kobieta miała krwawić. Na miejsce pojechali mundurowi z miejscowego posterunku. Kiedy dotarli do zgłaszającej, wyczuli od niej alkohol. 32-latka miała chwiejny krok, kontakt był z nią utrudniony. Nie miała żadnych obrażeń po rzekomym pobiciu. Była pobudzona, wykrzykiwała nielogiczne zdania, biegała po posesji uderzając i kopiąc w budynek gospodarczy oraz przedmioty leżące na ziemi.

Policjanci kilkukrotnie prosili, kobietę, aby uspokoiła się i wyjaśniła, co się stało oraz podała powód wezwania. W pewnym momencie 32-latka przelała złość na mundurowych - zaatakowała policjantów uderzając m.in. jednego z nich w ramię, a następnie zaczęła im ubliżać i używać w stosunku do nich słów obelżywych. Kobieta została obezwładniona i zatrzymana. W trakcie przejazdu do komendy groziła policjantom. Odmówiła badania na zawartość alkoholu, więc pobrano jej krew do badań laboratoryjnych.

Mieszkanka gminy Zabrodzie w poniedziałek usłyszała prokuratorskie zarzuty znieważania i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy, a także wywierania wpływu na czynności policjantów. Za popełnione przestępstwa grozi jej do 3 lat więzienia.
Oprac. J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl