Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 24 marca 2023 r., imieniny Gabriela, MarkaKradzieże na budowach

Ikona
(Zam: 14.09.2010 r., godz. 11.38)

Domy w budowie stały się atrakcyjnymi obiektami dla złodziei. Wyszkowska policja zwraca się z apelem o jak najlepsze zabezpieczenie mienia.

W ciągu ostatnich tygodniu na policję zgłosiło się kilkanaście osób, którym okradziono domy w trakcie budowy. Z posesji znikają pozostawione narzędzia, ale w szczególności instalacje elektryczne i c.o. Złodzieje nawet ze ścian zrywają zamontowane urządzenia. Dlatego oprócz zamknięcia pomieszczeń, domu, budynku gospodarczego należy często doglądać posesji, sprawdzać zamknięcia okien i drzwi, co może pozwolić na uniknięcie kradzieży. W ubiegłym tygodniu doszło do kolejnego włamania. Z nowo budowanego domu w Wyszkowie skradziono, po zerwaniu ze ścian, osiemdziesiąt metrów przewodów elektrycznych o wartości trzystu złotych.

Oprac. E.M. (na podstawie informacji KPP Wyszków)

Komentarze

1
Dodane przez tolo, w dniu 19.09.2010 r., godz. 13.12
bieda u nas i bezrobocie to co się dziwić że kradzieże się wzmagają.też i wina skupów złomu powinny być ostrzejsze kontrole skąd potencjalny złom pochodzi ale wiadomo...przede wszystkim kasa.
kradzież na budowach
Dodane przez barbara, w dniu 21.09.2010 r., godz. 10.47
sprawdzić trzeba koniecznie fikcyjne firmy budowlane bo są biorą z hurtowni towary niepłacą za faktury i sprzedają jako złom nawet mosiężne rury za grosze spr trzeba skupy to jest piorytet
Skontrolować
Dodane przez Arstet, w dniu 23.09.2010 r., godz. 08.17
Skontrolować skupy okoliczne i zobaczymy na którym się przewody znalazły. Proste.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl