Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, PawłaTerytorialsi dostarczą maseczki

(Zam: 27.01.2022 r., godz. 12.40)

W ramach akcji „Maseczka dla obywatela” żołnierze 5 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej rozpoczęli dostarczanie maseczek oraz innych środków ochrony indywidualnej do szpitali w północnym Mazowsza.Na wniosek Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego, który jest inicjatorem akcji „Maseczka dla obywatela” od terytorialsi z Mazowsza będą transportować nie tylko maseczki ochronne, ale także środki ochrony indywidualnej w postaci np. płynów do dezynfekcji. Żołnierze mają do przetransportowania blisko 100 palet wypełnionych kartonami z maseczkami.

Pierwsze transporty maseczek z Magazynu Przeciwpowodziowego i Obrony Cywilnej w Nowych Grobicach trafiły do szpitali w Sokołowie Podlaskim, Węgrowie oraz Łosicach, natomiast kolejne trafią do szpitali w Mławie, Żurominie, Ciechanowie, Przasnyszu i Siedlcach. W kolejnych dniach również żołnierze z Komorowa dostarczą maseczki do placówek w swoim rejonie odpowiedzialności, czyli powiecie ostrowskim, ostrołęckim, wyszkowskim, pułtuskim. Środki Ochrony żołnierze z Zegrza natomiast dowiozą do 5 szpitali warszawskich.
Oprac. J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl