Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 22 lipca 2024 r., imieniny Marii, MagdalenySzlachetna Paczka dla Seniora

(Zam: 10.12.2021 r., godz. 11.29)

Cała społeczność szkolna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zabrodziu została zaproszona do włączenia się w akcję „Szlachetna Paczka dla Seniora”.Organizatorami szkolnej akcji były nauczycielki: Jolanta Borecka, Justyna Dąbrowska i Dorota Groszkiewicz, które za główny cel postawiły sobie pomoc Seniorom z gminy Zabrodzie znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

Odzew był duży. Dzięki czemu przez 3 dni udało nam się zebrać różne produkty. 
Do przygotowanych kartonów wrzucano głównie makaron, ryż, mąkę, cukier, olej, kawę, herbatę, płatki, mleko w kartonie, konserwy, dżemy, słodycze oraz środki czystości i higieny osobistej np. proszek i płyn do prania, płyn uniwersalny, płyn do naczyń, płyn do szyb, chusteczki higieniczne i nawilżane, papier toaletowy, ręcznik kuchenny, mydło, żel pod prysznic, kremy. Spakowane do kartonów i toreb przyniesione artykuły zostały przekazane Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Zabrodziu. Pracownicy ośrodka przygotują paczki i przekażą je potrzebującym Seniorom.

Bardzo serdecznie dziękujemy każdej osobie, która zechciała pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebują. Przygotowując paczki udowodniliście , że w każdym z nas tkwi moc czynienia dobra. Nie zapominajcie – „Dobro. Im więcej dajesz, tym więcej dostajesz”. 
Za współpracę dziękujemy również Ninie Kacprzuk – kierownik GOPS w Zabrodziu 
i jej pracownikom oraz Markowi, Antkowi, Michałowi i Wojtkowi - uczniom z kl.7A 
za pomoc w przeniesieniu paczek. Niech ten czas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia będzie dla nas wszystkich - czasem radości i pokoju w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku względem drugiego człowieka.
Dziękujemy za Wasze wsparcie!
Organizatorzy szkolnej akcjiNapisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta