Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 23 maja 2022 r., imieniny Iwony, KryspinaŻyczliwie i radośnie

(Zam: 03.12.2021 r., godz. 12.22)

W listopadzie w Zespole Szkół Specjalnych w Brańszczyku obchodzono Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Uczniowie zaprezentowali krótką historię tego dnia 
oraz montaż słowno-muzyczny.Dominowały zwroty grzecznościowe oraz dobre uczynki, którymi powinniśmy obdarowywać innych. Przesłanie, jakie niesie Dzień Życzliwości i Pozdrowień wszyscy wzięli głęboko do serca i obiecali, że zawsze będą Szkołą Dobrych Manier.

Zabawa katarzynkowa
Są takie noce w roku, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów i wróżb. Od wieków w noc św. Andrzeja młode panny zbierały się, aby dowiedzieć się, jaka będzie ich przyszłość. Kawalerowie, ciekawi, co ich spotka, zbierali się kilka dni wcześniej – w wigilię św. Katarzyny. W ZSS w Brańszczyku 25 listopada odbyła się zabawa katarzynkowa integrująca społeczność uczniowską. Zabawę uświetniły przeboje muzyki współczesnej 
i nowoczesne tańce. Uczniowie losowali imiona i wróżyli z kart. Wróżby te cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, zarówno wśród starszych, jak i najmłodszych uczestników imprezy. Było wiele zabawy, radości i uśmiechu.

Wycieczka do Warszawy
Natomiast 26 listopada najmłodsi uczniowie udali się na wycieczkę do Warszawy. Oddali hołd poległym żołnierzom zapalając znicz przed Grobem Nieznanego Żołnierza. Obejrzeli także zmianę warty. Następnie pojechali do Teatru Małego Widza, w którym uczestniczyli w spektaklu „Kosmos”. Teleportując się i wędrując po międzygalaktycznej materii zobaczyli z bliska różne planety z nieziemskimi jeziorami, kraterami i wulkaniczną lawą. Pełni wrażeń wrócili do szkoły.
ZSS w BrańszczykuNapisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl